Konto osobiste Raiffeisen Digital Bank

Informacje o Konto osobiste Raiffeisen Digital Bank
Konto osobiste Raiffeisen Digital Bank
0/5
0
opinii
Załóż konto
Opłata za prowadzenie:
0 zł
Opłata za kartę
0 zł
Płatności mobilne:
Tak
Ocena
8/10
Konto osobiste Raiffeisen jest darmowym rachunkiem, z którego korzystają klienci Raiffeisen Banku. To fantastyczna oferta dla osób, które szukają prostego w obsłudze i taniego rozwiązania. Otwarcie konta osobistego jest całkowicie […]

Konto osobiste Raiffeisen jest darmowym rachunkiem, z którego korzystają klienci Raiffeisen Banku. To fantastyczna oferta dla osób, które szukają prostego w obsłudze i taniego rozwiązania. Otwarcie konta osobistego jest całkowicie darmowe. Ponadto bank oferuje swoim klientom darmowe prowadzenie konta, brak opłat za wypłaty z funkcją zbliżeniową, brak opłat za krajowe przelewy oraz darmowe wydanie karty płatniczej. W Raiffeisen korzystanie z konta osobistego bez ponoszenia opłat nie wymaga spełnienia minimalnego wolumenu obrotu transakcji w ciągu miesiąca. Darmowe konto przysługuje każdego niezależnie od jego miesięcznych wydatków.

Konto osobiste Raiffeisen Bank – promocje bankowe

Aktualnie Bank oferuje swoim klientom prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku. Jeżeli nowy klient otworzy konto osobistego do 4 stycznia 2024 roku i wyda przynajmniej 300 złotych, otrzyma od banku premię w wysokości 150 złotych. Należy się jednak spieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona do pierwszych 500 wypłat cashback.

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Konto osobiste Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen jest nielicznym z operatorów, który nie wymaga od swoich klientów wydania pewnej kwoty w okresie miesiąca, aby mogli korzystać z darmowego konta osobistego. W Raiffeisen Banku każdy zostaje upoważniony do obsługi konta całkowicie za darmo.

Prowadzenie konta
  • darmowe
Przelewy
  • darmowe
Wypłaty z bankomatu
  • darmowe

Konto osobiste Raiffeisen Digital Bank - zalety

  • Prosta i kompleksowa usługa przez internet
  • Możliwość otworzenia konta oraz wyrobienia karty przez internet
  • Atrakcyjna oferta, która sprzyja oszczędzaniu

Konto osobiste Raiffeisen Digital Bank - wady

  • Brak placówek bankowych - firma prowadzi usługi online
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść