W Euroexpert można pożyczyć od 500 do 5 000 zł. Firma nie oferuje darmowej pierwszej pożyczki, ale posiada atrakcyjne oprocentowanie zobowiązania oraz możliwość rozłożenia rat nawet na rok. Wszystkie koszty pożyczki można porównać jeszcze przed jej wzięciem. Wystarczy wybrać wysokość pożyczki oraz okres jej spłaty na stronie głównej, a kalkulator od razu podliczy wszystkie koszty i pokaże nam finalną wartość zobowiązania.

Opinie na temat usług Euroexpert są pozytywne. Produktem firmy są pożyczki ratalne udzielane na okres od trzech do 12 miesięcy. Minimalna wysokość pożyczki wynosi 500 zł, a maksymalna 5 000 zł. Żeby wziąć pożyczkę w Euroexpert należy złożyć wniosek na stronie pożyczkodawcy, wypełniając wszystkie wymagane pola (podając wymagane dane osobowe). Dotyczy to wzięcia pierwszej pożyczki w tej firmie. Biorąc drugą pożyczkę posiadamy już profil klienta i nie musimy przechodzić procesu rejestracji i weryfikacji. Wystarczy zalogować się na swoje konto klienta na stronie pożyczkodawcy. W Euroexpert można posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę. To oznacza, że nie można wziąć kolejnej pożyczki, jeśli pierwsza nie została spłacona.

Wnioski o pożyczkę w Euroexpert rozpatrywane są w ciągu 15 minut. Weryfikacja klienta odbywa się w wybrany przez klienta sposób: można potwierdzić dochody poprzez logowanie się do bankowości elektronicznej lub przesłanie na adres email pożyczkodawcy jednego z wymaganych dokumentów (np. zaświadczenia o dochodach.

Wypełnij wniosek

Euroexpert – 5 000 zł na rok

Pożyczkę ratalną od 500 do 5 000 zł w Euroexpert można wziąć przez internet lub osobiście w oddziale firmy. Proces udzielenia pierwszej pożyczki trwa zazwyczaj do 30 minut. Wypłata pożyczek odbywa się na konta bankowe Klientów przelewami expresowymi. Spłaty pożyczek dokonywane są na indywidualne rachunki bankowe.

Euroexpert nie ogłasza, że posiada ofertę refinansowania pożyczki, ale jeśli mamy problem ze spłatą zobowiązania na czas i tak powinniśmy skontaktować się z firmą. W ten sposób można znaleźć rozwiązanie sytuacji dogodne dla obu stron – nie warto czekać, aż zaczną naliczać się odsetki karne za opóźnienie w spłacie.

Weź pożyczkę

Koszty pożyczki w Euroexpert

Ile trzeba zapłacić za pożyczkę w Euroexpert? To zależy od wysokości zobowiązania oraz czasu spłaty. W przypadku wzięcia pożyczki na maksymalna kwtoe 5 000 zł z maksymalnym okresem spłaty 12 miesięcy zapłacimy: 1250 zł prowizji za udzielenie pożyczki, 1500 zł prowizji operacyjnej i 500 zł odsetek. Miesięczna rata wyniesie wtedy 687, 50 zł. RRSO zobowiązania wyniesie 171,90 proc.

Wysokość RRSO zawsze jest zależna od wysokości pożyczki i wybranego okresu kredytowania. Całkowity koszt pożyczki można sprawdzić jeszcze przed podjęciem decyzji o jej wzięciu, używając specjalnych suwaków na stronie pożyczkodawcy.

Wypełnij Wniosek

Jak wziąć pożyczkę w Euroexpert?

Formularz rejestracyjny w Euroexpert wypełnia się w ciągu maks. 15 minut. Po wybraniu kwoty i czasu spłaty wystarczy wprowadzić podstawowe dane osobowe wymagane przez firmę. Następnie po zaakceptowaniu polityki prywatności RODO, zgody na przetwarzania danych osobowych, regulaminu firmy i innych niezbędnych zgód wystarczy kliknąć na przycisk “ przejdź dalej”, który przekieruje nas do strony, na której będziemy musieli zweryfikować swoje konto bankowe.

Jeśli wniosek o pożyczkę nie zostanie odrzucony z powodu błędnego wypełnienia (a to jeden z najczęstszych powodów odrzuceń wniosków, dlatego zawsze trzeba dwukrotnie sprawdzić zgodność wpisanych danych) lub braku zdolności comiesięcznej spłaty, to pieniądze na konto klienta trafiają natychmiast. Euroexpert przelewa pożyczkę przelewem ekspresowym.

Weź Pożyczkę

Oferta refinansowania pożyczki w Euroexpert

Euroexpert nie posiada oferty refinansowania pożyczki. W przypadku problemów ze spłatą warto skontaktować się z działem obsługi klienta i wyjaśnić swoją sytuację. Klient, który reaguje od razu, a nie próbuje uciąć kontakt z pożyczkodawcą, może liczyć na znalezienie rozwiązania dobrego dla obu stron.

Jak wziąć pożyczkę w Euroexpert krok po kroku

Wzięcie pożyczki w Euroexpert to wyjątkowo prosta sprawa. Zobowiązanie możemy zaciągnąć samodzielnie przez internet lub z pomocą konsultanta w wybranej siedzibie firmy. W przypadku skorzystania z opcji stacjonarnej konsultant robi wszystko za nas – my tylko podajemy mu wymagane dane. Z kolei zaciągnięcie pożyczki przez internet zamyka się w kilku prostych krokach, które zajmą nam nie więcej, jak 15 minut.

 1. Krok pierwszy: wybierz wysokość pożyczki i okres kredytowania.
 2. Krok drugi: podaj wymagane dane osobowe (będzie ci potrzebny twój dowód osobisty).
 3. Krok trzeci: zaznacz wszystkie wymagane zgody i zweryfikuj swoją tożsamość. Możesz to zrobić za pomocą konta bankowego lub wysyłając pożyczkodawcy mailem dokumenty potwierdzające np. wysokość twoich zarobków.
 4. Krok czwarty: podpisz umowę, którą otrzymasz mailem i czekaj, aż pieniądze z pożyczki pojawią się na twoim koncie!

Po pozytywnej weryfikacji na przelew pożyczki z Euroexpert czeka się ok. 15-30 minut. Euroexpert wysyła pieniądze przelewem ekspresowym. Pożyczka wypłacana jest na konto bankowe lub może być od razu przekazana w gotówce klientowi (w przypadku pożyczek w oddziale firmy).

Warunki wzięcia pożyczki

Euroexpert kieruje swoją ofertę do obywatelki Polski mieszkający na terenie kraju. Na pożyczkę mogą liczyć osoby w wieku 25 – 79 lat. Wszyscy pożyczkobiorcy muszą posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz muszą potwierdzić swoje dochody w celu zweryfikowania się. Muszą także posiadać aktywny profil klienta na stronie Euroexpert. W chwili ubiegania się o zobowiązanie nie mogą posiadać zaległości pieniężnych względem Euroexpert.org.pl.

Wypełnij Wniosek

Euroexpert - zalety

 • profesjonalna obsługa,
 • szybkość weryfikacji,
 • brak konieczności wysyłania zaświadczeń o dochodach (nie musimy, ale możemy być o nie poproszeni, jeśli nie chcemy weryfikować się za pomocą konta bankowego)
 • firma ma prosty proces składania wniosku o pożyczkę,
 • po pozytywnej weryfikacji pieniądze są natychmiast wysyłane przelewem ekspresowym na konto klienta.

Euroexpert - wady

 • brak darmowej pierwszej pożyczki,
 • wysoka dolna granica wieku (25 lat).

Informacje o Euroexpert

Nazwa firmy

EUROEXPERT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres Królowej Jadwigi 19 4
85-231 Bydgoszcz
Telefon +48 52 511 95 00 wew. 1
Adres e-mail bok@euroexpert.org.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 09:00-17:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek