Creamcredit to serwis pożyczkowy, który posiada w swojej ofercie pożyczki gotówkowe na dowolny cel. Maksymalna kwota pożyczki przez internet to 40 000 zł, dostępna już od pierwszej pożyczki. Spłata może nastąpić w terminie od 6 do 36 miesięcy. Dzięki ograniczeniu formalności do minimum i zautomatyzowanej analizie danych, decyzja o przyznaniu finansowania wydawana jest w maksymalnie 15 minut.

Pożyczkodawca nie wymaga przesyłania zaświadczeń o zarobkach od pracodawcy, a przy tym akceptuje różne źródła dochodów. Potwierdzenie tożsamości odbywa się przez usługę instantor, zatem nie musimy czekać na zaksięgowanie przelewu weryfikacyjnego.

Creamcredit.pl jest częścią Creamfinance, jednego z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się dostawców usług finansowych w Europie. Firma powstała w 2010 roku i jest częścią Creamfinance Group. Instytucja obsługuje obecnie ponad 2 miliony klientów w 7 krajach na całym świecie – na Łotwie, w Polsce, Czechach, Gruzji, Danii, Hiszpanii i Meksyku. Creamcredit jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co daje pewność prowadzenia działalności w sposób etyczny, wiarygodny i odpowiedzialny społecznie.

Weź darmową pożyczkę

Jak wziąć pożyczkę w Creamcredit krok po kroku?

Wszystkie formalności związane z wnioskowaniem o pożyczkę w Creamcredit można załatwić online. Niezbędna dokumentacja przesyłana jest wyłącznie w formie elektronicznej, na adres email klienta, podany podczas rejestracji. Przelew pożyczki zostanie zrealizowany natychmiast po zaakceptowaniu wniosku. Do ubiegania się o pożyczkę wystarczy dowód osobisty, ponieważ firma nie wymaga przedstawiania zaświadczenia o dochodach.

Jak wziąć pożyczkę? Wystarczy kolejno:

 • wybrać parametry pożyczki za pomocą suwaka w kalkulatorze pożyczkowym,
 • zarejestrować się na stronie pożyczkodawcym,
 • przejść weryfikację tożsamości,
 • złożyć wniosek o pożyczkę i zaczekać na wypłatę środków.

Kalkulator pożyczkowy Creamcredit pozwala na dopasowanie oferty pożyczki do własnych potrzeb i realnych możliwości spłaty. Dostępne kwoty uzależnione są od oceny zdolności kredytowej i mogą wynieść od 1000 do 40 000 zł. Przesuwając znaczniki w kalkulatorze możemy sprawdzić wysokość miesięcznej raty pożyczki. Dzięki temu mamy pewność, że terminowa spłata zobowiązania nie będzie stanowiła problemu.

Rejestracja nowego pożyczkodawcy na stronie Creamcredit.pl wymaga podania wyłącznie podstawowych danych osobowych (imię, nazwisko, PESEL, kraj urodzenia, numer telefonu, adres e-mail) oraz danych pracodawcy. Choć Creamcredit akceptuje różne źródła dochodów, istotna jest regularność wpływów na konto. Okres spłaty pożyczki wynosi od 6 do 36 miesięcy, ale wybrany termin nie może być dłuższy niż okres stałego zatrudnienia. W celu zapewnienia bezpieczeństwa pożyczkodawcy, konieczne będzie przejście weryfikacji konta i tożsamości przez darmową aplikację Instantor.

Po wybraniu preferowanych parametrów pożyczki i dopełnieniu formalności następuje przygotowanie oferty przez pożyczkodawcę. Po przeanalizowaniu wpisów na nasz temat w BIK i bazach dłużników, pożyczkodawca może zaproponować ofertę inną niż oczekiwaliśmy. Warto pamiętać, że każda terminowo spłacona pożyczka w Creamcredit zwiększa nasze szanse na przyznanie wyższego finansowania w przyszłości. Jeśli akceptujemy otrzymaną ofertę, wystarczy kliknąć “wyślij wniosek”. Czas przelewu środków na konto klienta uzależniony jest od godzin sesji elixir. Klienci posiadający konto w Santander Bank Polska S.A. mogą liczyć na błyskawiczny przelew wewnętrzny, który zostanie zaksięgowany na koncie w zaledwie kilka minut – również w niedziele i święta.

Wypełnij wniosek

Warunki pożyczki Creamcredit

Creamcredit nie stawia swoim klientom zbyt wygórowanych wymagań. Na otrzymanie pożyczki szansę mają wszystkie osoby w wieku od 21 do 72 lat, które posiadają osobiste konto bankowe i pozytywnie przejdą ocenę zdolności kredytowej. Złożenie wniosku pożyczkowego jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie www.creamcredit.pl. Po potwierdzeniu swoich danych i rachunku bankowego w usłudze Instantor, możliwa jest aktywacja profilu pożyczkobiorcy i logowanie.

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, a pożyczkodawca akceptuje różne źródła dochodu uzyskiwanego przez pożyczkodawcę. Ważne, by wpływy na konto były regularne i pozwalały na bezproblemową spłatę zobowiązania w wyznaczonym terminie. Przeszkodą w otrzymaniu pożyczki będą natomiast negatywne wpisy w BIG Infomonitor, BIK, KRD i KBIG. Po spłacie aktualnego zadłużenia i poprawieniu historii kredytowej, Creamcredit z pewnością udzieli nam pożyczki.

Creamcredit – podsumowanie

Wśród produktów oferowanych przez firmę Creamcredit znaleźć można nie tylko pożyczki gotówkowe, ale i kredyty konsumpcyjne czy linie kredytowe. Oferty dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. Pożyczkodawca otwarcie informuje o całkowitych kosztach zobowiązania, co ułatwia zarządzanie własnymi finansami. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się w 100 proc. online i nie wymaga dostarczania zaświadczeń oraz dodatkowych dokumentów. Dzięki temu możliwe jest otrzymanie pożyczki nawet w 15 minut. Po spłacie pierwszej pożyczki w Creamcredit wystarczy zalogować się na swoje konto klienta, na którym czekać będzie kolejna oferta szybkiej pożyczki.

Weź pożyczkę

Creamcredit - zalety

 • wysokie kwoty finansowania do nawet 40 000 zł,
 • elastyczny termin spłaty od 6 do 36 miesięcy,
 • możliwość uniknięcia opłat pożyczkowych przy spłacie w terminie 30 dni,
 • dokładne informowanie o kosztach zobowiązania,
 • procedura pożyczkowa w pełni online,
 • szybka wypłata gotówki,
 • możliwość wcześniejszej spłaty.

Creamcredit - wady

 • limity wiekowe,
 • brak możliwość zmiany terminy spłaty,
 • weryfikacja baz BIK, BIG i KRD

Informacje o Creamcredit

Nazwa firmy

CREAMFINANCE POLAND SP. Z O.O.

Adres Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Telefon 22 388 66 77
Adres e-mail info@creamcredit.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00-21:00
Weekend: 9:00-19:00
Wniosek Wypełnij wniosek