Pożyczka wynajmowana – czym jest?

Provident kolejny raz zaskakuje wprowadzając do swojej oferty nowatorskie rozwiązanie, czyli pożyczkę wynajmowaną. Klienci otrzymują gotówkę od ręki, a oddają ją dopiero po upływie 5 miesięcy. Pożyczkobiorcy zobowiązani są jedynie do poniesienia kosztów związanych z tzw. ‘wynajęciem’ pieniędzy. Opłata ta nie jest wysoka, wynosi dokładnie 25 procent.

Oferowana pożyczka działa na zasadzie wynajmu. Klienci zaciągnięte zobowiązanie otrzymują natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę. Początkowo ponoszą jedynie koszty jej wynajmu, a pożyczoną sumę zwracają na koniec umowy, czyli dopiero po upływie 5 miesięcy. Przykładowo wnioskując o kwotę 3 000 zł, cztery pierwsze raty wynoszą po 150 zł każda. Dopiero przy piątej racie należy oddać całość pożyczonej kwoty plus końcową ratę. W tym wypadku wyniosłaby 3 150 zł.

Pożyczka wynajmowana to pożyczka udzielana na kwotę od 500 do 4000 zł, na okres 5 miesięcy. Klienci decydując się na skorzystanie z najnowszej oferty mogą skorzystać z Pożyczki za 0 zł. W takim wypadku należy zwrócić pożyczoną kwotę w terminie spłaty pierwszej raty.
Oferta trwa od 4 października do 26 grudnia 2017 r. włącznie.

Jak wziąć pożyczkę wynajmowaną w Provident?

Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i składa się zaledwie z 3 szybkich kroków. Na początku należy wypełnić wniosek online. Podajemy w nim jedynie niezbędne dane, m.in. imię i nazwisko, informacje dotyczące zatrudnienia oraz stanu cywilnego. Krok drugi to sprawdzenie i zaakceptowanie warunków oferty. W trzecim i ostatnim etapie należy potwierdzić wpisane wcześniej dane. Jeśli proces przebiegnie pomyślnie, pożyczkobiorca otrzyma gotówkę przelewem na konto. Pożyczka wynajmowana dostępna jest również u doradców klienta firmy Provident.

Provident – lider na rynku pożyczek gotówkowych

Provident jest częścią grupy International Personal Finance (IPF). Na międzynarodowym rynku działa już od kilkudziesięciu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zna potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Obecnie jest jedną z największych instytucji pozabankowych w Polsce. Do tej pory z usług Provident skorzystało już ponad 4 milionów osób, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%. Firma pożyczkowa w swoich działaniach stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta. Ponadto ceni sobie uczciwość, a jej model biznesowy oparty jest na odpowiedzialności, zaufaniu i przejrzystości warunków.

„Firmy pożyczkowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Konkurencja na rynku rośnie, w związku z czym pojawia się coraz więcej atrakcyjnych ofert dopasowanych do oczekiwań każdej z grup odbiorców. Nowość od Provident, czyli pożyczka wynajmowana, z pewnością wzbudzi niemałe zainteresowanie wśród pożyczkobiorców. To doskonała oferta przede wszystkim dla osób, które cenią sobie elastyczne warunki spłaty zobowiązania.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.