FinAi.pl to pośrednik finansowy. Platforma pozwala na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy w kilku firmach jednocześnie. Dzięki temu bardzo szybko znajdziemy odpowiedniego kredytodawcę. Serwis działa niezależnie i pozwala na uzyskanie kredytu bez wychodzenia z domu. W FinAi dodatkowe pieniądze otrzymamy w oparciu o minimum formalności. Pamiętajmy, że umowę kredytową podpisujemy z bankiem. Platforma jedynie pośredniczy w transakcji. Dane pozyskane od klientów są w pełni bezpieczne. Korzystanie z serwisu jest darmowe.

Jak działa platforma FinAi.pl?

Klienci rynku finansowego doceniają usługi, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Taka jest platforma FinAi, która pozwala oszczędzić czas. Proces złożenia wniosku zajmuje jedynie kilkanaście minut. Polega na wypełnieniu formularza z prostymi pytaniami. Są one podobne do tych, na które odpowiadają potencjalni kredytobiorcy w bankach.

Gdy złożymy swój wniosek, serwis wyśle go do firm, z którymi współpracuje. Ich przedstawiciele dokonają analizy naszej zdolności kredytowej. Jeśli będzie ona pozytywna, przygotują indywidualną ofertę. Zostanie ona przesłana do FinAi, abyśmy mogli się z nią zapoznać. Po wyborze odpowiadającego nam produktu wystarczy dopełnić kilka formalności i odebrać pieniądze.

Skorzystaj z oferty

FinAi - sprawdź ofertę

Kredyt FinAi – warunki

Proces ubiegania się o kredyt gotówkowy w FinAi jest bardzo prosty. Należy jednak pamiętać, że kredytodawcy wymagają od swoich klientów spełniania kilku warunków. W FinAi.pl o dodatkową gotówkę mogą wnioskować osoby, które:

 • mają co najmniej 18 lat;
 • posiadają pozytywną zdolność kredytową;
 • nie figurują w rejestrach dłużników;
 • posiadają ważny dowód osobisty;
 • posiadają smartfon i komputer;
 • posiadają aktywne konto bankowe;
 • otrzymują stały dochód (może on pochodzić z umowy o pracę, o dzieło, umowy zlecenia, renty czy emerytury).

Ponadto kredytobiorca będzie musiał potwierdzić swoją tożsamość. Zrobi to za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Polega on na przekazaniu złotówki na konto banku w celu udowodnienia, że wskazany w umowie rachunek bankowy należy do nas.

Weź kredyt

Jak wnioskować o kredyt w FinAi krok po kroku?

Wzięcie kredytu gotówkowego za pomocą FinAi jest bardzo proste. Po złożeniu aplikacji serwis sam wskaże firmy, których oferta pasuje do naszych finansowych możliwości. Aby otrzymać pieniądze, należy:

 1. Zarejestrować się w platformie FinAi.pl oraz wskazać wysokość kredytu;
 2. Wypełnić prosty wniosek odpowiadając na kilka pytań;
 3. Potwierdzić swoją tożsamość za pomocą specjalnej aplikacji na telefon;
 4. Wskazać jedną z otrzymanych ofert kredytowych;
 5. Podpisać umowę za pomocą SMSa i odebrać pieniądze.

Osoby wnioskujące o kredyt gotówkowy w FinAi.pl muszą zrobić zdjęcie swojego dowodu osobistego oraz twarzy. Pozwoli to na ocenę wiarygodności. Jako, że cały proces odbywa się online, kredytodawca nie jest w stanie sprawdzić swojego klienta osobiście.

Zobacz szczegóły oferty

Wymagane dokumenty

Ubieganie się o kredyt w FinAi oparte jest o minimum formalności. Nie znaczy to jednak, że kredytodawca nie będzie wymagał przedstawienia pewnych dokumentów. Najważniejszym z nich jest dowód osobisty. Dane z niego powinny zostać zawarte we wniosku o dodatkową gotówkę.

Istotne jest również okazanie wyciągu z konta bankowego. Dokument powinien dotyczyć przynajmniej ostatnich 6 miesięcy. Potwierdzi on otrzymywanie przez nas stałego dochodu. Jeśli mamy problem z wygenerowaniem raportu, warto skontaktować się z naszym wierzycielem. Niektóre banki mogą wymagać przedstawienia dodatkowych zaświadczeń, które potwierdzą zdolność kredytową. Dzięki platformie FinAi możemy sprawdzić, która firma wymaga najmniejszej liczby formalności.

Ważne: do złożenia wniosku potrzebny nam będzie komputer lub smartfon z systemem Android lub IOS. Osoba ubiegająca się o kredyt będzie musiała poświadczyć swoje dane za pomocą aplikacji mobilnej.

FinAi - sprawdź ofertę

FinAi – podsumowanie

FinAi - zalety

 • wnioskowanie o kredyt całkowicie online;
 • wysoka kwota kredytu - do 50 000 zł;
 • długi okres kredytowania - 84 miesiące;
 • możliwość porównania wielu ofert;
 • prosty i przejrzysty proces wnioskowania;
 • realna oferta na podstawie zdolności kredytowej;
 • weryfikacja tożsamości przez internet;
 • kredyt od 18 roku życia;
 • akceptowanie różne formy dochodu.

FinAi - wady

 • obowiązek wykonania przelewu weryfikacyjnego;
 • wykazanie pozytywnej zdolności kredytowej.

Informacje o FinAi

Nazwa firmy

FinAi S.A.

Adres Żurawia 6 12
Telefon (22) 300 98 98
Adres e-mail kontakt@finai.com
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 09:00-21:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek