Express ratka to nowa marka na rynku polskich firm pożyczkowych, powstała w 2015 roku. Firma udziela mikropożyczek w systemie ratalnym. Express ratka została stworzona przez Kredyt Express Sp. z o. o. we współpracy z Finsano Consumer Finance Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa. Strona EXPRESS ratka cechuje sie przejrzystością, znajduje się na niej suwak, przy pomocy którego wybieramy okres spłaty pożyczki. Nie znajdziemy na stronie suwaka, którym moglibyśmy wybrać wysokość pożyczki, ponieważ Express ratka udziela pozyczek wylącznie w wysokości 1000 zł. Cechą charakterystyczną jest prostota formularza, ilość danych została ograniczona do minimum, dzięki czemu wypełnienie go nie zajmuje więcej niż 5 minut, a decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w 60 sekund. Po przyznaniu pożyczki kurier kontaktuje się z klientem w celu podpisania umowy, po czym dostarcza ją bezpośrednio do klienta. Po podpisaniu umowy pieniądze zostaja natychmiast wysłane na konto klienta.

Wypełnij wniosek

EXPRESSratka- 1000 zł od 3 do 7 miesięcy

Nie tylko strona ale również oferta Express ratka jest bardzo przejrzysta. Express ratka oferuje swoim klientom pożyczkę na raty w wysokości 1000 zł. Minimalny czas na oddanie pożyczonych pieniędzy wynosi 3 miesiące, natomiast maksymalnie możemy spłacać należność przez 7 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla pożyczki w wysokości 1000 zł na okres 6 miesięcy wynosi 770,21%. W przypadku pożyczki na 6 miesięcy miesięczna rata wynosiła będzie 300 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) to 0 %, odsetki od kwoty pożyczki – 0 zł, prowizja 80%, koszt prowizji 800 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 1800 zł.

Warunki otrzymania pożyczki

Aby móc skorzystać z pożyczki ratalnej Exporessratka.pl , trzeba mieć co najmniej 22 lata. Górna granica wieku przyznawania finansowania wynosi 80 lat. Osoba aplikująca o pożyczke musi posiadać stały dochód w wysokości minumum 900 zł oraz aktywny rachunek bankowy. Firma od samego początku odnosi sukcesy na rynku i znajmuje wysokie miejsce w rankingach dzięki wysokiej przyznawalności pożyczek (także w przypadku zadłużenia w KRD oraz BIK). Cechą charakterystyczną Express ratka jest natychmiastowa decyzyjność – wniosek rozpatrywany jest w 60 sekund!

Weź pożyczkę w Expressratka

Expressratka – Podsumowanie

Zalety

  • Przejrzysta strona
  • Wysoka przyznawalność
  • Niskie raty
  • Szybka decyzja – 60 sekund!
  • Krótki formularz
  • Możliwe posiadania wpisów w KRD i BIK

Wady

  • Kwota jedynie 1000zł
  • krótki okres spłaty – tylko 7 miesięcy

Adres:

Wejdź na expressratka.pl

Informacje o Expressratka

Nazwa firmy

Adres
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek