Karta kredytowa PROVI SMART

Informacje o Karta kredytowa PROVI SMART
Karta kredytowa PROVI SMART - zobacz ofertę
2.3/5
3
opinii
Ocena
8/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0 zł
Maks. okres bezodsetkowy
30 dni
Maksymalny limit
10000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
PROVI SMART to najnowsza oferta kart kredytowych od Provident. Bezpłatne wypłaty z bankomatów, miesiąc okresu bezodsetkowego i limit do 10 000 zł, a to wszystko bez miesięcznych opłat za posiadanie karty! Poznaj PROVI SMART!

PROVI SMART to karty kredytowej, która niedawno pojawiła się w ofercie firmy pożyczkowej Provident. Imię to jest dobrze znane pożyczkobiorcom, ponieważ Provident oferuje naprawdę atrakcyjne zobowiązania, a niejednokrotnie pojawia się nawet u szczytów rankingów pożyczkowych. Szczęśliwie, ich nowa oferta karty kredytowej naśladuje zalety pozostałych produktów dostępnych na stronie.

Karta kredytowa PROVI SMART wyróżnia się przede wszystkim dużym limitem kredytowym, ponieważ możemy otrzymać nawet do 10 000 zł. Ze środków skorzystasz z łatwością, ponieważ Provident nie pobiera opłaty za wypłacanie pieniędzy z wszystkich bankomatów w Polsce!

Karta kredytowa Mastercard Provident Credit
Oprocentowanie 20,5% w stosunku rocznym
Limit kredytowy do 10 000 zł
Okres bezodsetkowy 30 dni
Spłata minimalna 15%

Opłaty związane z użytkowaniem karty kredytowej Provident

Karta kredytowa PROVI SMART posiada 30-dniowy okres bezodsetkowy. Dopiero po upływie miesiąca od płatności kartą klient będzie musiał zapłacić za jej użytkowanie. Opłata składa się z prowizji 4,5% oraz odsetek do 20,5% w stosunku rocznym. Oznacza to całościowe RRSO w wysokości około 174,12%, jeżeli nie zdążymy dokonać spłaty w okresie bezodsetkowym.

Karta kredytowa Mastercard Provident Credit
Wydanie karty 0 zł
Opłata za kartę brak
Warunki darmowej karty kredytowej Karta darmowa dla każdego.
Bankomaty brak prowizji

Zadłużenie na karcie kredytowej Provident

Okres bezodsetkowy dla karty PROVI SMART wynosi 30 dni, następnie Provident zaczyna naliczać prowizje i odsetki, oczekując spłaty zobowiązania. Należy wtedy co miesiąc spłacać kwotę minimalną w wysokości 1/11 wypłaconej gotówki plus odsetki. Jeżeli klient zalega z tą spłatą, Provident ma prawdo dodatkowo obciążyć go dodatkowymi odsetkami karnymi. Jeżeli to nie ponagli spłaty, rozpocznie się okres windykacji, czyli prób osiągnięcia kompromisu w warunkach i formie spłaty długu, celem uniknięcia windykacji komorniczej.

Jeżeli podczas windykacji dłużnik nie wykaże zainteresowania spłatą zobowiązania, firma rozwiąże umowę i przekaże sprawę do sądu z nadzieją, że odzyskanie należności zostanie zlecone komornikowi.

Korzyści karty kredytowej w Provident

PROVI SMART to niewątpliwie wybór dla osób szukających wysokiego limitu kredytowego oraz łatwego dostępu do gotówki. Brak opłat bankomatowych oraz wysokie możliwości kredytowania czynią tę kartę wyjątkową.

PROVI SMART oferuje:

  • Dostęp do limitu kredytowego na nawet 10 000 zł.
  • Darmowe wypłaty pieniędzy z bankomatów.
  • Brak opłat miesięcznych, gdy nie korzystamy z limitu kredytowego.
  • Pomoc działu obsługi klienta 24/7.

Jak założyć kartę kredytową w Provident?

Aby otrzymać kartę PROVI SMART należy zalogować się na swoje konto na stronie Provident i złożyć stosowny wniosek. Jeżeli konta nie posiadamy, najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z działem obsługi klienta, którego numer dostępny jest na stronie internetowej Provident.

Opinie klientów o Karta kredytowa PROVI SMART

2.3/5
3 opinii
1
0
0
0
2
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Monika

Dzień dobry,wczoraj doszła do mnie ta karta a dzisiaj pin przez kuriera,ale nie wiem jak to z tym limitem jest obecnie

Kadia
Ocena :
     

Ja zostałam źle poinformowana o (...) mnie że zapłacę 4.5 procenta od wykorzystanego (...) miesiącu przyszło mi do zapłaty 570 zł to jest ponad 20 (...) dajcie się nabrać.

natalia
Ocena :
     

Super, że i provident wprowadził do oferty kartę kredytową! To super rozwiazanie na kase kiedy jest potrzebna. Nie potrzebujesz? Nie korzystasz i nie placisz… ale daje Ci spokoj, ze w razie W- jest!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść