City Bank Handlowy od lat wyróżnia się na tle innych instytucji finansowych innowacyjnością rozwiązań i dostosowaniem oferty do indywidualnych potrzeb konsumentów. Teraz oprócz kredytu gotówkowego w City Bank klienci skorzystać mogą z pożyczki z karty Citibank do 2000 zł z RRSO 0% na rok z kartą kredytową Citi Simplicity. Oferta “Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” dostępna jest dla nowych posiadaczy Kart Kredytowych Citibank i ważna będzie do 21.05.2019.

Pożyczka z karty pozwala na wypłatę środków z naszego limitu kredytowego i przelanie ich na dowolny rachunek bankowy. Dodatkowy zastrzyk gotówki przeznaczyć możemy na dowolny cel. RRSO pożyczki wynosi 0 proc., co oznacza, że klienci nie zostaną obciążeni kosztami prowizji, oprocentowania i opłaty operacyjnej. Pożyczka może być udzielona w maksymalnej kwocie 2 000 zł na okres 12 miesięcy, a z oferty skorzystać można tylko jeden raz. Decyzja o przyznaniu i warunkach pożyczki wydawana jest na podstawie oceny zdolności kredytowej wnioskującego. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Kart Kredytowych Citibank.

Wypełnij wniosek

Zalety i wady pożyczki z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Na otrzymanie pożyczki szansę mają obywatele Polski powyżej 21. roku życia, którzy na stałe mieszkają i pracują na terenie kraju. Wnioskujący o pożyczkę przedsiębiorcy powinni mieć m.in. 25 lat i prowadzić działalność gospodarczą przez co najmniej 2 lata. Do złożenia wniosku konieczne będzie załączenie dokumentów potwierdzających zatrudnienie (min. 3 miesiące w danej firmie) i wysokość miesięcznych zarobków na poziomie min. 1200 zł. Co ważne, Citi Bank akceptuje różne źródła dochodu, a informacja o wymaganych dokumentach jwidnieje na stronie instytucji. Możliwe jest m.in. otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń od pracodawcy. Z oferty skorzystać mogą osoby, które nie posiadały żadnej karty głównej banku przed 1 stycznia 2017 roku. Zastrzeżenie to nie dotyczy jednak posiadaczy kart dodatkowych.

Wniosek o pożyczkę możemy złożyć w bankowości internetowej City Bank. Po zaakceptowaniu warunków regulaminu, czeka nas telefoniczna rozmowa z konsultantem banku, podczas której ustalona zostanie nasza zdolność kredytowa. Po jej pozytywnej weryfikacji musimy złożyć tzw. dyspozycję pożyczki z karty, po czym środki z naszego limitu kredytowego zostaną przelane na wybrany przez nas rachunek a my będziemy mogli korzystać z dodatkowej gotówki.

Weź pożyczkę

Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity – podstawowe opłaty

Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity w ofercie „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” z RRSO 0 proc. jest rozwiązaniem w pełni darmowym. Oznacza to zatem 0 proc. prowizji, 0 proc. oprocentowania oraz brak opłaty operacyjnej. W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w ofercie promocyjnej, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10 proc.

Karta Kredytowa Citi Simplicity – opinie

Karta kredytowa Citi Simplicity jest zdaniem wielu klientów jedną z najlepszych kart kredytowych na rynku. Limit kredytowy na karcie może wynieść od 4000 do 100 000 zł, a okres bezodsetkowy karty sięgać może aż 56 dni. Wśród głównych zalet produktu wymienić można dostępność także dla osób nie posiadających konta w Citi Bank; brak opłaty rocznej za wydanie i obsługę karty kredytowej; brak opłaty za Pakiet Usług CitiAlerts (powiadomienia SMS dotyczące historii naszych transakcji płatniczych i limitu zadłużenia), możliwość rozłożenia transakcji bezgotówkowej na raty oraz opcja zamiany limitu karty na gotówkę.

Citi handlowy – tabela opłat i prowizji za kartę kredytową Citi Simplicity:

Opłata za wydanie i używanie karty kredytowej głównej 0 zł
Opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą dodatkową i za obsługę karty kredytowej będącej kartą dodatkową 4 zł miesięcznie (48 zł w skali roku)
Opłata za ponowne wydanie karty płatniczej zamiast utraconej lub wydanie duplikatu karty 30 zł
Opłata za zmianę typu karty głównej na wniosek klienta 30 zł
Opłata za dostarczenie karty przesyłką kurierską 30 zł
Opłata miesięczna za obsługę karty kredytowej w formie nośnika zbliżeniowego 5 zł miesięcznie*
Opłata za transakcje zbliżeniowe 0 zł
Prowizja za transakcję gotówkową lub transakcję szczególną 8 proc. wartości transakcji (nie mniej niż 10 zł)
Prowizja za przewalutowanie 5,8 proc. wartości transakcji
Opłata za spłatę zadłużenia z karty w oddziale 20 zł
Opłata za spłatę zadłużenia z karty w bankomacie 10 zł
Opłata miesięczna z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku karty kredytowej, naliczana w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł 20 zł
Opłata za wyciąg w wersji papierowej 5 zł
Prowizja za otwarcie planu spłat ratalnych „Komfort”
ustalana indywidualnie (nie więcej niż 20 proc. od kwoty rozkładanej na raty)
Opłata operacyjna za obsługę planu spłat ratalnych „Komfort” dla dodatkowego limitu kredytu
30 zł miesięcznie**
Opłata za przekroczenie limitu kredytu 0 zł
Oprocentowanie transakcji:
bezgotówkowych z użyciem karty, jeśli zadłużenie nie zostało w całości spłacone przed upływem terminu płatności
transakcji gotówkowych,
transakcji szczególnych
planu spłat ratalnych „Komfort”
10 proc. rocznie
Pożyczka do 2 tys. zł na rok z kartą kredytową Citi Simplicity – RRSO 0 proc.

*(z wyłączeniem kart wydanych od 18.12.2011 do 09.08.2012)
**(dla planów otwartych od 1.01.2015 do 28.02.2018

Wypełnij wniosek
Posiadacze karty korzystać mogą ze zniżek do 50 proc. u blisko 300 partnerów programu, w niemal 5 tys. punktów stacjonarnych i sklepów on-line. Za płatności kartą przyznawane są punkty, które można wymieniać na nagrody. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego. Podstawowe wymagania jakie musi spełnić klient indywidualny to wiek 18 lat, osiągany dochód netto na poziomie minimum 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce.

Dzienny limit wypłat gotówki z bankomatów to 5000 zł, a limit liczby wypłat z bankomatów to 6 transakcji. Nieco lepiej wygląda kwestia transakcji bezgotówkowych nośnikiem zbliżeniowym – tych możemy dziennie wykonać aż 20.

Opinie posiadaczy karty Citi Simplicity są wyjątkowo pozytywne:

 • Karta posiada wyjątkowo wysoki limit kredytowy, którego spłatę ułatwiają ciekawe programy ratalne oraz długi okres bezodsetkowy. Zdecydowanie jedna z wygodniejszych kart w moim portfelu. – Magdalena
 • Miałem już kilka kart ale żadna nie dawała mi takich rabatów prezentów za samo dokonywanie płatności bezgotówkowych czy korzystanie z usługi cashback. Myślę, że produkt wyjątkowo wyróżnia się na tle innych.- Rafał
 • Korzystam głównie z płatności bezgotówkowych i telefonem, bo to dla mnie zdecydowanie wygodniejsza opcja. Karta pozwala mi na cieszenie się zakupami bez myślenia, że nie wystarczy mi środków na koncie. – Zuzanna

Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity - zalety

 • w pełni darmowa pożyczka do 2000 zł na rok,
 • szybki i intuicyjny proces wnioskowania,
 • dostępne środki przeznaczyć możemy na dowolny cel,
 • spłata zobowiązania w 12 miesięcznych ratach,
 • zazwyczaj nie jest wymagane zaświadczenie od pracodawcy.

Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity - wady

 • z oferty skorzystać można tylko jeden raz,
 • dostępną dopiero od 21. roku życia,
 • wymagana zdolność kredytowa.

Informacje o Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Nazwa firmy

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Adres ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa
Telefon 22 657 72 00
Adres e-mail listybh@citi.com
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek