Daily Credit to jedyna firma oferująca pożyczki niebankowe, w której możemy pożyczyć zarówno z jednorazową spłatą w ciągu kilkunastu dni, jak i rozłożyć spłatę na kilkanaście rat.

Daily Credit to to niezależna od banku instytucja finansowa, która działa już kilka lat na rynku pożyczek gotówkowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jej oferta została dopasowana do profilu Klienta potrzebującego pieniędzy prosto i szybko. Jak większość firm z branży, Daily Credit zaczęło od szybkich chwilówek na okres do 30 dni, jednak zgodnie z zapotrzebowaniem swoich Klientów firma postanowiła rozszerzyć ofertę o pożyczki ratalne.

Daily Credit - pożyczka gotówkowa do 3000 zł

Daily Credit – jak otrzymać pożyczkę

Aby otrzymać pożyczkę w Daily Credit musimy najpierw zarejestrować się na stronie, w formularzu należy podać podstawowe informacje takie jak imię i nazwisko, PESEL, adres, nr telefonu, nr konta bankowego. Co ważne, jeśli pracujemy, powinniśmy również podać wysokość dochodu oraz nazwę i adres firmy w której pracujemy. Jeśli uzyskujemy dochód z innego źródła, takiego jak renta czy emerytura, to również powinniśmy wskazać jego wysokość. Podanie tych danych zwiększa naszą zdolność kredytową i pozwoli nam dostać pożyczkę, nawet jeśli w innych firmach nam jej odmówiono. O pożyczkę może wnioskować każdy, kto ma skończone 18 lat, lecz nie więcej niż 75 lat, jest obywatelem Polski i mieszka na jej terytorium, ma konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Ile i na jak długo możemy pożyczyć w Daily Credit

Chwilówka online w Daily Credit dostępna jest na 15 lub 30 dni, pożyczyć możemy od 300 zł aż do 3000 zł, przy pierwszej pożyczce możemy wnioskować maksymalnie o 600 zł. Całkowity koszt pożyczenia 600 zł na 30 dni to 180 zł, czyli 30% pożyczonej kwoty. RRSO w tym wypadku wynosi 2333,95%. Mamy też możliwość rozłożenia pożyczki na okres od 2 do 12 rat. Dzięki temu możemy odciążyć swój domowy budżet. 1000 zł rozłożony na 12 płatności, da nam pojedynczą ratę w wysokości 192 zł.

Daily Credit daje ciekawe rozwiązanie – mimo tego, że nie jest to najtańsza pożyczka na rynku, to szybkość jej uzyskania oraz dostępność sprawia, że warto na nią zwrócić uwagę szukając dodatkowej gotówki. Również elastyczność w wyborze okresu spłaty daje nam duży komfort w dopasowaniu wysokości zobowiązania do naszych możliwości spłaty.

Daily Credit - pożyczka gotówkowa do 3000 zł

Szybka Gotówka – Podsumowanie

Daily Credit - zalety

  • Elastyczny okres kredytowania od 15 dni do 12 miesięcy
  • Wysoka maksymalna wartość pożyczki
  • Firma sprawdzona na rynku

Daily Credit - wady

  • Wysokie koszty

Informacje o Daily Credit

Nazwa firmy

Daily Finance Sp. z o. o.

Adres ul. Kościuszki 47C
16-400 Suwałki
Telefon 87 777 00 02 oraz 607 603 356
Adres e-mail info@dailycredit.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 19.00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek