Bonusy świąteczne od Providenta

Osoby odpowiedzialne za kampanię podkreślają, że promocja z dodatkowymi nagrodami przyniosła w zeszłym roku niespodziewany odzew. W związku z zeszłorocznym sukcesem postanowiono powtórzyć akcję. W spotach reklamowych będzie można zobaczyć niezwykły obraz rodziny, dla której najważniejsze jest spotkanie przy wigilijnym stole, radość z otwieranych prezentów, wspólnie spędzony czas. Oprócz przekazania jasnej informacji, że pożyczka to nie tylko liczby, które kojarzą się z oprocentowaniem i terminem zwrotu, pomysłodawcy chcą podarować nowym klientom specjalny bonus. Każdy, kto w ciągu godziny po obejrzeniu reklamy zadzwoni na infolinię i zdecyduje się na pożyczkę, może liczyć na prezent w postaci 10 proc. wartości pożyczki, portfela albo 50 zł. Reklamy telewizyjne będą emitowane przez TVP1, TVP2, TVN, Polsacie, Tele5, TV4, TVN7, TVP3.

„Wygraj pożyczkę”!

Firma Provident ma dla swoich klientów specjalny świąteczny konkurs, którego hasło brzmi „Wygraj pożyczkę”. Osoby, które w terminie od 9 listopada do 28 grudnia skorzystają z oferty Pożyczki Samoobsługowej lub Pożyczki Dopasowanej będą miały szanse na specjalną nagrodę. Na zwycięzcę czeka niezwykła niespodzianka. Dla wygranych jest przewidziana pieniężna nagroda, która zostanie wykorzystana na spłatę całkowitej kwoty pożyczki. Oczywiście musi być to pożyczka, która została zaciągnięta w czasie trwania konkursu. Firma Provident ureguluje zadłużenie wraz z kosztami prowizji i odsetek.
Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Należy w ciągu 14 dni od daty skorzystania z pożyczki wysłać SMS z jej numerem a także odpowiedzieć na pytanie: „Napisz co w święta LICZY SIĘ dla Ciebie najbardziej?” Wypowiedź musi być kreatywna, ponieważ jury będzie zwracało na to szczególną uwagę. Każdego dnia, zaczynając od 23.11.2016, komisja wyłoni jedną osobę, której spłaci pożyczkę. Provident przewiduje aż 50 zwycięzców. Szczegółowe informacje a także regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.provident.pl.

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 12 krajach na całym świecie i planuje rozwijać się na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą, która proponuje pozabankowe pożyczki gotówkowe.