10online to internetowy serwis pożyczkowy, który umożliwia podjęcie szybkiej pożyczki na dowolny cel. Marka należąca do firmy Dziesiątka Finanse Sp. z o.o. zmieniła swoją ofertę i aktualnie oferuje elastyczne pożyczki ratalne z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy. Zapoznaj się z warunkami proponowanymi przez tę firmę i złóż wniosek już teraz!

Informacje o kosztach pożyczki w 10online

Koszty pożyczki ratalnej w 10online najlepiej ukazuje przykład reprezentatywny, przygotowany przez samego pożyczkodawcę:

Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2500 zł; oprocentowanie stałe 20,50% całkowity koszt pożyczki 524,08 zł (w tym opłata przygotowawcza 122,52 zł, prowizja 250 zł, odsetki 151,56 zł); całkowita kwota do zapłaty 3024,08 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach w wysokości 1 158,86 zł. Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) dla tego przykładu wynosi 144.92% . Stan na dzień 01.02.2023r.

Pożyczka na raty w 10online – kwoty i czas spłaty

10online to oferta pożyczki online, udzielana przez doświadczone przedsiębiorstwo sektora pozabankowego Dziesiątka Finanse Sp. z o.o. Firma działa na rynku od roku 2001 cieszy się dużym zaufaniem klientów. W tej firmie 10online może otrzymać pożyczkę na raty na kwotę od 2000 do 5000 zł, ze spłatą rozłożoną na okres od 3 do 12 miesięcy.

Co wyróżnia ofertę 10online?

 • Elastyczny czas spłaty.
 • Prosta i szybka weryfikacja klienta.
 • Pożyczkodawca nie sprawdza KRD.
 • Decyzja o udzieleniu pożyczki w 10 minut!

Aktualne promocje i kody rabatowe

Serwis pożyczkowy 10online nie proponuje żadnych promocji czy kodów rabatowych dla stałych klientów. Oferta może zostać rozbudowana o zniżki dla stałych klientów, jak również promocję dla nowych np. obniżone koszty pożyczki przy pierwszym wniosku.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w 10online

Aby otrzymać pożyczkę w 10online konieczne jest spełnienie podstawowych warunków. Są to jednocześnie minimalne wymagania, które umożliwiają złożenie wniosku. 10online wymaga od swoich klientów:

 • posiadania polskiego obywatelstwa,
 • ukończonych 21 lat,
 • danych dotyczących źródła dochodu lub wpływów na konto,
 • aktywnego rachunku bankowego w polskim banku,
 • posiadania telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

To czy otrzymamy pożyczkę w 10online zależy od oceny zdolności do spłaty wnioskowanej kwoty. Jeśli analiza zdolności kredytowej wykaże duże trudności finansowe, pożyczkodawca może odrzucić nasz wniosek.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Jedynym dokumentem niezbędnym do uzyskania pożyczki jest dowód osobisty. 10online nie wymaga przedstawiania dokumentów o dochodach, potwierdzenia zatrudnienia czy wyciągów z konta bankowego.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje 10online?

10online nie wymaga żadnej konkretnej formy zatrudnienia. Wystarczy wykazać stały i regularny dochód na konto osobiste, a otrzymamy pożyczkę online bez problemu. Decyzja o przyznaniu pożyczki zależy od oceny zdolności kredytowej i ryzyka kredytowego.

10online – weryfikacja w bazach dłużników

Jakie bazy danych weryfikuje pożyczkodawca? Z jakimi bazami współpracuje, ale nie bierze pod uwagę wyników tam znalezionych. Na jakich zasadach przebiega weryfikacja długu i czy ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji kredytowej.

Czy 10online udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Firma pożyczkowa sprawdza informacje zebrane na temat wnioskodawcy w Biurze Informacji Kredytowej. Nawet w przypadku, gdy wykazujemy słabą historię kredytową, wciąż mamy szansę na otrzymanie pożyczki online. Wszystko zależy od aktualnej sytuacji finansowej i wysokości zadłużenia.

Czy 10online udziela pożyczek dla zadłużonych?

Pożyczkodawca zaznacza, że każdego klienta traktuje indywidualnie. Istnieje możliwość uzyskania pożyczki w 10online mimo długu. Duże znaczenie ma wysokość zadłużenia, liczba negatywnych wpisów w bazach oraz aktualna sytuacja majątkowa. Jeśli jednak otrzymasz decyzję odmowną, postaraj się poprawić swoją historię, a następnie możesz ponownie aplikować o pożyczkę.

Czy w 10online można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Jak wspominamy wyżej – firma 10online każdego klienta traktuje indywidualnie. Każdy ma szansę na otrzymanie pożyczki. Sprawdź swoje możliwości i złóż wniosek, klikając w przycisk “Sprawdź ofertę”!

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w 10online – krok po kroku

Ubieganie się o pożyczkę online jest bardzo proste. Wniosek można złożyć tylko i wyłącznie przez stronę internetową 10online. Szczegółowy przebieg procesu jest opisany w regulaminie dostępnym na stronie pożyczkodawcy. Poniżej przedstawiamy skróconą wersję, jak krok po kroku otrzymać pożyczkę w 10online. Co ważne, pożyczkę mogą otrzymać tylko zarejestrowani klienci!

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki online.
 2. Wypełnij formularz podając prawdziwe dane osobowe w tym: imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu, adres e-mail.
 3. Zaakceptuj wymagane zgody.
 4. Wpisz kod SMS wysłany na numer telefony podany w formularzu. Ma to na celu weryfikację prawdziwości danych.
 5. Zaloguj się do bankowości elektronicznej przy pomocy aplikacji Kontomatik, w celu przeprowadzenia oceny zdolności kredytowej.
 6. Wypełnij wniosek pożyczkowy podając informacje o sytuacji finansowej, określ cel pożyczki, stan cywilny, wykształcenie, dane adresowe oraz inne.
 7. Złóż oświadczenie o chęci zawarcia umowy i wykonaj przelew na kwotę 1 zł przy pomocy BlueMedia. W ten sposób zawierasz umowę pożyczki.
 8. Umowa zostanie dostarczona na Twój adres e-mail oraz przez SMS.
 9. Pożyczkodawca wypłaci pieniądze z pożyczki na Twoje zweryfikowane konto.

Weryfikacja tożsamości klienta 10online

10online dokładnie weryfikuje potencjalnych klientów. Pierwszy etap weryfikacji polega na wpisaniu kodu SMS w odpowiednią rubrykę, wysłanego na numer podany we wniosku. Następnie pożyczkobiorca musi zalogować się na swoje konto bankowe przez aplikację Kontomatik. Pożyczkodawca wykorzystuje uzyskane dane do przeprowadzenia oceny zdolności kredytowej i potwierdzenia zgodności danych we wniosku.

Ostatni etap weryfikacji następuje przy zawieraniu umowy. Klient firmy 10online musi wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł jako potwierdzenie zawarcia umowy przez Internet.

Firma pożyczkowa stawia na bezpieczeństwo klienta. Cały proces jest zabezpieczony aktualnymi certyfikatami. Twoje dane nie zostaną wykorzystane w innym celu niż udzielenie pożyczki.

Spłata pożyczki na raty w 10online

Spłata pożyczki otrzymanej w 10online przebiega zgodnie z zasadami ustalonymi w umowie. Do umowy jest dołączony harmonogram spłaty, w którym wyznaczone są dokładne terminy i kwoty płatności kolejnych rat.

Spłaty kolejnych rat pożyczki online, dokonujemy przelewem na numer konta podany w umowie. Ta zostanie dostarczona na pocztę e-mail. Dokładne warunki spłaty pożyczki online są opisane w tym dokumencie.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, firma pożyczkowa 10online umożliwia przedterminową spłatę pożyczki. Można to zrobić w dowolnym momencie trwania umowy. Przed wykonaniem przelewu należy skontaktować się z pożyczkodawcą. Kwota do spłaty zostanie przeliczona – pożyczkodawca zapłaci mniej, gdyż okres kredytowania zostanie skrócony.

Wydłużenie terminu spłaty

Pożyczkodawca daje możliwość przesunięcia terminu spłaty. Wymaga to złożenia wniosku o wydłużenie spłaty. Można to zrobić za pośrednictwem Profilu Klienta 10online. Co ważne, firma oczekuje uwiarygodnienia spłaty pożyczki poprzez przedstawienie: weksla własnego, poręczenia spłaty lub innej formy potwierdzającej wypłacalność.

W celu wydłużenia terminu spłaty wystarczy zalogować się na swoje konto i złożyć wniosek. 10online zastrzega sobie prawo do podjęcia decyzji w przeciągu 2 dni. Warto o tym pamiętać i zgłosić problem ze spłatą przynajmniej 5 dni wcześniej.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Każdorazowo w przypadku opóźnienia pożyczkobiorcy w spłacie, 10online może naliczyć odsetki za opóźnienie w wysokości maksymalnych odsetek za opóźnienie, określonych w Kodeksie cywilnym.

W razie niewykonania lub nienależytego wykonania umowy, pożyczkodawca może przekazać do biur informacji gospodarczej. Może to zrobić w sytuacji, gdy zadłużenie przekracza 200 zł, a opóźnienie w spłacie wynosi 60 dni lub więcej.

Jak przebiega windykacja należności?

Pożyczkodawca nie informuje o metodach odzyskiwania należności. Z pewnością można się spodziewać, że firma 10online podejmie działania windykacyjne lub przekaże prawo do odzyskania długu zewnętrznej firmie.

Kolejna pożyczka w 10online

Każda pożyczka 10online jest udzielana na takich samych zasadach co poprzednia. Pożyczkodawca nie nakłada ograniczeń w kwestii dostępnych kwot – od pierwszego wniosku można ubiegać się o maksymalną kwotę 5000 zł. Wniosek o kolejną pożyczkę możesz złożyć zaraz po spłacie poprzedniej. W celu ubiegania się o następną pożyczkę online zaloguj się na swój profil klienta i złóż wniosek.

Procedura przebiega podobnie jak przy pierwszej pożyczce, z tą różnicą, że nie trzeba ponownie przechodzić weryfikacji tożsamości. W przypadku pytań lub problemów możesz skontaktować się z działem obsługi klienta dzwoniąc pod numer +48 669 555 111 lub wysyłając wiadomość na e-mail: kontakt@10online.pl.

Logowanie do panelu użytkownika

Na profil klienta 10online może zalogować się każda osoba, która zarejestrowała się w serwisie. Wejdź na stronę główną 10online i kliknij przycisk “Zaloguj się”. Podaj dane do logowania: e-mail i hasło i zaloguj się na swoje konto.

Problemy z logowaniem

W przypadku zapomnianego hasła logowania skorzystaj z funkcji przypomnij hasło. W następnym kroku wypełnij formularz w celu zweryfikowania tożsamości. Na swój adres e-mail lub numer telefonu otrzymasz nowe hasło.

Zmiana danych w Profilu Klienta

W sytuacji, gdy Twoje dane uległy zmianie od czasu podpisania umowy pożyczkowej z 10online np. zmiana adresu czy nazwiska, możesz samodzielnie je zaktualizować. Wejdź na swój profil klienta, odszukaj zakładkę z danymi osobowymi i dokonaj zmian. Jeśli napotkasz problemy, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

10online – Najczęściej zadawane pytania

Czy w 10online można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Firma nie informuje wprost czy klient może posiadać dwie aktywne pożyczki na raz. Jest to kwestia indywidualna. 10online musi przeprowadzić ocenę zdolności kredytowej i na tej podstawie wyda decyzję o przyznaniu kolejnej.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez 10online?

Głównymi powodami odrzucenia wniosku jest niespełnienie podstawowych warunków pożyczkodawcy. Warunki wskazaliśmy w naszym artykule.

Czy w 10online dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Tak, firma 10online działa w weekendy, jednak tylko w soboty, w godzinach 9:00-15:00. Wniosek możesz złożyć w dowolnym momencie 24/7, jednak zostanie on rozpatrzony tylko w godzinach pracy biura.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w 10online trafi do sądu?

Jest to kwestia indywidualna. Jeżeli klient nie spłaca rat, nie odpowiada na wezwania do zapłaty, nie odbiera telefonów i unika kontaktu z pożyczkodawcą czy windykatorem, sprawa może zostać skierowana do sądu. Jeżeli nie radzisz sobie ze spłatą pożyczki koniecznie skontaktuj się z 10online! Wspólnie ustalicie dogodne warunki spłaty.

Jakie źródła dochodu akceptuje 10online?

Czy 10online wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, instytucja udziela pożyczek na sam dowód osobisty.

Jaki długo czeka się na pożyczkę online w 10online?

Cały proces otrzymania pożyczki zajmuje około 10 minut! Wystarczy wypełnić wniosek bez popełniania błędów, a odpowiedź 10online będzie praktycznie natychmiastowa. Ważne by wysłać wniosek przed godziną 18:00! Inaczej nasza prośba zostanie rozpatrzona następnego dnia.

Czy w 10online trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie, jest to pożyczka udzielana na dowolny cel.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w 10online?

Wcześniejsza spłata całej pożyczki lub kilku rat naraz spowoduje zmniejszenie kosztów prowizji oraz odsetek. Pożyczkodawca na nowo obliczy kwotę do spłaty i przygotuje nowy harmonogram ratalny.

Czy mogę wziąć pożyczkę w 10online, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, można. Decyzja o przyznaniu pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w 10online?

Umowę z 10online zawiera się zdalnie, potwierdzając swoją decyzję przez wykonanie przelewu z własnego konta. Jest to w pełni bezpieczna metoda, która gwarantuje bezpieczeństwo i szybką realizację wypłaty gotówki.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w 10online?

Tak, spłaty pożyczki może dokonać każda osoba z dowolnego rachunku. Najważniejsze jest aby dobrze zatytułować przelew, tak aby pożyczkodawca miał możliwość identyfikacji klienta.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w 10online?

Każdy klient może wycofać się z umowy pożyczki w przeciągu 14 dni od jej zawarcia bez podania przyczyny. Wraz z wycofanie z umowy należy zwrócić całą kwotę pożyczki. Reklamację można złożyć w dowolnym czasie, podając zastrzeżenia wobec pożyczkodawcy. Szczegóły na ten temat znajdują się w umowie pożyczki.

10online – podsumowanie

10online oferuje elastyczną pożyczkę na raty, z której pomocą można zrealizować wszystkie pilne plany. Zdecydowaną zaletą 10online jest proste wytłumaczenie zasad w regulaminie. Nim skorzystamy z oferty warto dokładnie go przeczytać.

Zaciągając pożyczkę przez Internet trzeba mieć świadomość kosztów. 10online prezentuje je dokładnie i nie ukrywa żadnych opłat. Każdy pożyczkobiorca ma możliwość wydłużenia terminu spłaty, jednak trzeba o tym poinformować pożyczkodawcę przynajmniej 5 dni wcześniej.

10online.pl - zalety

 • Pieniądze na koncie w 10 minut
 • Minimum formalności
 • Wysoka jakość obsługi klienta
 • Ponad 20 letnie doświadczenie w branży pożyczkowej
 • Wygodny formularz online

10online.pl - wady

 • Wąski zakres pożyczanej kwoty

Informacje o 10online.pl

Nazwa firmy

Dziesiątka Finanse sp. z o.o.

Adres Królewskiej 18
00-103 Warszawa
Telefon 669 555 111
Adres e-mail kontakt@10online.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek