Euroloan należy do Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. To grupa finansowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku na terenie Finlandii i Szwecji. W Polsce firma zaczęła działać w 2013 roku i z powodzeniem zdobywa kolejnych, zadowolonych klientów.

Gdy rozważamy wzięcie pożyczki pozabankowej, oczywiście zależy nam na atrakcyjnych warunkach. Szczególną uwagę zwracamy na wysokość dostępnych kwot oraz okres kredytowania. Dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę Euroloan. Ten usługodawca proponuje limit pożyczkowy od 300 do nawet 20 000 zł. Co więcej, termin spłaty takiego zobowiązania może wynosić od 5 do 48 miesięcy. Wybór właściwej kwoty i interesującego nas okresu spłaty nie powinien być problematyczny. Chcesz pożyczać wygodnie i bez wychodzenia z domu? Sprawdź ofertę Euroloan!

Euroloan − czym jest limit pożyczkowy?

Limit pożyczkowy najlepiej zdefiniować, porównując go do karty kredytowej. Gdy bank daje nam taką kartę, pozwala nam na korzystanie z określonych środków za jej pomocą. Nazywamy to limitem kredytowym a jego wysokość zależy od naszej zdolności kredytowej. Im mniej zobowiązań posiadamy, tym na większą kwotę może opiewać nasz limit kredytowy.

Niektóre firmy pożyczkowe decydują się na wprowadzenie podobnego rozwiązania. Zamiast standardowej pożyczki ratalnej, proponują nam tzw. linię pożyczkową. Wnioskujemy o określoną kwotę limitu pożyczkowego, jednak nie będziemy musieli korzystać z pełnej sumy – sami decydujemy o tym ile i kiedy chcemy wypłacić.
Odnawialny limit pożyczkowy przypomina kartę kredytową m.in. na gruncie rozliczeń. Wykorzystane w ramach transakcji za pomocą karty środki, muszą być uzupełnione w określonym terminie.

W przypadku linii pożyczkowej jesteśmy zobligowani do regularnego spłacania tzw. kwot minimalnych. Należy wspomnieć, że nasz limit pożyczkowy ma charakter odnawialny. Po jego spłaceniu możemy ponownie korzystać z pełnej kwoty. Stan naszego limitu pożyczkowego możemy w każdej chwili sprawdzić na naszym koncie my.euroloan.pl. Ułatwia to zarządzanie naszym limitem pożyczkowym.

Euroloan – pożyczka nawet do 20 000 zł na dogodny okres

Wydatki niejednokrotnie przerastają nasze możliwości finansowe. Czasem pojawiają się niespodziewanie, niekiedy zaś są to planowane już wcześniej potrzeby. Jeśli zależy nam na opłaceniu remontu, wyjazdu lub realizacji jakiegokolwiek większego planu, siłą rzeczy musimy szukać dodatkowych środków. Wtedy świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z tzw. limitu pożyczkowego. To innowacyjne rozwiązanie, które wprowadza coraz więcej instytucji pozabankowych.

Euroloan oferuje nam atrakcyjne kwoty. Jeśli zależy nam na mniejszych sumach, możemy wziąć minimalne 300 zł na nasz skromny wydatek. Gdy planujemy większe zobowiązanie, 20 000 zł niewątpliwie pomoże sprostać takiemu wyzwaniu. Biorąc pożyczkę na raty, często obawiamy się, że nie podołamy terminowi spłaty. Na szczęście w przypadku oferty Euroloan wnioskujemy o limit pożyczkowy, dzięki któremu możemy elastycznie zarządzać naszymi finansami. Towarzyszy temu atrakcyjny okres kredytowania. Mamy do dyspozycji przedział od 3 do 48 miesięcy. Niewątpliwie uda nam się dobrać najlepsze dla nas warunki, które będą sprzyjać korzystaniu z limitu kredytowego.

Euroloan − bezpieczne pożyczanie? To możliwe!

Jeśli chcemy skorzystać z limitu pożyczkowego, powinniśmy dobrze się do tego przygotować. Warto dokonać kalkulacji naszych finansów zanim w ogóle zaczniemy myśleć o konkretnych sumach. Jak to zrobić? Zestawiamy nasze wydatki i zyski przynajmniej z kilku ostatnich miesięcy. W ten sposób będziemy wiedzieć, jaka jest nasza sytuacja finansowa i czy możemy pozwolić sobie na pożyczkę właśnie w tym momencie.

