T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie jedną kartę kredytową z RRSO 14,18% i jest to:

  • Karta kredytowa Mastercard Travel

Propozycja polecana jest osobom aktywnie korzystającym z płatności kartą kredytową. Przy dokonaniu m.in. 4 transakcji w miesiącu możliwe jest uniknięcie opłat za prowadzenie karty. Płatności kartą kredytową Mastercard Travel można dokonywać we wszystkich punktach handlowych, gdzie widnieje logo MasterCard, przez Internet oraz przez telefon. T-Mobile zapewnia bezwarunkowy brak opłaty miesięcznej za kartę w telefonie i jeden z najdłuższych okresów bezodsetkowych na rynku, który sięga 59 dni.

Skorzystaj z oferty

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe – podstawowe informacje

Oprocentowanie 9,9%
Limit kredytowy do 80 000 zł
Okres bezodsetkowy 59 dni
Spłata minimalna 6%, min. 10 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł

Opłaty za kartę kredytową Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Za wydanie karty kredytowej Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe nie jest pobierana żadna opłata. Pobierana jest natomiast roczna opłata za wznowienie karty w wysokości 70 zł. Opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania transakcji na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu roku.

Przy dokonaniu transakcji na m.in. 7 500 zł w ciągu roku, opłata za wznowienie karty wyniesie 35 zł. Zmiana standardowego wizerunku karty jest możliwa, ale wiąże się z dodatkowym kosztem 10 zł. Z rachunku karty można zasilać także wybrane konto osobiste. Prowizja za przelew z rachunku karty kredytowej za pośrednictwem bankowości internetowej/telefonicznej wynosi 6%, min. 10 zł (grace period właściwy dla transakcji bezgotówkowych). Opłata za dokonanie wpłaty na rachunek karty kredytowej przy wykorzystaniu wpłatomatu to 0,5%, min. 3 zł.

Zamów kartę

Opłaty za kartę kredytową Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Wydanie karty głównej 0 zł
Wydanie karty dodatkowej 20 zł
Opłata za kartę główną 0 zł / 8 zł (msc.)
Warunki darmowej karty kredytowej dokonanie przez klienta min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową miesięcznie, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty
Bankomaty 6%, min. 10 zł (od każdej wypłaty w kraju i za granicą)
Koszt przewalutowania 0%

Zadłużenie na karcie kredytowej Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Wykorzystany limit karty kredytowej Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe można spłacać bez ponoszenia kosztów przez 59 dni. By ułatwić spłatę, posiadacze kart mogą ustawić automatyczną miesięczną spłatę kwoty minimalnej lub całości zadłużenia z rachunku osobistego.

Jeśli spłata całości zadłużenia to za wiele, klienci T-Mobile mają możliwość skorzystania z oferty „RATY W KARCIE”, dzięki której można rozłożyć nawet 80% salda zadłużenia na wygodne raty lub wypłacić środki z karty. Za rozłożone środki zapłacimy maksymalnie 5 zł za każde pożyczone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące). Nie musimy pamiętać o terminach płatności rat – kwota raty zostanie doliczona do kwoty minimalnej wskazanej na wyciągu.

Zobacz ofertę

Korzyści i promocje karty kredytowej Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia korzystanie z dodatkowej gotówki kiedy tego potrzebujemy. Zapewnia wygodnie płatności zbliżeniowe i przelewy gotówki na konto osobiste. Zarządzanie kartą umożliwia nowoczesna bankowość internetowa i wygodna aplikacja mobilna. Dodatkowo każda karta jest zabezpieczona mikroprocesorem co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dodatkowe korzyści karty to m.in.:

  • dostęp od programu Mastercard Priceless Specials – punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody (bilety do kina, vouchery do renomowanych sklepów, bilety lotnicze czy wynajem pokoi hotelowych),
  • dostęp do usługi chargeback,
  • możliwość wyboru indywidualnych limitów transakcyjnych do karty, kodów PIN i cyklu rozliczeniowego,
  • automatyczna spłata zadłużenia,
  • wniosek o spłatę zadłużenia w ratach można złożyć przez infolinię,
  • możliwość dokonywania płatności za granicą i w Internecie w walucie innej niż PLN.

Sprawdź ofertę

Jak założyć kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe?

Obecni klienci T-Mobile Usługi Bankowe, którzy nie posiadają jeszcze karty kredytowej, wniosek o wydanie karty mogą złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej, Wirtualnego Oddziału, bankowości telefonicznej lub w placówce T-Mobile Usługi Bankowe. Przed założeniem karty warto sprawdzić, czy T-Mobile nie oferuje obecnie ciekawych promocji bankowych.

Nowi klienci powinni udać się do najbliższego oddziału T-Mobile, przy czym skorzystanie z karty kredytowej nie wymaga posiadania konta w tym banku. Wystarczy osiąganie dochodu na poziomie m.in. 500 zł netto miesięcznie, z tytułu umowy o pracę, zlecenie i dzieło lub emerytury czy renty. Sposób zawarcia umowy (przez Internet, telefon, w placówce lub za pośrednictwem kuriera) uzależniony jest od wnioskowanego limitu oraz innych warunków kredytowych.

Zapoznaj się z ofertą