Bank BPH (Bank Przemysłowo-Handlowy) istnieje od 1989 roku, ale w aktualnym formacie funkcjonuje od listopada 2007 roku, kiedy to 285 z 485 oddziałów banku stało się częścią Banku Pekao. Aktualnie pod szyldem BPH działa ponad 400 placówek bankowych i partnerskich. Bank oferuje również bankowość internetową.
Najniższe oprocentowanie kredytu w banku BPH

BPH – oferta

Produkty finansowe proponowane przez Bank BPH skierowane są do klientów indywidualnych, którzy mogą założyć konto osobiste, skorzystać z produktów sprzyjających inwestowaniu i oszczędzaniu, a także sięgnąc po karty, kredyty i ubezpieczenia. Dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji, oprócz produktów kredytowych i kont osobistych, przygotowano też leasing i faktoring. Osoby zamożne mogą skorzystać z usług private bankingu, gdzie oprócz osobistego doradcy czekają na nich oferty kart, lokat, kredytów gotówkowych i kredytów hipotecznych oraz narzędzia inwestycyjne i wspierające oszczędzanie.

Uzyskaj więcej informacji o kredycie

Kredyt gotówkowy w BPH do 200 tys. zł

Bank BPH jest skory pożyczyć od 1000 zł do nawet 200 tys. zł. Spłatę zobowiązania można rozłożyć na co najmniej 6 rat. Maksymalnie możemy oddawać kredyt gotówkowy przez 120 miesięcy. Zarówno pod względem kwoty, jak i okresu kredytowania BPH plasuje się w gronie banków z najwyższymi limitami. Jeśli zdecydujemy się na kredyt gotówkowy tego banku u pośrednika, wówczas najwięcej będziemy mogli uzyskać 100 tys. zł. Wniosek o dodatkowe pieniądze można złożyć w oddziale lub online. Do ubiegania się o kredyt potrzebne będzie aktualne zaświadczenie o okresie zatrudnienia i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto z ostatnich trzech miesięcy lub wyciąg z rachunku bankowego z historią ostatnich trzymiesięcznych wpływów z wynagrodzenia. Bank BPH akceptuje również kontrakty (do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć aktualne zaświadczenie o okresie zatrudnienia i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto z ostatnich trzech miesięcy).

Sprawdź dokładną ofertę banku BPH

21 dni na odstąpienie od kredytu gotówkowego

Atrakcyjnym rozwiązaniem w ofercie kredytowej Banku BPH jest możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 21 dni od jej zawarcia bez ponoszenia dodatkowych opłat (ustawowo okres ten wynosi 14 dni). Nie trzeba też tłumaczyć się z powodów swojej decyzji.

Bank BPH zajmuje stałe wysokie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych pozyczkaportal.pl . Sprawdź nasz ranking kredytów i wybierz najlepszą opcję kredytowania dla siebie!

Bank BPH daje nam również gwarancję, że przez cały okres spłacania kredytu gotówkowego, wysokość rat nie ulegnie zmianie.

Bank BPH – Podsumowanie

Zalety

  • Wysoka kwota kredytu
  • Długi okres spłaty
  • 21 dni na odstąpienie od umowy
  • Gwarancja stałego oprocentowania przez cały okres kredytowania
  • Szybka decyzja

Wady

  • Niższa kwota kredytu u pośrednika


Wejdź na bph.pl

Kredyt gotówkowy w Banku BPH

Informacje o Bank BPH

Nazwa firmy

Adres
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek