Ovais Siddiqui nie jest już prezesem Aasa Polska

Ovais Siddiqui był prezesem zarządu Aasa Polska od kwietnia 2017 roku do 8 sierpnia 2018 roku. Pod jego kierownictwem firma umocniła się na pozycji jednego z liderów sektora pożyczek online dla klientów indywidualnych i pożyczek dla małego biznesu, osiągając rekordowe wyniki w drugim kwartale 2018 roku. Dołączyła także do grona partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu, podpisała Kartę Różnorodności i otrzymała wiele nagród branżowych, między innymi za działania CSR.

Kimmo Rytkönen p.o. Country Managera

Do czasu wyłonienia nowej osoby na stanowisko Country Managera Aasa Polska, obowiązki te pełnić będzie Kimmo Rytkönen, do którego dotychczas raportował Ovais Siddiqui. Kimmo Rytkönen ma ponad 10-letnie doświadczenie w kierowaniu międzynarodowymi firmami z sektora finansowego. Jako CEO i członek zarządu Aasa Global jest bezpośrednio zaangażowany w działania operacyjne firmy w regionie CEE i Skandynawii. Doskonale orientuje się w rynku polskim i wszelkich operacjach prowadzonych przez Aasa Polska.

Jesteśmy wdzięczni Ovaisowi za jego pracę i wkład, który włożył w rozwój firmy i pracowników, a także promowanie zasad odpowiedzialnego pożyczania. Życzymy mu dalszych sukcesów podczas nowych wyzwań, jakie go czekają – podkreśla mec. Paweł Pawlukiewicz, Członek Zarządu Aasa Polska.