Credit Company oferuje pożyczki pozabankowe dla firm oraz mikroprzedsiębiorstw. Firma ma na uwadze potrzeby klienta – ceni jego czas i gwarantuje szybkość działania. W swojej ofercie świadczy szeroki wachlarz pożyczek. Firmę cechuje elastyczność oraz możliwość indywidualnego systemu spłaty zobowiązania. Pożyczkodawca może być znakomitą alternatywą dla banków, ponieważ nie wymaga od swoich klientów licznych zaświadczeń i dokumentów. Pomoc finansowa od Credit Company szybko wesprze rozwój firmy pożyczkobiorcy.

Weź pożyczkę

Pożyczka aż do 20000 zł w Credit Company

Credit Company jest firmą pożyczkową, której oferta skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą. Minimalna kwota pożyczki wynosi 3000 zł, maksymalna zaś 20000 zł. Czas trwania pożyczki przewidziany jest w okresie od 12 do 36 miesięcy. Osobom, które w terminie spłacają raty pożyczki należy się rabat w wysokości 10%. Pożyczka odbywa się bez poręczycieli. Ponadto pożyczkodawca nie wymaga od klienta zabezpieczenia majątku, dowodu wpłaty składek ZUS/KRUS z 3 miesięcy, książki przychodów i rozchodów za 6 ostatnich miesięcy i wyciągu z konta bankowego za 6 miesięcy wstecz. Ważnym udogodnieniem jest brak wymaganego zaświadczenia z Biura Informacji Kredytowej.

Wsparcie dla przedsiębiorców od Credit Company

Nie wszyscy przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na pożyczkę bankową. Zwłaszcza na początku działalności gospodarczej potrzeba sporych nakładów finansowych. Zakup wymaganego sprzętu, wynajęcie lokalu czy opłaty urzędowe są niewątpliwym problemem dla początkujących firm. W takim przypadku warto zastanowić się nad ofertą pożyczkową segmentu pozabankowego. Credit Company od swoich klientów nie wymaga wielu zaświadczeń i dokumentów. Jest to spore udogodnienie, ponieważ proces pożyczania jest szybszy. Pożyczkobiorcy nie muszą stać w kolejkach, a zaoszczędzony czas mogą wykorzystać na rozwój swojej działalności. Warto zaznaczyć, że firmie udzielającej pożyczki zależy na dobrych relacjach z klientami. Korzystna współpraca oparta jest na wzajemnym szacunku, zaufaniu i długoterminowych relacjach. Motto Credit Company to: „Dla nas jesteście w centrum uwagi.”

Weź pożyczkę

Wymagania w CreditCompany

Credit Company w przeciwieństwie do banków nie wymaga od swoich klientów wielu zaświadczeń i dokumentów. By mieć możliwość wzięcia pożyczki w firmie Credit Company, należy posiadać zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą. Ponadto pożyczkodawca wymaga przedstawienia dowodu osobistego oraz rachunku za media. Obligatoryjne jest również okazanie notatki z inspekcji i oświadczenia o wysokości obrotów w firmie. W przeciwieństwie do innych firm pożyczkowych nie wymaga się zaświadczenia z BIK oraz zaświadczenia o niezaleganiu w Urzędzie Skarbowym i ZUS. Nie wymaga się również okazania PIT za ubiegły rok.

Wypełnij wniosek

Credit Company – proces ubiegania się o pożyczkę

Aby otrzymać pożyczkę w Credit Company, wystarczy określić wysokość i okres spłaty pożyczki, wypełnić wniosek, skontaktować się z konsultantem i oczekiwać na decyzję. Rynek pożyczkowy w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie, dlatego też wiele firm oferujących tego typu usługi, w celu pozyskania nowych klientów wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. W związku z tym proces pożyczania nie jest skomplikowany. Po pierwsze w celu uzyskania pożyczki należy wypełnić wniosek. Proces wypełnienia dokumentu zajmuje maksymalnie kilka minut. W formularzu wymagane są tylko najbardziej podstawowe dane, takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu kontaktowego. W kolejnym kroku należy wybrać wysokość pożyczki i okres spłaty. Następnie należy czekać na kontakt z konsultantem. Ostatnim etapem jest oczekiwanie na decyzję. Jeżeli klient spełni wszystkie wymagania, pożyczkodawca przelewa pieniądze na konto pożyczkobiorcy z określoną kwotą w podpisanej umowie. Ważne jest, aby rozsądnie korzystać z otrzymanej sumy. Terminowa spłata raty pożyczki uruchamia 10% rabat. Credit Company oferuje pożyczki dla firm od 3000 zł z minimalnym okresem spłaty wynoszącym 12 miesięcy. Kwotę można przeznaczyć na dowolne cele związane z prowadzeniem działalności tj. bieżącą spłatę zobowiązań, czy zakup nowego sprzętu.

Weź pożyczkę

Credit Company – podsumowanie

Zalety

  • Wysokie kwoty pożyczki i wygodny okres spłat – nawet 20000 złotych na okres 36 miesięcy
  • Minimum wymaganych formalności
  • Odroczenie terminu spłaty raty
  • Indywidualny system spłaty pożyczki
  • Brak poręczycieli i zabezpieczenia majątku
  • Rabat w wysokości 10% przy terminowej wpłacie raty pożyczki
  • Możliwość wnioskowania online

Wady

  • Dość wysokie opłaty za udzielenie pożyczki
  • Brak informacji o godzinach pracy konsultantów

Wejdź na creditcompany.pl

Informacje o Credit Company

Nazwa firmy

Credit Company Sp. z o.o.

Adres ul. Rejtana 2
85-032 Bydgoszcz
Telefon +48 601 633 633
Adres e-mail biuro@creditcompany.pl
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek