Pożyczka Plus – Korzyści Plus

Bądź zawsze na PLUS! Dla swoich klientów Pożyczka Plus przygotowała Program Korzyści Pożyczka+PLUS. Dzięki niemu pożyczając możemy oszczędzać! Aby stać się uczestnikiem programu wystarczy jedynie spłacać zobowiązania w terminie, a w zamian za to zwiększamy dostępną dla nas kwotę pożyczki, budujemy swoją pozytywną historię kredytową, za każdą spłaconą w terminie pożyczkę otrzymujemy punkty, po zebraniu 100 punktów otrzymujemy 100 zł na konto.
Pożyczka Plus - Korzyści Plus
Pożyczka Plus

Pożyczka Plus to instytucja, która ma swoje korzenie na Litwie. Działając na rynku od roku 2010 została obdarzona zaufaniem niejednego klienta. W ramach kredytowania u tego pożyczkodawcy możemy liczyć na kwotę 15 000 zł. Czas, na jaki możemy wziąć pożyczkę to 45 dni.

Weź pożyczkę Opinie o Pożyczka Plus

Bądź zawsze na PLUS! Dla swoich klientów Pożyczka Plus przygotowała Program Korzyści Pożyczka+PLUS. Dzięki niemu pożyczając możemy oszczędzać! Aby stać się uczestnikiem programu wystarczy jedynie spłacać zobowiązania w terminie, a w zamian za to zwiększamy dostępną dla nas kwotę pożyczki, budujemy swoją pozytywną historię kredytową, za każdą spłaconą w terminie pożyczkę otrzymujemy punkty, po zebraniu 100 punktów otrzymujemy 100 zł na konto. Każda spłacona w terminie pożyczka w przedziale 150-600 zł to 5 ptk, pożyczając 700-1500 zł i oddając je w terminie otrzymujemy 10 ptk, za terminowe oddanie pożyczki w kwocie 1600-2500 zł otrzymujemy 20 ptk, a po spłacie pożyczki w wysokości 2600-4000 zł otrzymujemy aż 25 ptk.

Decydując się na kolejną pożyczkę w Pożyczka Plus unikniesz również formalności!

PIERWSZA POŻYCZKA ZA DARMO

Pożyczka Plus ma dla swoich klientów kolejną promocję! Tym razem firma zachęca nowych klientów do wzięcia pożyczki u nich za 0 zł. Teraz pierwszą pożyczkę do 600 zł możemy wziąć zupełnie za darmo.

Oferta pożyczka plus

Pożyczka Plus oferuje pożyczki na kwotę od 150 do 4000 zł, na okres  15, 30 lub 45 dni. Pierwszą pożyczkę dostaniemy maksymalnie w wysokości 600 zł i na okres 15 lub 30 dni. Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o pożyczkę do 30 czerwca i terminowo spłacić zobowiązanie, a otrzymamy rabat w wysokości 100%!

Weź pożyczkę chwilówki – porównywarka Pożyczka Plus – opinie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×