Dolimitu.pl to pośrednik pożyczkowy, w którego ofercie znajdziemy internetową pożyczkę na raty. Serwis współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom bogatą ofertę i wysokie szanse na przyznanie środków. Proces wnioskowania jest niezwykle prosty, nie wymaga masy dokumentów i przeprowadzić go można w pełni online. Poniżej szczegółowy opis oferty Dolimitu.pl.

Pożyczka na raty w Dolimitu.pl – kwoty i czas spłaty

Dolimitu.pl jest pośrednikiem pożyczkowym, który w swojej ofercie ma pożyczki ratalne przez internet na kwoty od 2000 do 20 000 zł. Czas spłaty wybiera sam klient z zakresu od 6 do 60 miesięcy. Pośrednika zapewnia wybór z szerokiego wachlarza firm pożyczkowych przy jednoczesnym uproszczeniu procedur. Dolimitu.pl charakteryzuje:

 • Elastyczność oferty (duże zakresy kwot i czasu spłaty),
 • prostota i przejrzystość procesu składania wniosku,
 • współpraca z dużą liczbą firm pożyczkowych,
 • taka sama oferta dla wszystkich klientów -już pierwsza pożyczka na dogodnych warunkach.

 Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Dolimitu.pl

O pożyczkę w Dolimitu.pl może starać się każda osoba, która posiada:

 • Dowód osobisty i jest pełnoletnia,
 • polskie obywatelstwo,
 • telefon komórkowy,
 • adres e-mail,
 • konto w banku,
 • stałe źródło dochodu (konieczne do pozytywnej oceny zdolności kredytowej).

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty Dolimitu.pl

Jedynym dokumentem niezbędnym do złożenia wniosku o pożyczkę na raty w Dolimitu.pl jest:

 • Dowód osobisty

Wszelkie inne informacje przekazywane są pośrednikowi na zasadzie deklaracji klienta.

Dolimitu.pl – weryfikacja w bazach dłużników

Dolimitu.pl, jako pośrednik pożyczkowy, nie weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników. Dopiero firmy pożyczkowe podczas weryfikacji wniosku dokonują takiej oceny. Pośrednik współpracuje z długą listą przedsiębiorstw pozabankowych, a każde z nich działa według własnych procedur i weryfikuje potencjalnych klientów w wybranych bazach dłużników.

Czy Dolimitu.pl udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Dolimitu.pl jest pośrednikiem pożyczkowym. Jako taki nie udziela on pożyczek na raty i nie sprawdza bazy BIK podczas weryfikacji wniosku. Firmy z sektora pozabankowego, z którymi współpracuje Dolimitu.pl działają według różnych procedur, także w zakresie weryfikowania klientów w bazie BIK.

Czy Dolimitu.pl udziela pożyczek dla zadłużonych?

Bycie osobą zadłużoną nie jest kategoryczną przeszkodą do uzyskania pożyczki na raty. Dolimitu.pl, jako pośrednik, współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi, z których część udziela pożyczek osobom zadłużonym.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Dolimitu.pl – krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę na raty w Dolimitu.pl jest bardzo prosty:

 1. Zacznij od wyboru interesującej Cię kwoty i czasu spłaty za pomocą suwaków na stronie pośrednika. Od razu otrzymasz też informację o oprocentowaniu i szacunkowe dane na temat wysokości raty. Wybór zatwierdź przyciskiem “Wnioskuj o…”,
 2. Zostaniesz skierowany do prostego formularza. Wypełnij go używając swoich danych osobowych, informacji o zatrudnieniu oraz swoich miesięcznych wydatkach. Postaraj się by Twoje szacunki były jak najbliższe prawdzie.
 3. Teraz czas na weryfikację Twojej tożsamości. Z konta, którego jesteś właścicielem, wyślij przelew na kwotę 1 gr. na wskazany rachunek bankowy. Dzięki temu Dolimitu.pl będzie wiedzieć, że nikt się pod Ciebie nie podszywa.
 4. Twój wniosek trafił do partnerów Dolimitu.pl. Ocenią oni Twoją zdolność kredytową i przedstawią szczegółową ofertę. Odpowiedź otrzymasz już w kilka minut na adres e-mail i numer telefonu, który podałeś w formularzu.
 5. Jeżeli decyzja kredytowa będzie pozytywna to pieniądze mogą pojawić się na Twoim koncie już w kilka minut. Jeżeli zaś masz konto w banku, którego nie obsługuje partner Dolimitu.pl, to środki trafią na nie w ciągu jednego dnia roboczego.

Weryfikacja tożsamości klienta Dolimitu.pl

Serwis Dolimitu.pl przeprowadza wczesną weryfikację tożsamości zainteresowanego pożyczkobiorcy za pomocą przelewu. Metoda ta pomaga w wyeliminowaniu oszustów finansowych, którzy starają się wyłudzić pożyczkę na skradziony dowód. Zainteresowany pożyczkobiorca zobowiązany jest wykonać przelew z osobistego rachunku bankowego na kwotę 0,01 zł na jedno z kont serwisu Dolimitu.pl.

Dolimitu.pl – podsumowanie

Dolimitu.pl to pośrednik pożyczkowy, który nacisk położył na wygodę swoich klientów. Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną trwa tylko kilka minut, nie wymaga dodatkowych dokumentów i w całości przeprowadzany jest online. Wnioski trafiają do bardzo długiej listy partnerów z sektora pozabankowego (lista dostępna na stronie pośrednika), co zwiększa szansę na pozytywną decyzję kredytową. Kwoty z zakresu od 2000 do 20 000 zł i czas spłaty od 6 do 60 miesięcy sprawiają, że oferta jest elastyczna i powinna trafić w potrzeby większości klientów.

Dolimitu.pl - zalety

 • Duża elastyczność oferty,
 • prosta procedura wnioskowania o pożyczkę,
 • współpraca z bardzo dużą liczbą firm pożyczkowych,
 • wstępne informacje na temat wysokości raty i odsetek już na etapie wyboru kwoty i czasu spłaty.

Dolimitu.pl - wady

 • Brak promocji i oferty dla stałych klientów,
 • infolinia nieczynna w niedziele,
 • oszczędna w informacje strona internetowa.

Informacje o Dolimitu.pl

Nazwa firmy

Money Beat Sp. z o.o.

Adres Prosta 68
00-838 Warszawa
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek