Karta kredytowa Halvo

Informacje o Karta kredytowa Halvo
Karta kredytowa Halvo - zobacz ofertę
5/5
2
opinii
Ocena
8/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0 zł
Maks. okres bezodsetkowy
30 dni
Maksymalny limit
20000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Halvo ma do zaoferowania dla swoich klientów wirtualną kartę kredytową. Atutem oferty są niskie opłaty. Jedyne koszty związane z kartą kredytową Halvo to prowizja w wysokości 3,21% w skali miesiąca.

Co więcej, nowi klienci Halvo mogą skorzystać ze specjalnej promocji, która uprawnia ich do korzystania z karty kredytowej przez 30 dni z zerowym RRSO! Limit karty kredytowej Halvo może wynosić od 2000 do 20 000 złotych. Umowę na wirtualną kartę zawieramy na 365 dni. Oprócz standardowego dostępu do usług karty kredytowej otrzymujemy również możliwość obsługi elektronicznych portfeli, takich jak G-Pay i Apple Pay.

Karta kredytowa Halvo
Wariant karty Wirtualna
Oprocentowanie 39,37% dla nowych klientów i 45,94% dla powracających klientów
Limit kredytowy 20 000 zł
Okres bezodsetkowy 30 dni
Spłata minimalna 5% kapitału + 3,21% prowizji
Opłata za przekroczenie limitu

Wirtualna karta kredytowa Halvo

Jedyna prowizja związana z wirtualną kartą kredytową Halvo to 3,21%. Klient usługi jest zobowiązany do spłacania przynajmniej 5% kapitału w ciągu miesiąca wraz z doliczoną prowizją. Pożyczka działa na zasadzie 30-dniowych cykli rozliczeniowych. Każdy nowy klient może skorzystać z miesięcznego okresu objętego 0% RRSO.

Opłaty za Kartę Kredytową Halvo
Wydanie karty głównej 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową
Warunki darmowej karty kredytowej
Bankomaty
Koszt przewalutowania

Zadłużenie na karcie kredytowej Halvo

Usługa karty wirtualnej Halvo wymaga od klienta, aby rozliczał się w 30-dniowych cyklach rozliczeniowych. Klient powinien spłacać każdego miesiąca minimum 5% kapitału powiększonego o koszty prowizji w wysokości 3,21% miesięcznie.

Reprezentatywny przykład dla Limitu kredytowego w Wirtualnej Karcie Kredytowej Halvo:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 39,37% (obliczona na dzień 01.12.2023 r.); całkowita kwota limitu: 3.500,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 0%; całkowity koszt: 920,46 zł, w tym: Prowizja 920,46 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 360 dni; całkowita kwota do spłaty: 4.420,46 zł.

Pożyczkodawcą oraz wydawcą Wirtualnej Karty Kredytowej Halvo jest Fincard sp. z o.o. wpisana do Rejestru Usług Płatniczych pod numerem MIP49/2020. Założenia przyjęte do obliczenia Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania: Limit Kredytowy zostaje wykorzystany w całości poprzez dokonanie jednej Transakcji Bezgotówkowej w dniu udostępnienia Klientowi Limitu Kredytowego, a data księgowania Transakcji na Rachunku Karty jest zgodna z datą jej dokonania. Spłata zadłużenia dokonywana jest po upływie Okresu Rozliczeniowego w wysokości Minimalnej Kwoty do Zapłaty (kwota wskazana w Zestawieniu Operacji) w Dniu Spłaty, zaś całkowita spłata zadłużenia następuje w ostatnim dniu obowiązywania Umowy.

Promocje karty kredytowej Halvo

Aktualna promocja Halvo przewiduje 0% RRSO na 30 dni dla każdego nowego klienta. Z oferty może skorzystać każdy, kto wcześniej nie miał karty Halvo.

Korzyści karty kredytowej Halvo

Karta Halvo oferuje elastyczne możliwości kredytowe dla każdego obywatela Polski, który ukończył 21 rok życia. Nowi klienci mogą cieszyć się zerowym RRSO przez 30 dni. Wyrobienie karty nic nie kosztuje, a oprócz tego możemy spodziewać się szeregu korzyści:

  • Limit nawet do 20 000 zł
  • Dostęp do elektronicznych portfeli G-Pay i Apple Pay
  • Wirtualna karta płatnicza bez fizycznej postaci, która nie jest narażona na kradzież lub zgubienie
  • Miesięczna spłata w wysokości jedynie 5% kapitału

Jak założyć kartę kredytową Halvo?

Kartę kredytową Halvo mogą założyć osoby posiadające obywatelstwo polskie w wieku od 21 do 70 lat. Karta kredytowa Halvo jest wirtualną usługą. Oznacza to, że nie otrzymamy fizycznej karty. Możemy skorzystać z tej usługi jedynie w formie online. Wraz z Halvo otrzymujemy dostęp do dodatkowych środków finansowych, które możemy spłacać w elastycznej formie. Zaaplikuj już dziś, aby skorzystać z promocji i używać karty Halvo z zerowym RRSO przez 30 dni!

Opinie klientów o Karta kredytowa Halvo

5/5
2 opinii
2
0
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Wisław
Ocena :
     

Ciekawa ofarta!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść