Pekao oferuje 0% prowizji za konsolidację i dodatkową gotówkę

Pekao oferuje 0% prowizji od przenoszonych rat oraz dodatkowych środków. Pożyczka gotówkowa przeznaczona na konsolidację długów z innych banków wynosi od 10 000 do 200 000 zł. Zadłużenie może zostać rozłożone nawet na 10 lat. Jak otrzymać pożyczkę na spłatę innych długów na preferencyjnych warunkach? Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek.
Jak otrzymać pożyczkę konsolidacyjną Pekao bez prowizji?
Weź kredyt w Bank Pekao

Bank Pekao działa od 17 marca 1929 roku. Przez lata swojej działalności, stał się jedną z największych instytucji finansowych, które oferują swoje usługi w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Odznacza się silnym kapitałem i wysokim współczynnikiem wypłacalności.

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 0% prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Dla kogo Pożyczka Ekspresowa do 200 000 zł bez prowizji?

Zaciągając kredyty gotówkowe w bankach, liczyć można na atrakcyjne warunki przy konkretnym celu takiej pożyczki. Instytucje finansowe obniżają koszt finansowania samochodów czy ekologicznych inwestycji przydomowych. Niektóre pozwalają także na tanią konsolidację długów. Pekao oferuje na przykład promocyjną Pożyczkę Ekspresową na spłatę zobowiązań z innych banków bez prowizji.

Skorzystanie z promocyjnej oferty nie wymaga od klienta posiadania konta w Pekao, choć przy okazji można je założyć, otrzymując na czas spłaty pożyczki zwolnienie z opłat za obsługę karty debetowej oraz wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Warto jednak je posiadać w celu wykazania regularnych dochodów. Jeżeli przychodzą na rachunek w Pekao, do zaciągnięcia pożyczki wystarczy jedynie dowód osobisty. W innym przypadku konieczne będzie zaświadczenie o zatrudnieniu lub decyzja o przyznaniu emerytury. Podstawowym warunkiem otrzymania pożyczki konsolidacyjnej bez prowizji jest bowiem zdolność kredytowa.

Jak otrzymać pożyczkę konsolidacyjną Pekao bez prowizji?

Promocja zwalniająca z prowizji dotyczy Pożyczki Ekspresowej od 10 000 zł do 200 000 zł. Zadłużenie poniżej 15 000 zł rozłożyć można maksymalnie na 8 lat, a od tej kwoty wzwyż maksymalna liczba rat wzrasta do 120 miesięcy. Co więcej, wnioskować można o dodatkową gotówkę wynoszącą aż 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Ona również nie zostanie obciążona prowizją. Co istotne dla zadłużonych, spłata pierwszej raty nastąpi dopiero w 3 miesiącu od podpisania umowy.

Jak otrzymać pożyczkę bez prowizji w Pekao?

  1. Do 31 grudnia 2021 roku złożyć wniosek o Pożyczkę Ekspresową na spłatę długów w innych bankach.
  2. Dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu lub decyzję o przyznaniu emerytury, a w przypadku braku umowy o pracę dokumenty potwierdzające wysokość zarobków.
  3. Potwierdzić tożsamość osobiście w oddziale banku lub przez kuriera.
  4. Poczekać na ocenę zdolności kredytowej.

Posiadając konto w Pekao i regularne wpływy z tytułu umowy o pracę lub emerytury, nie trzeba przejmować się większością formalności, w tym potwierdzeniem tożsamości. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej umowę podpisuje się w Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Czy to się jednak opłaca?

Ile kosztuje konsolidacja długów w Pekao? Koszt pożyczki bez prowizji

Konsolidacja długów jest decyzją, z którą nie warto zbyt długo zwlekać. Przeterminowane zadłużenie wpłynąć może bowiem na chęć banku do udzielenia pożyczki na spłatę długów. Tymczasem rozłożenie ich na kilka lat i obniżenie pojedynczej raty sprawi, że zwrot pożyczonych pieniędzy będzie znacznie łatwiejszy, nawet mimo większego kosztu całkowitego kredytu.

Ile kosztować może Pożyczka Ekspresowa w promocji Pekao trwającej do końca grudnia? Jeżeli większość środków idzie na spłatę długów, według wyliczeń banku dokonanych 24 sierpnia 2021 roku całkowity koszt kredytu konsolidacyjnego będzie następujący:

Kwota pożyczki 32 832 zł
Okres kredytowania 63 miesiące
Koszt raty 627,37 zł (ostatnia rata 627,54 zł)
Oprocentowanie zmienne 7,20%
Prowizja 0%
Całkowity koszt pożyczki 6692,48 zł
Całkowita kwota spłaty 39 524,48 zł
RRSO 7,44%

Dla porównania, standardowy kredyt gotówkowy Pekao z prowizją udzielony na taką kwotę na 60 miesięcy skończyłby się miesięcznymi ratami 759 zł, a klient musiałby łącznie spłacić ponad 45 000 zł. Oszczędność na promocyjnej pożyczce na spłatę długów jest więc widoczna gołym okiem!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×