Piotr Fronczewski twarzą Wongi

Wonga jest kojarzona z przystępnym, szybkim procesem składania wniosku o pożyczkę online. Wonga chce, by klienci kojarzyli ją też z innymi cechami, które wyróżniają ją na rynku, takimi jak uczciwość, przewidywalność i wiarygodność. A kto inny lepiej je wyraża, jak sam… Piotr Fronczewski.

Wonga odświeżyła swoją stronę internetową, gdzie do wzięcia pożyczki zaprasza nas sam Piotr Fronczewski. Kwota maksymalnej pożyczki wzrosła do aż 20 tys. złotych, a maksymalny okres spłaty to 60 miesięcy. W ofercie dostępne są również chwilówki do 1 500 zł do spłaty przez 60 dni.

Kampania ruszyła już 10 czerwca. Spoty telewizyjne są emitowane w TVP, Polsacie, TVN i kanałach tematycznych. Działania reklamowe są również prowadzone w internecie, na portalach takich jak WP, Onet i Allegro.

Czy Wondze uda się odnieść sukces na trudnym rynku?

Wonga ze wsparciem Piotra Fronczewskiego na pewno odniesie sukces na rynku. To pożyczki nastawione na szacunek i zaufanie do klienta, przeznaczone dla poważnych ludzi, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i odpowiedzialność.

Stąd nowe hasło firmy, czyli pożyczanie na poziomie. I faktycznie tak jest – Wonga to prestiżowa, poważna firma, której produkty należą do najtańszych, najszybszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie na całym polskim rynku finansowym.  Zobacz, na czym polega przewaga Wongi:

  • Po pierwsze w Wondze dostępna jest pożyczka (prawie) za darmo. 1500 zł dostaniesz tu na dwa miesiące za jedyne 10 zł.
  • Po drugie pożyczkę w Wondze można dostać bez zaświadczeń. Cały proces udzielenia pożyczki i weryfikacji odbywa się online.
  • Po trzecie ta firma obsługuje przelewy natychmiastowe – to znaczy, że pieniądze na twoim koncie mogą znaleźć się już w 15 minut.

Wonga rozdaje punkty Payback

W ramach promocji PayBack od Wongi na raty dostaniesz 1 punkt za każde 2 zł terminowej spłaty pożyczki. Punkty można wymieniać na produkty i usługi z firm takich jak Kaufland, BP, Multikino, Hotele Ibis, Hotele Orbis, Avon, Orange czy LOT. Wszystko, czego potrzebujesz to karty PayBack, którą możesz dostać pocztą przy składaniu wniosku o pożyczkę.