Zdarza się, że obawiamy się odpowiedzialności towarzyszącej wzięciu pożyczki ratalnej. Przeraża nas to, że nie zachowamy kontroli nad naszymi finansami, albo nie podobają nam się warunki pożyczki. Jeśli zależy nam na samodzielności przy korzystaniu z naszych środków, powinniśmy skorzystać z limitu pożyczkowego. Oczywiście, zawsze powinniśmy zarządzać budżetem rozsądnie, a z takiej opcji korzystać sporadycznie i w uzasadnionych przypadkach.

Euroloan – wymagania

Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, Euroloan ma swoje wymagania wobec klientów. Osoby ubiegające się o pożyczkę w tej firmie muszą mieć ukończone 18 lat. Górna granica wieku nie została sprecyzowana, co jest dobrą informacją dla osób starszych, które nie zawsze mogą liczyć na otrzymanie takiego zobowiązania właśnie ze względu na kryterium wieku.

Innym wymogiem jest posiadanie aktywnego rachunku w banku, co umożliwi płynność operacji finansowych. Wypełniając formularz, siłą rzeczy nie możemy pominąć rubryki, w którą należy wpisać numer naszego konta bankowego.

Bardzo ważnym aspektem przy składaniu wniosku jest nasza sytuacja finansowa. Firma pożyczkowa musi wziąć pod uwagę historię kredytową potencjalnych klientów. Jeżeli w bazach danych takich jak BIG, BIG Infomonitor, ERIF, BIK i KRD nie ma negatywnych informacji na nasz temat, możemy śmiało wypełniać wniosek.

Euroloan – proces ubiegania się o limit kredytowy

Wnioskowanie o limit kredytowy w Euroloan nie jest skomplikowane. Cały proces przebiega online, więc nie musimy osobiście stawiać się w placówce instytucji w celu wypełnienia formalności. Nasz wniosek uzupełnimy intuicyjnie w oparciu o podstawowe dane. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony internetowej pożyczkodawcy. Tam wypełniamy formularz rejestracyjny, dzięki czemu zostanie otwarte nasze konto klienta. Następnie wybieramy interesującą nas kwotę i okres kredytowania, a potem zatwierdzamy operację.

Po otrzymaniu wstępnej decyzji kredytowej musimy przejść proces weryfikacji. Firma chce sprawdzić czy jesteśmy osobą, za którą się podajemy. Naszą tożsamość potwierdzimy dokonując przelewu na symboliczną złotówkę. Możemy to zrobić za pośrednictwem Blue Media. To wygodna i szybka operacja – dzięki niej firma pożyczkowa uzyska potwierdzenie interesujących ją informacji. W oparciu o zgromadzone dane możemy liczyć na szybkie uzyskanie decyzji. Jeśli będzie ona pozytywna, co miesiąc otrzymamy wyciąg z historii naszych operacji i uzgodnioną kwotą spłaty.

Euroloan − serwis myloan gwarancją bezpiecznego korzystania z usług

Gdy chcemy skorzystać z usług Euroloan, zawsze będziemy to robić za pomocą serwisu my.euroloan.pl. To nowoczesna platforma, która umożliwia nam bezpieczne logowanie na stronie pożyczkodawcy. Dostępna jest przez całą dobę dla wszystkich klientów, którzy chcą mieć wgląd w swoją sytuację i wygodnie zarządzać własnymi finansami. Co więcej, dla nas wszystkich będzie ona zawsze bezpłatna, jeśli jesteśmy klientami Euroloan. Aby zagwarantować sobie bezpieczeństwo, posługujemy się loginem i hasłem, co pozwala na zabezpieczenie naszych danych. Nie powinniśmy udostępniać ich osobom trzecim.

Euroloan – Podsumowanie

Euroloan - zalety

  • Indywidualne podejście do klienta
  • niska dolna granica wieku
  • wysoka maksymalna kwota pożyczki
  • opcja ekspresowej pożyczki

Euroloan - wady

  • Niska przyznawalność
  • wysokie koszty
  • weryfikacja w bazach dłużników

Informacje o Euroloan

Nazwa firmy

Mash Poland Sp. z o.o.

Adres Al. Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa
Telefon 22 1 333 111
Adres e-mail cok@euroloan.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 18.00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek