Dziesiątka.pl to pożyczka z obsługą domową od Dziesiątka Finanse Sp.z.o.o. Firma jest jedną z najdłużej działających instytucji sektora pożyczkowego. Swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku, a od 1 marca 2018 roku spółka jest częścią polskiej grupy kapitałowej Credit Royal. W tym czasie diema nieprzerwanie pracowała na zaufanie konsumentów, oferując pożyczki domowe na przejrzystych zasadach.

Pożyczanie w Dziesiątka.pl wymaga jedynie minimum formalności. Konsultanci firmy pomogą dostosować warunki oferty do możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Odbiór pieniędzy i spłata rat może się odbyć w trakcie wizyty przedstawiciela firmy. Obsługa domowa klientów jest całkowicie darmowa. Stali klienci mogą brać udział w promocjach, konkursach i programach lojalnościowych.

Dziesiątka.pl - skorzystaj z oferty!

Pożyczka domowa w Dziesiątka.pl – do 15000 zł bez formalności

Ofertę serwisu Dziesiątka.pl cechuje wygoda i szybkość uzyskiwania pieniędzy. Warunki umowy są jasno określone, dzięki czemu konsument nie musi obawiać się ukrytych opłat. Jako firma z tradycjami Dziesiątka Finanse oferuje fachową obsługę i dbałość o bezpieczeństwo klientów.

Szansę na pożyczkę gotówkową mają osoby od 18 roku życia. Czynnikiem decydującym o przyznaniu pieniędzy jest zdolność kredytowa pożyczkobiorcy. Dlatego tak ważne jest stałe źródło dochodu i brak wpisów w rejestrach KRD i BIG Infomonitor. Wnioskujący mają szansę na pożyczki na raty w kwocie od 500 zł do 15 000 zł na okres od 10 do 104 tygodni.

Wniosek pożyczkowy można złożyć online lub przez telefon. Dokumenty oraz pieniądze zostaną dostarczone do domu klienta. Ten tradycyjny rodzaj pożyczania door-to-door jest chętnie wybierany przez osoby starsze i nie lubiące pożyczania online. Spłata długu następuje w równych tygodniowych ratach, które odbiera przedstawiciel firmy. Pieniądze można też wpłacać bezpośrednio na konto.

Pożycz do 15 000 zł

Jak wziąć pożyczkę w Dziesiątka.pl krok po kroku?

Na akceptację wniosku pożyczkowego szansę mają osoby powyżej 18 roku życia, które nie posiadają negatywnych wpisów rejestrach dłużników. Cały proces uzyskania gotówki jest wyjątkowo szybki. Pożyczkobiorca może wysłać wniosek online lub skontaktować się z przedstawicielem firmy telefonicznie.

Osoby starające się o pożyczkę w Dziesiątka.pl powinny:

  • wybrać kwotę pożyczki i liczbę rat,
  • wypełnić formularz aplikacyjny,
  • wysłać wniosek pożyczkowy,
  • ustalić termin wizyty przedstawiciela firmy, który przekaże pieniądze.

Proces pożyczkowy jest prosty i szybki. Osoby zainteresowane pożyczką w Dziesiątka.pl, mogą złożyć wniosek za pomocą formularza online lub przez rozmowę telefoniczną z konsultantem firmy. Dopełnienie koniecznych formalności odbędzie się podczas wizyty przedstawiciela w domu klienta. Pozwoli to potwierdzić tożsamość pożyczkobiorcy bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

Termin spotkania jest wybierany zgodnie z preferencjami pożyczkobiorcy. Jeśli pożyczka zostanie przyznana – pieniądze można otrzymać do ręki. Możliwe jest zatem otrzymanie pożyczki bez konta bankowego. Pożyczkobiorca może zdecydować, czy woli spłacać dług bezpośrednio na konto instytucji finansowej czy podczas cotygodniowej wizyty przedstawiciela firmy w swoim domu.

Długi termin spłaty pozwoli na obniżenie wysokości tygodniowych rat, dzięki czemu spłata nie obciąży nadmiernie domowego budżetu. Jeśli pomimo to pożyczkobiorca nie będzie mógł uregulować zobowiązania na czas, powinien jak najszybciej poinformować o tym instytucję finansową. Konsekwencje braku terminowej spłaty mogą ciągnąć się latami.

Wypełnij wniosek

Warunki pożyczki w Dziesiątka.pl

Serwis Dziesiątka.pl kieruje swoją ofertę do konsumentów od 18 roku życia. Warunkiem jest posiadanie obywatelstwa RP i miejsca zamieszkania na terenie kraju, dowodu osobistego, aktywnego numeru telefonu, konta osobistego w banku, stałego źródła dochodów. Przyznanie pożyczki na raty jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Na wysokość udzielonego zobowiązania wpływ mają uzyskiwane dochody. Dziesiątka Finanse zastrzega sobie prawo do zweryfikowania podanych przez pożyczkobiorcę zarobków u pracodawcy. Nie jest to jednak procedura obowiązkowa, ponieważ każdy wniosek jest jednak rozpatrywany indywidualnie. Dlatego jeśli wnioskujący otrzyma pozytywną ocenę zdolności kredytowej, ma szansę na skorzystanie z pożyczki bez zaświadczeń.

Dziesiątka Finance akceptuje różne źródła dochodów, dlatego może być idealnym rozwiązaniem dla uczniów, studentów, rolników, emerytów czy rencistów. Jeśli wniosek o pożyczkę standardową został odrzucony, konsumenci mają możliwość skorzystania z pożyczki pod zastaw. Jest to tzw. pożyczka lombardowa. O jej szczegółach zostaniemy poinformowani w trakcie rozmowy z przedstawicielem firmy.

Osoby wnioskujące o pożyczkę nie mogą posiadać aktywnych zobowiązań w serwisie Dziesiątka.pl. Klienci są także sprawdzania w Bazie danych Dziesiątka Finanse Sp. z o.o, BIG InfoMonitor i KRD.

Dziesiątka.pl - skorzystaj z oferty!

Dziesiątka.pl – podsumowanie