Karta kredytowa Mastercard Travel T-Mobile

Informacje o Karta kredytowa Mastercard Travel T-Mobile
Karta kredytowa Mastercard Travel T-Mobile - zobacz ofertę
2.4/5
9
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0 zł
Maks. okres bezodsetkowy
59 dni
Maksymalny limit
80000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
T-Mobile posiada pełną ofertę produktów bankowych, do których zaliczyć można także kartę kredytową. T-Mobile Usługi Bankowe ma co prawda w swojej ofercie zaledwie jedną kartę kredytową, ale posiada ona niezwykle korzystne warunki. Do tego posiadanie karty nie będzie wymagało żadnych opłat pod warunkiem wykorzystania karty co najmniej czterokrotnie w jednym okresie rozliczeniowym. Kolejnym atutem jest okres bezodsetkowy, który wynosi aż 59 dni, będąc jednym z najdłuższych wśród ofert innych banków. MasterCard Travel, czyli karta kredytowa od T-Mobile Usługi Bankowe to ciekawy produkt, o którym warto dowiedzieć się jak najwięcej.

T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie jedną kartę kredytową z RRSO 14,18% i jest to:

  • Karta kredytowa Mastercard Travel

Propozycja polecana jest osobom aktywnie korzystającym z płatności kartą kredytową. Przy dokonaniu m.in. 4 transakcji w miesiącu możliwe jest uniknięcie opłat za prowadzenie karty. Płatności kartą kredytową Mastercard Travel można dokonywać we wszystkich punktach handlowych, gdzie widnieje logo MasterCard, przez Internet oraz przez telefon. T-Mobile zapewnia bezwarunkowy brak opłaty miesięcznej za kartę w telefonie i jeden z najdłuższych okresów bezodsetkowych na rynku, który sięga 59 dni.

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe – podstawowe informacje

Oprocentowanie 9,9%
Limit kredytowy do 80 000 zł
Okres bezodsetkowy 59 dni
Spłata minimalna 6%, min. 10 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł

Opłaty za kartę kredytową Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Za wydanie karty kredytowej Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe nie jest pobierana żadna opłata. Pobierana jest natomiast roczna opłata za wznowienie karty w wysokości 70 zł. Opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania transakcji na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu roku.

Przy dokonaniu transakcji na m.in. 7 500 zł w ciągu roku, opłata za wznowienie karty wyniesie 35 zł. Zmiana standardowego wizerunku karty jest możliwa, ale wiąże się z dodatkowym kosztem 10 zł. Z rachunku karty można zasilać także wybrane konto osobiste. Prowizja za przelew z rachunku karty kredytowej za pośrednictwem bankowości internetowej/telefonicznej wynosi 6%, min. 10 zł (grace period właściwy dla transakcji bezgotówkowych). Opłata za dokonanie wpłaty na rachunek karty kredytowej przy wykorzystaniu wpłatomatu to 0,5%, min. 3 zł.

Opłaty za kartę kredytową Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Wydanie karty głównej 0 zł
Wydanie karty dodatkowej 20 zł
Opłata za kartę główną 0 zł / 8 zł (msc.)
Warunki darmowej karty kredytowej dokonanie przez klienta min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową miesięcznie, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty
Bankomaty 6%, min. 10 zł (od każdej wypłaty w kraju i za granicą)
Koszt przewalutowania 0%

Zadłużenie na karcie kredytowej Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Wykorzystany limit karty kredytowej Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe można spłacać bez ponoszenia kosztów przez 59 dni. By ułatwić spłatę, posiadacze kart mogą ustawić automatyczną miesięczną spłatę kwoty minimalnej lub całości zadłużenia z rachunku osobistego.

Jeśli spłata całości zadłużenia to za wiele, klienci T-Mobile mają możliwość skorzystania z oferty „RATY W KARCIE”, dzięki której można rozłożyć nawet 80% salda zadłużenia na wygodne raty lub wypłacić środki z karty. Za rozłożone środki zapłacimy maksymalnie 5 zł za każde pożyczone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące). Nie musimy pamiętać o terminach płatności rat – kwota raty zostanie doliczona do kwoty minimalnej wskazanej na wyciągu.

Korzyści karty kredytowej Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia korzystanie z dodatkowej gotówki kiedy tego potrzebujemy. Zapewnia wygodnie płatności zbliżeniowe i przelewy gotówki na konto osobiste. Zarządzanie kartą umożliwia nowoczesna bankowość internetowa i wygodna aplikacja mobilna. Dodatkowo każda karta jest zabezpieczona mikroprocesorem co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dodatkowe korzyści karty to m.in.:

  • dostęp od programu Mastercard Priceless Specials – punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody (bilety do kina, vouchery do renomowanych sklepów, bilety lotnicze czy wynajem pokoi hotelowych),
  • dostęp do usługi chargeback,
  • możliwość wyboru indywidualnych limitów transakcyjnych do karty, kodów PIN i cyklu rozliczeniowego,
  • automatyczna spłata zadłużenia,
  • wniosek o spłatę zadłużenia w ratach można złożyć przez infolinię,
  • możliwość dokonywania płatności za granicą i w Internecie w walucie innej niż PLN.

Jak założyć kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe?

Obecni klienci T-Mobile Usługi Bankowe, którzy nie posiadają jeszcze karty kredytowej, wniosek o wydanie karty mogą złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej, Wirtualnego Oddziału, bankowości telefonicznej lub w placówce T-Mobile Usługi Bankowe. Przed założeniem karty warto sprawdzić, czy T-Mobile nie oferuje obecnie ciekawych promocji bankowych.

Nowi klienci powinni udać się do najbliższego oddziału T-Mobile, przy czym skorzystanie z karty kredytowej nie wymaga posiadania konta w tym banku. Wystarczy osiąganie dochodu na poziomie m.in. 500 zł netto miesięcznie, z tytułu umowy o pracę, zlecenie i dzieło lub emerytury czy renty. Sposób zawarcia umowy (przez Internet, telefon, w placówce lub za pośrednictwem kuriera) uzależniony jest od wnioskowanego limitu oraz innych warunków kredytowych.

Zapoznaj się z ofertą

Opinie klientów o Karta kredytowa Mastercard Travel T-Mobile

2.4/5
9 opinii
1
2
0
3
3
Subskrybuj
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Leszek
Ocena :
     

T-Mobile nie ma w swojej ofercie żadnej przełomowej, zaskakującej pozytywnie propozycji. Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie i oferta T-mobile jest dość kiepska! Jeśli chodzi o cennik to koszta są wysokie, a sam T-mobile nie jest sprawdzona i pewna instytucja i raczej nie zdecydowałbym się oraz bym nie polecał T-mobile!

Yako
Ocena :
     

MasterCard Travel T-Mobile to byłby całkiem dobry produkt- gdyby nie odpowiadał za niego T-Mobile! Sorry, ale inne PRAWDZIWE banki tez maja spoko oferty kart kredytowych, na super zasadach, z dlugim okresem bezodsetkowym, karty są darmowe i przy okazji warunki konta są super i banki udzielają kredytów albo mają dobrze oprocentowane konta oszczędnościowe- wiec opcji jest sporo- nie rozumiem po co decydować się na T-Mobile bank, ktory nie jest dobra instytucja finansowa.

Janek

internet pełen jest dobrych ofert bankowych, w tym kart kredytowych, więc dlaczego ktoś mialby się decydować na T-Mobile?

Piter

Zabawne. W rankingu nie ma Alior Banku, a to on przejął T-mobile.
Zatem alior bank polecam, oferte kart kredytowych rowniez maja przyzwoita.

Feliks
Ocena :
     

Pod koniec 2020 nastąpiło przeniesienie T-Mobile Uslugi Bankowe do Alior Banku! Szczerze powiem, ze nie przepadam za aliorem! Konto u nich to był bład, zaraz po założeniu konto zmienili warunki i konto, ktore mialo byc darmowe (po spelnieniu kilku warunkow) przestawalo byc darmowe! Do tego irytujace bylo to, ze regularnie moje transakcje byly „oczekujace” bo konieczna byla weryfikacja! Kupuje cos w internecie i nie ma potwierdzenia platnosci- dlaczego? Musze czekac na telefon konsultanta, ktory upewnia sie, ze na pewno to ja place moja karta, ok… ale robie przelew… i dostanie komunikat, że konieczna bedzie weryfikacja! Na telefon musze czekac 24h!… Czytaj więcej »

Dario

Kto pisze te ostatnie komentarze? Kretyni? Przecież od miesiąca T-Mobile UB już nie istnieje, wchłonął ich Alior.

Moli

Jest drogo- to po co?
Ja nie polecam- wylacznie ze wzgledu na cennik.

Łukasz

Warunki karty super. Warunki „Banku” kiepskie.
Bank jest w cudzyslowie bo nie odwaze sie nazwac tego tworu bankiem.

Krzychu
Ocena :
     

Tak jak warunki karty kredytowej w t-mobile bank są spoko tak samo „bank” już uwazam za jakiś nie mający racji bytu twór!

Janina
Ocena :
     

Zaskakujące, że tak dużo jest negatywnych opinii, mimo, że oferta karty kredytowej w T Mobile jest jedną z najlepszych na rynku.
Po pierwsze okres bezodsetkowy wynosi aż 59 dni- jest to chyba najdłuższy okres bezodsetkowy z jakim sie spotkałam! Po drugie wymagania jakie trzeba spełnić by karta była darmowa są minimalne- typu 4 transakcje w miesiącu czy transakcje na 7.000 pln w roku. Koszty przewalutowania wynoszą 0%- generalnie spoko karta!

Karol
Ocena :
     

T Mobile nie zachwyca, wszystko u nich jest mierne, więc w sumie to nie było dla mnie żadne zaskoczenie, że również karta kredytowa jest kiepska.

Ewcia
Ocena :
     

T-mobile bank nie jest najlepszym bankiem dostępnym na rynku. Moja rada jest taka- zajrzeć do konkurencji- do prawdziwego, dużego banku, gdzie koszta usług i kart kredytowych są niskie! Tyle w temacie.

Mania
Ocena :
     

Nie jestem fanem banku T mobile, zatem i karty kredytowej u nich nie polecam. Uważam, że mają dość kiepskie warunki, koszta wysokie i w momencie kiedy na rynku jest tyle rewelacyjnych i tanich banków z dobrą ofertą kart to po co pchać sie tam gdzie jest najzwyczajniej drogo?

Marcinek
Ocena :
     

Wszystko ok, polecam!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść