Efiraty to firma pozabankowa, która proponuje internetowe pożyczki na raty oparte o proste i przejrzyste zasady, które można wykorzystać na dowolny cel. Oferta tego pożyczkodawcy przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie szybkie i komfortowe usługi finansowe.

Efiraty – szybka pożyczka ratalna na dowolny cel

Klienci Efiraty mogą uzyskać szybką pożyczkę na raty maksymalnie do 20 000 zł bez podawania celu przeznaczenia pożyczonych pieniędzy. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności i historii kredytowej pożyczkobiorcy. Wystarczy się skontaktować z konsultantami, którzy bezpłatnie przygotują ofertę pożyczki. Minimalny okres, na jaki udzielane są zobowiązania finansowe wynosi 3 miesiące, natomiast maksymalny 48 miesięcy. To zobowiązanie jest też objęte stałym oprocentowaniem w wysokości 9%.Trzeba wiedzieć, że Efiraty są firmą pożyczkową w 100% z polskim kapitałem, która została założona przez grupę ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Dzięki temu oferta pożyczki ratalnej online spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Firma pożyczkowa Efiraty w swojej ofercie zawiera również finansowanie usług medycznych w ramach Programu Finansowania Zdrowia Efimea.

Ważne – Efiraty dają możliwość zaciągnięcia więcej niż jednej pożyczki (w zależności od zdolności oraz historii spłaty).

Efiraty - weź pożyczkę

Efiraty – jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać pożyczkę na raty?

Największym atutem oferty pożyczki ratalnej od Efiraty jest to, że klient podczas procesu wnioskowania nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach. Warto również wspomnieć, że ten pożyczkodawca nie weryfikuje w szczegółowy sposób baz dłużników tj. BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor.

Warto podkreślić, że uzyskanie pożyczki ratalnej w Efiraty podobnie, jak w innych firmach pożyczkowych wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. Każdy pożyczkobiorca powinien się do nich zastosować, w przeciwnym wypadku nie będzie mógł wnioskować o pożyczkę.

O pożyczkę na raty w firmie Efiraty mogą się starać osoby, które:

 • ukończyły 24 lata,
 • mają polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty,
 • posiadają osobisty rachunek bankowy,
 • są zameldowane na terenie naszego kraju,

Wypełnij wniosek

Efiraty – jak przebiega proces wnioskowania o pożyczkę?

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w Efiraty jest bardzo prosty i nie wymaga od klienta poświęcenia dużej ilości czasu. Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, w którym wyjaśniamy, w jaki sposób najłatwiej uzyskać zobowiązanie finansowe na stronie internetowej tej firmy pożyczkowej:

 • Najpierw wypełniamy wniosek o pożyczkę ratalną, w którym trzeba wybrać kwotę i ilość rat pożyczkowych oraz podać dane osobowe: imię, nazwisko, adres zameldowania, numer dowodu osobistego, numer PESEL, e-mail oraz numer telefonu komórkowego.
 • Następnie należy potwierdzić swoje dane za pomocą nowoczesnej aplikacji do weryfikacji tożsamości – Kontomatik. W ten sposób pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić, czy wskazane dane we wniosku są prawdziwe.Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w zaledwie kilka minut.
 • Ostatnim krokiem jest sprawdzenie poprawności wszystkich zapisów umowy pożyczkowej. Jeżeli wszystko się zgadza firma pożyczkowa prześle środki finansowe na twoje konto bankowe.

Efiraty - weź pożyczkę

Efiraty – podsumowanie

Efiraty - zalety

 • wysoka przyznawalność pożyczek,
 • długi okres spłaty,
 • indywidualne podejście do klienta,
 • nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o dochodach,
 • brak dokładnej weryfikacji klientów w bazach dłużników,
 • decyzja o przyznaniu pożyczki w zaledwie kilka minut,
 • klient może korzystać z weryfikacji poprzez usługę Kontomatik.

Efiraty - wady

 • brak darmowej pożyczki ratalnej.

Informacje o Efiraty

Nazwa firmy

Efiraty.pl

Adres Pl. Powstańców Śląskich 16
53-314 Wrocław
Telefon 71 88 98 600
Adres e-mail cok@efiraty.pl
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek