Euroloan – limit kredytowy Nasza ocena 6.5 /10

Euroloan - opinie

2.52 z 5 Na podstawie 23 opinii
(23 opinie o Euroloan)

Maksymalna kwota pożyczki: 20000 zł

Euroloan należy do Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. To grupa finansowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku na terenie Finlandii i Szwecji. W Polsce firma zaczęła działać w 2013 roku i z powodzeniem zdobywa kolejnych, zadowolonych klientów.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Gdy rozważamy wzięcie pożyczki pozabankowej, oczywiście zależy nam na atrakcyjnych warunkach. Szczególną uwagę zwracamy na wysokość dostępnych kwot oraz okres kredytowania. Dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę Euroloan. Ten usługodawca proponuje limit pożyczkowy od 300 do nawet 20 000 zł. Co więcej, termin spłaty takiego zobowiązania może wynosić od 5 do 48 miesięcy. Wybór właściwej kwoty i interesującego nas okresu spłaty nie powinien być problematyczny. Chcesz pożyczać wygodnie i bez wychodzenia z domu? Sprawdź ofertę Euroloan!

Euroloan − czym jest limit pożyczkowy?

Limit pożyczkowy najlepiej zdefiniować, porównując go do karty kredytowej. Gdy bank daje nam taką kartę, pozwala nam na korzystanie z określonych środków za jej pomocą. Nazywamy to limitem kredytowym a jego wysokość zależy od naszej zdolności kredytowej. Im mniej zobowiązań posiadamy, tym na większą kwotę może opiewać nasz limit kredytowy.
Niektóre firmy pożyczkowe decydują się na wprowadzenie podobnego rozwiązania. Zamiast standardowej pożyczki ratalnej, proponują nam tzw. linię pożyczkową. Wnioskujemy o określoną kwotę limitu pożyczkowego, jednak nie będziemy musieli korzystać z pełnej sumy – sami decydujemy o tym ile i kiedy chcemy wypłacić.
Odnawialny limit pożyczkowy przypomina kartę kredytową m.in. na gruncie rozliczeń. Wykorzystane w ramach transakcji za pomocą karty środki, muszą być uzupełnione w określonym terminie.
W przypadku linii pożyczkowej jesteśmy zobligowani do regularnego spłacania tzw. kwot minimalnych. Należy wspomnieć, że nasz limit pożyczkowy ma charakter odnawialny. Po jego spłaceniu możemy ponownie korzystać z pełnej kwoty. Stan naszego limitu pożyczkowego możemy w każdej chwili sprawdzić na naszym koncie my.euroloan.pl. Ułatwia to zarządzanie naszym limitem pożyczkowym.

Euroloan – pożyczka nawet do 20 000 zł na dogodny okres

Wydatki niejednokrotnie przerastają nasze możliwości finansowe. Czasem pojawiają się niespodziewanie, niekiedy zaś są to planowane już wcześniej potrzeby. Jeśli zależy nam na opłaceniu remontu, wyjazdu lub realizacji jakiegokolwiek większego planu, siłą rzeczy musimy szukać dodatkowych środków. Wtedy świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z tzw. limitu pożyczkowego. To innowacyjne rozwiązanie, które wprowadza coraz więcej instytucji pozabankowych.
Euroloan oferuje nam atrakcyjne kwoty. Jeśli zależy nam na mniejszych sumach, możemy wziąć minimalne 300 zł na nasz skromny wydatek. Gdy planujemy większe zobowiązanie, 20 000 zł niewątpliwie pomoże sprostać takiemu wyzwaniu. Biorąc pożyczkę na raty, często obawiamy się, że nie podołamy terminowi spłaty. Na szczęście w przypadku oferty Euroloan wnioskujemy o limit pożyczkowy, dzięki któremu możemy elastycznie zarządzać naszymi finansami. Towarzyszy temu atrakcyjny okres kredytowania. Mamy do dyspozycji przedział od 3 do 48 miesięcy. Niewątpliwie uda nam się dobrać najlepsze dla nas warunki, które będą sprzyjać korzystaniu z limitu kredytowego.

Euroloan − bezpieczne pożyczanie? To możliwe!

Jeśli chcemy skorzystać z limitu pożyczkowego, powinniśmy dobrze się do tego przygotować. Warto dokonać kalkulacji naszych finansów zanim w ogóle zaczniemy myśleć o konkretnych sumach. Jak to zrobić? Zestawiamy nasze wydatki i zyski przynajmniej z kilku ostatnich miesięcy. W ten sposób będziemy wiedzieć, jaka jest nasza sytuacja finansowa i czy możemy pozwolić sobie na pożyczkę właśnie w tym momencie.
Zdarza się, że obawiamy się odpowiedzialności towarzyszącej wzięciu pożyczki ratalnej. Przeraża nas to, że nie zachowamy kontroli nad naszymi finansami, albo nie podobają nam się warunki pożyczki. Jeśli zależy nam na samodzielności przy korzystaniu z naszych środków, powinniśmy skorzystać z limitu pożyczkowego. Oczywiście, zawsze powinniśmy zarządzać budżetem rozsądnie, a z takiej opcji korzystać sporadycznie i w uzasadnionych przypadkach.

Euroloan – wymagania

Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, Euroloan ma swoje wymagania wobec klientów. Osoby ubiegające się o pożyczkę w tej firmie muszą mieć ukończone 18 lat. Górna granica wieku nie została sprecyzowana, co jest dobrą informacją dla osób starszych, które nie zawsze mogą liczyć na otrzymanie takiego zobowiązania właśnie ze względu na kryterium wieku.
Innym wymogiem jest posiadanie aktywnego rachunku w banku, co umożliwi płynność operacji finansowych. Wypełniając formularz, siłą rzeczy nie możemy pominąć rubryki, w którą należy wpisać numer naszego konta bankowego.
Bardzo ważnym aspektem przy składaniu wniosku jest nasza sytuacja finansowa. Firma pożyczkowa musi wziąć pod uwagę historię kredytową potencjalnych klientów. Jeżeli w bazach danych takich jak BIG, BIG Infomonitor, ERIF, BIK i KRD nie ma negatywnych informacji na nasz temat, możemy śmiało wypełniać wniosek.

Euroloan – proces ubiegania się o limit kredytowy

Wnioskowanie o limit kredytowy w Euroloan nie jest skomplikowane. Cały proces przebiega online, więc nie musimy osobiście stawiać się w placówce instytucji w celu wypełnienia formalności. Nasz wniosek uzupełnimy intuicyjnie w oparciu o podstawowe dane. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony internetowej pożyczkodawcy. Tam wypełniamy formularz rejestracyjny, dzięki czemu zostanie otwarte nasze konto klienta. Następnie wybieramy interesującą nas kwotę i okres kredytowania, a potem zatwierdzamy operację.
Po otrzymaniu wstępnej decyzji kredytowej musimy przejść proces weryfikacji. Firma chce sprawdzić czy jesteśmy osobą, za którą się podajemy. Naszą tożsamość potwierdzimy dokonując przelewu na symboliczną złotówkę. Możemy to zrobić za pośrednictwem Blue Media. To wygodna i szybka operacja – dzięki niej firma pożyczkowa uzyska potwierdzenie interesujących ją informacji. W oparciu o zgromadzone dane możemy liczyć na szybkie uzyskanie decyzji. Jeśli będzie ona pozytywna, co miesiąc otrzymamy wyciąg z historii naszych operacji i uzgodnioną kwotą spłaty.

Euroloan − serwis myloan gwarancją bezpiecznego korzystania z usług

Gdy chcemy skorzystać z usług Euroloan, zawsze będziemy to robić za pomocą serwisu my.euroloan.pl. To nowoczesna platforma, która umożliwia nam bezpieczne logowanie na stronie pożyczkodawcy. Dostępna jest przez całą dobę dla wszystkich klientów, którzy chcą mieć wgląd w swoją sytuację i wygodnie zarządzać własnymi finansami. Co więcej, dla nas wszystkich będzie ona zawsze bezpłatna, jeśli jesteśmy klientami Euroloan. Aby zagwarantować sobie bezpieczeństwo, posługujemy się loginem i hasłem, co pozwala na zabezpieczenie naszych danych. Nie powinniśmy udostępniać ich osobom trzecim.

Weź pożyczkę

Euroloan – Podsumowanie

Zalety

 • Indywidualne podejście do klienta
 • niska dolna granica wieku
 • wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • opcja ekspresowej pożyczki

Wady

Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.

Działdowska 11/10
Warszawa, Mazowieckie 01-184
Polska
Telefon: 22 1 333 111
Email: cok@euroloan.pl

Wejdź na euroloan.pl

Dodaj opinię o Euroloan

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 4 / 5.00

  Gdyby każdy czytał warunki umowy, a nie podpisywał wszytsko jak popadnie to nie byłoby 3/4 problemów opisanych poniżej. Jak dla mnie firma ok, warunki są w porządku, a obsługa bardzo miła, oczywiscie jeśli MY jestesmy w porządku.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Po pół roku powtórka. Firma niepoważna, chamska obsługa. Czy zarabiasz 500zł czy 5000zł nie ma dla nich znaczenia. Również osoby z wpisem do BIK otrzymywały u nich pożyczkę, a ludzi z czystą historią mają gdzieś. A oczywiście mogę spróbować ponownie za 6 miesięcy. Już by się nie poniżali. Odradzam!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  DNO to mało powiedziane. Limit przyznany 3500zł druga połowa nigdy nie wypłacana (z tego co widzę nie tylko u mnie. Konto blokowane na 4 miesiace, ale po 4 miesiacach robi się pół roku. Brak informacji o powodzie blokady albo są wyssane z palca. Celowe opóźnienia w księgowaniu przelewów (to moje zdanie) żeby doliczać dodatkowe odsetki. Nie polecam, a jak już ktoś skorzystał niech się upewni czy aby na pewno ma wszystko spłacone.

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Witam to coś u ciebie musi być nie tak niż u nich.Zajebista ,szczera,konkretna firma na jasnych zasadach.Ja już w tym miesiącu kożystałem dwa razy z limitu .Oczywiscie jest weryfikacja i musi być i ma być zapłaciłem rate i mogłem korzystać znowu.

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  DNO

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Nie polecam. Na początku elegancko limit przyznany ale robią to tak cwanie ze dzielą go na 2, dzięki czemu dwukrotnie kasują za przelew środków nie male pieniądze po 350 zl. dodatkowo kasuja po 50 zł za miesiac ale nie od np 25.01-25-02. tylko za dany miesiac co za tym idzie biorac pozyczke 30 dnia miesiaca nalezy uiscic 50 zł oplaty gdzie 1 dnia czyli dien pozniej zaplaci sie kolejne 50zł. Dodatkowo placac im naleznosc ktora sie powinno mimo przelewu ekspresowego naliczaja sobie dzienna stawke bo im system ksieguje rano mimo ze dzien wczesniej sie wszystko splacilo zaplaci sie dzienna stawke odsetek za kolejny dzien.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  A ja jestem zadowolona, super warunki!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Nie polecam.. Posiadałem pożyczke oczywiście nie wypłaconą w całosci bo się okazało że mam długi w inny firmach (oczywiście jest to bzdurą). Pozyczka oczywiście spłacona w terminie i było by wszystko ok gdyby nie fakt ze firma dolicza sobie dodatkowe opłaty za nie wiadomo co które nie są ujęte na żadnym rozliczeniu od czego oczywiscie doliczają stosowne odsetki. O sprawie dowiedziałem się dopiero gdy zaglądnąłem do swojej historii w BIK gdzie dalej "wisiał" wpis o posiadaniu zadłużenia wobec tej pseudo firmy na ~200zł. Jak już ktoś wziął u nich pożyczke to po spłacie proponuje zażądać rozliczenia konta żeby po kilku miesiacach nie okazało się, że macie długi.

  Czy ta opinia była pomocna? 9 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  Stały klient a nagle blokują limit , wyłudzają dane i pewnie padają skoro blokują nie polecam !!!

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Wszystko jest ok, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, limit zwiększają po czasie, wszystko jasne i przejrzyste, a czy droga oferta? Kto daje od ręki 2000 tyś a później drugie tyle... Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 2 / 5.00

  drogo, drogo, drogo. Cennik jest słaby!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 3 / 5.00

  Przecietna firma z przcietna oferta, z przecietnym cennikiem i przeciętnym podejściem do klienta!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  Dno totalne, na początku problem z rejestracją na stronie, nie dało się zweryfikować konta, chcieli zdjęcia dowodu, potem że zla fotka na innym tle ma być, nie wyraźne proszę o inne zdjęcie, w konńcu konto aktywne przyznany limit 1000 zł ale tylko połowę można wypłacić (to po co dają limit 1000 jak można max 500 ?) ok, chcę 500 mimo że drożej niż w Providencie, po 18 już nie pracują, nastepnego dnia po 8 dostaje sms i email że na podstawie analizy moich danych wydali decyzję negatywną, o co tu chodzi ?
  Byłam sprawdzona w BIK i KRD limit dostaje, a następnego dnia roboczego już odmowa ? zbieranie danych osobowych ? na infolinii za każdym razem rozmawiasz z kimś innym, obawiam się teraz o skany i fotografie mojego dokumentu :(

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą a dostałem zajęcie komornicze na koncie bankowym; bez żadnych informacji, pism, wezwań itp. na mój numer PESEL ktoś wziął pożyczkę, a firma bez sprawdzenia danych żąda spłaty i daje sprawę do sądu i komornika.
   uwaga na dane osobowe i ich kradzież lub handel przez tą firmę.

   Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 4 / 5.00

  Oferta całkiem przyzwoita cenowo. Raty są dogodne. Dla mnie ok

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  Kolejny naciągacz, parabank. Jak chcesz się wkręcić w karuzele pożyczkową, to szczerze polecam Euroloan. Obojętnie czy przed Providentem a za Bocianem, czy odwrotnie. Każdy normalnie myślący człowiek nawet nie brałby pod uwagę takiej opcji.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  Najpierw przyznają limit z czego według regulaminów wypłacają połowę. Oczywiście jest wszystko ok. Ale przy wypłacie pozostałej części sytuacja się zmienia i nagle się okazuje ze mam negatywne wpisy w BIK przez co brak zdolności kredytowej. Oczywiście jest to bzdurą. Wyjaśnień żadnych. Nie liczcie że będziecie mieli pozostałą częśc dostępną kiedykolwiek do wypłaty.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 3 / 5.00

  Może i faktycznie formalności jest minimum, ale niestety koszta pożyczki sa wysokie!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  formalności niemal brak! wszystko szybko- kasa na koncie niemal od reki.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 1 / 5.00

  BANDA OSZUSTOW. NIE POLECAM FIRMY I NIE BRAC TAM PIENIEDZY. PRZYZNALI LIMIT WYPLACILI TYLKO POLOWE ZGODNIE Z UMOWA. PO CZYM PO ZAPLACENIU PIERWSZEJ RATY MIALEM OTRZYMAC DRUGA CZESC LIMITU, WTEDY NALOZYLI BLOKADE. OSZUKALI JAWNIE DAJAC TYLKO POLOWE. JAKBYM WIEDZIAL ZE DADZA POLOWE TO SKORZYSTALBYM Z INNEJ OFERTY A NIE TE GROSZE CO TU DAJA NA TAKICH BEZNADZIEJNIE DROGICH WARUNKACH. SKUSILEM SIE TYLKO DLATEGO ZE LIMIT BYL USTALONY NA CALOSC A NIE NA POLOWE BO POTEM WYMYSLAJA SOBIE BLOKADE.

  Czy ta opinia była pomocna? 13 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Szybko, uczciwie i całkiem tanio!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 2 / 5.00

  nie ma szans na pozyczke! naobiecuja, naobiecuja, a i tak nie dadza!

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.25 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.37 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.49 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.30 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.57 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.18 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Wonga WONGA
  3.78 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 20000 zł
 • Filarum Filarum
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.60 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.29 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.60 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.94 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł