W 1credit pierwszą pożyczkę można wziąć maksymalnie do 2 000 zł. To darmowa pożyczka na raty. Standardowo oferty pierwszej darmowej pożyczki dotyczą pożyczek chwilówek, ale 1credit dopasowuje się do potrzeb klientów. Maksymalna wysokość pożyczki dla stałych klientów, którzy spłacili pierwsze zobowiązanie w wyznaczonym terminie wynosi 12 tys. zł.

Opinie pożyczkodawców na temat usługi 1credit są pozytywne. Produktem 1credit są pożyczki ratalne w wysokości od 1 tys. zł do 12 tys. zł. Okres kredytowania wynosi od trzech do 36 miesięcy. Żeby wziąć pożyczkę w 1credit należy złożyć wniosek na stronie www.1credit.pl, wypełniając wszystkie wymagane pola (podając wymagane dane osobowe). Jeśli jest to druga pożyczka, nie trzeba się ponownie rejestrować. Wystarczy zalogować się do utworzonego wcześniej konta. Jednak nie można wziąć kolejnej pożyczki, jeśli pierwsza nie została spłacona.

Wnioski o pożyczkę w 1 credit rozpatrywane są najszybciej jak to możliwe. Weryfikacja klienta odbywa się za pomocą symbolicznego przelewu na konto pożyczkodawcy. To przelew w wysokości 1 grosza, który w dodatku jest po weryfikacji klientowi zwracany.

1 credit – 2 tys. zł na 3 miesiące. Pierwsza pożyczka za darmo!

Pierwsza pożyczka na raty w 1credit jest darmowa. Oznacza to, że klient nie płaci prowizji, a RRSO zobowiązania wynosi 0 proc. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki wynosi 2 tys. zł na okres kredytowania trzech miesięcy.

Termin spłaty pożyczki może zostać wydłużony. Klienci, którzy z różnych powodów nie dadzą rady spłacić całości zobowiązania w wyznaczonych kilku bądź kilkunastu ratach mogą zwiększyć ich liczbę, ale wymaga to kontaktu z konsultantem i wyjaśnienia sytuacji. Jednak należy pamiętać, że opcja refinansowania jest dostępna, a konsultanci chętnie pomogą w jej uzyskaniu.

Weź darmową pożyczkę

Koszty pożyczki w 1credit

Ile trzeba zapłacić za pożyczkę w 1credit? Pierwsza pożyczka do 2 tys. zł na 3 miesiące jest darmowa. Jeśli jednak termin spłaty zostanie przekroczony, wtedy klient musi pamiętać o kosztach związanych z refinansowaniem pożyczki.

Za druga i kolejne pożyczki w 1credit trzeba zapłacić. RRSO może wynosić od 22,8 proc. do 262,7 proc. Wysokość RRSO w tym przypadku jest zależna od wysokości pożyczki i wybranego okresu kredytowania. Całkowity koszt pożyczki można sprawdzić jeszcze przed podjęciem decyzji o jej wzięciu, używając specjalnych suwaków na stronie pożyczkodawcy.

Wypełnij wniosek

Jak wziąć pożyczkę w 1 credit?

Formularz rejestracyjny w 1credit wypełnia się w ciągu kilku minut. Po wybraniu kwoty i czasu spłaty wystarczy wprowadzić podstawowe dane osobowe wymagane przez pożyczkodawcę. Następnie po zaakceptowaniu polityki prywatności RODO i regulaminu 1credit należy kliknąć na ikonkę “złóż wniosek”.

Po wypełnieniu formularza klient proszony jest o przelanie 1 grosza na konto pożyczkodawcy. To symboliczna kwota, która służy weryfikacji i która jest zwracana. Jeśli wniosek o pożyczkę nie zostanie odrzucony z powodu błędnego wypełnienia lub braku zdolności comiesięcznej spłaty, to pieniądze na konto klienta trafiają prawie natychmiast. Jest to zależne od sesji Elixir.

Weź pożyczkę

Oferta refinansowania pożyczki w 1credit

1 credit ma ofertę refinansowania pożyczki dla tych klientów, którzy mogą mieć problem z terminową spłatą zobowiązania. Klient może wybrać nowy termin spłaty, ustalając go z konsultantem. Żeby przedłużyć termin spłaty pożyczki, należy skontaktować się z działem obsługi klienta: kontakt@1credit.pl

Refinansowanie pożyczki pomaga uniknąć opóźnień w spłacie, dzięki czemu nawet w trudnej sytuacji (która zawsze się może zdarzyć) klient nie traci wiarygodności finansowej.

Jak wziąć pożyczkę w 1credit krok po kroku

To prosty proces. Trwa ok. 10 minut i jest w całości online. Wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy i wybrać interesującą nas sumę oraz czas, w jakim chcemy oddać pożyczkę. Należy jednak pamiętać, że przy pierwszej pożyczce – choć jest darmowa – występuje ograniczenie, jakim jest maksymalna kwota pożyczki w wysokości 2 tys. zł. Większe sumy dostępne są dla klientów, którzy pożyczają w 1credit po raz kolejny.

 1. Pierwszy krok: należy wybrać kwotę i okres kredytowania.
 2. Drugi krok: teraz trzeba wypełnić wskazane pola, wpisując swoje dane osobowe.
 3. Krok trzeci: po zapoznaniu się z polityką prywatności i regulaminem należy je zaakceptować. Trzeba też wyrazić zgodę na sprawdzenie swojej historii kredytowej w BIK.
 4. Krok czwarty: trzeba przelać 1 grosz na konto pożyczkodawcy w ramach weryfikacji.

Po pozytywnej weryfikacji i otrzymaniu decyzji na pieniądze z 1credit czeka się od 45 minut do jednego dnia. Wynika to z tego, że choć pożyczkodawca wysyła pieniądze natychmiast, to mogą przyjść one później zgodnie z godzinami sesji Elixir. Właściciele rachunków bankowych w BZ WBK, PKO BP, mBanku i ING otrzymają zastrzyk gotówki po ok. 45 minutach. Z kolei posiadacze kont bankowych w innych instytucjach mogą sprawdzić czas dostarczenia przelewu na podstawie oferty swojego banku – czyli na podstawie tego, o której godzinie następują u nich sesje wychodzące i przychodzące. Klienci 1credit mogą być pewni, że natychmiast po pozytywnej weryfikacji pieniądze są wysyłane na ich konto.

Warunki wzięcia pożyczki

1credit to oferta pożyczek ratalnych bez zbędnych formalności. Warunkiem otrzymania pożyczki u tego pożyczkodawcy jest pełnoletniość (potwierdzona dowodem osobistym lub paszportem), pełna zdolność do czynności prawnych, posiadanie konta bankowego oraz bycia zatrudnionym na terenie Polski. Zarobki za pracę za granicą nie są brane pod uwagę.

Klient nie otrzyma pożyczki, jeśli nie spłacić poprzedniego zobowiązania w 1credit. Pożyczkę ratalną można otrzymać tylko przez wypełnienie wniosku na stronie. Nie można jej otrzymać przez wysłanie SMSa do konsultanta.

Wypełnij Wniosek

1credit – podsumowanie

1credit - zalety

 • Pierwsza pożyczka jest darmowa
 • Istnieje możliwość refinansowania pożyczki
 • 1credit nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy o dochodach
 • Firma ma prosty proces składania wniosku o pożyczkę
 • po pozytywnej weryfikacji pieniądze są natychmiast wysyłane na konto klienta

1credit - wady

 • Osoby bez konta bankowego nie dostaną pożyczki,
 • Osoby bez stałych dochodów nie dostaną pożyczki.

Informacje o 1credit

Nazwa firmy

Mini Money sp. z o.o.

Adres Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Telefon 48 111 111 111
Adres e-mail kontakt@1credit.pl
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek