Karta kredytowa w Cardina

Informacje o Karta kredytowa w Cardina
Karta kredytowa w Cardina - zobacz ofertę
5/5
1
opinii
Ocena
9/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0/8 zł
Maks. okres bezodsetkowy
30 dni
Maksymalny limit
6000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Cardina oferuje kartę kredytową przy współpracy z MasterCard. Owocem współpracy jest Cardina MasterCard. W 2017 roku Cardina uzyskała licencję Krajowej Instytucji Płatniczej i wyszła z ofertą pierwszej pozabankowej karty kredytowej na polskim rynku. Celem Cardina jest szybki i łatwy dostęp do dodatkowej gotówki. Kartę Cardina można uzyskać przez internet, bez zbędnych formalności.

Karta kredytowa Cardina MasterCard – opłaty

Pozabankowa karta kredytowa od Cardina jest wyjątkowo atrakcyjną ofertą, konkurencyjną dla kart bankowych. Po pierwsze karta jest bezpłatna, zarówno przy wydaniu jak i w posiadaniu. Jakiekolwiek opłaty pojawiają się dopiero w momencie, kiedy klient ruszy swój limit przypisany do karty. Jednak w żadnej sytuacji, posiadacz karty Cardina nie będzie ponosił kosztów związanych z samym faktem posiadania karty, tak jak i karta nie posiada oprocentowania, ani okresu bezodsetkowego. W momencie wykorzystania jakichkolwiek środków z karty pojawiają się opłaty w postaci opłaty za obsługę limitu. W zależności od limitu, który dla nowych klientów wynieść może od 600 złotych do nawet 2000 złotych, opłata za obsługę wynosi od 3,15 PLN na dzień do 9,45 PLN dziennie. Do tego dochodzi RRSO, które maleje wraz ze wzrostem limitu. Przy limicie 600 złotych, RRSO wynosi 157,5%, zaś dla limitu 2000 złotych RRSO to 142,43%. Stali klienci mają możliwość uzyskania limitu w wysokości nawet 3000 złotych, wtedy opłata dzienna to 13,95 PLN, zaś RRSO wynosi 139,5%.

Karta kredytowa Cardina MasterCard
Wydanie karty głównej 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0/8 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową 0/8 zł
Warunki darmowej karty kredytowej Karta jest darmowa przez pierwszy rok
Bankomaty 5%/min. 10 zł
Koszt przewalutowania brak

Zadłużenie na karcie kredytowej Cardina

Okres rozliczeniowy karty Cardina MasterCard to 30 dni, z czego na spłatę zadłużenia przewidziane jest kolejne 14 dni. Okres rozliczeniowy rozpoczyna się 1 dnia miesiąca i trwa 30 dni. Po tych 30 dniach, kolejne 14 dni to okres na spłatę zadłużenia w kwocie nie mniejszej niż 15% całkowitego salda zadłużenia. Karta nie posiada okresu bezodsetkowego. Jedyne dodatkowe koszty, jakie są naliczane to 0,45 PLN dziennie od każdych wykorzystanych 100 złotych z limitu. Do tego opłata dzienna zależna od wysokości limitu, która naliczana jest od momentu wykorzystania pierwszych środków z karty – 3,15 PLN dla limitu 600 złotych. Im wyższy limit, tym wyższy koszt. Warto pamiętać, że w przypadku braku spłaty całości aktualnego zadłużenia, w kolejnym okresie rozliczeniowym opłaty dzienne dalej są naliczane od wartości zadłużenia, które pozostało niespłacone. Wniosek jest prosty, lepiej spłacać jak najszybciej, aby koszty nie urosły zbyt wysokie.

W każdym kolejnym roku, począwszy od 2 roku użytkowania karty dochodzi opłata miesięczna w wysokości 8 złotych. W przypadku przekroczenia limitu naliczana jest jednorazowa opłata w wysokości 20 złotych. Nie można zapominać o RRSO, które maleje wraz z rosnąca maksymalną kwotą limitu. Zadłużenie spłacane jest w wysokości 15% salda zadłużenia jednorazowo w cyklu rozliczeniowym.

Spłacona kwota zadłużenia, czy to całego, czy tylko części zostanie ponownie dodana do limitu. Każdorazowa spłata zostaje ponownie doliczona do wysokości limitu. W ten sposób, gdy wykorzystane jest np. 800 złotych z limitu 2000 złotych dla nowych klientów, dostępny limit to 1200 złotych. W przypadku spłaty 400 złotych, kwota ta wraca na poczet limitu, który z 1200 złotych urasta do 1600 złotych. Cardina dodatkowo zakłada możliwość przedpłaty, czyli wcześniejszej spłaty całości, lub większej części zadłużenia. 15% jest wartością minimalną do zapłaty, ale można też dokonać nadpłaty. W ostatecznym rozrachunku dodatkowe koszty pomniejszone będą o różnicę w czasie spłaty na korzyść użytkownika karty. Jeżeli spłata całości zadłużenia nastąpi miesiąc wcześniej, to za ostatni miesiąc uregulowany będzie sam limit, bez dodatkowych kosztów.

Korzyści karty kredytowej w Cardina

Pozabankowa karta kredytowa Cardina MasterCard to wyjątkowo atrakcyjna alternatywa dla jej bankowych odpowiedników. Wniosek o kartę można w całości złożyć przez internet. Można wystąpić o wypłatę 80% górnej wartości limitu w postaci środków przelanych na konto wnioskującego o kartę (usługa FastCash). Reszta limitu dostępna będzie po otrzymaniu samej karty. Cardina posiada bardzo prostą i przejrzystą ofertę. Wszystkie opłaty zamieszczone są w Tabeli opłat i prowizji, którą można znaleźć na stronie Cardina. Limit do 2000 złotych dla nowych, oraz do 3000 złotych dla stałych klientów, to kwoty, które bez problemu mogą pomóc w ratowaniu domowego budżetu, lub w spełnieniu nieoczekiwanych potrzeb.

Jak założyć kartę kredytową w Cardina?

Wniosek o kartę i limit kredytowy dostępny jest na stronie Cardina. Prosty proces składania wniosku, szybka weryfikacja i informacja o przyznaniu lub odmowie wydania karty to niewątpliwe zalety Cardino.

  1. Wybierz kwotę limitu – interaktywnym suwaczkiem należy wybrać kwotę limitu od 600 złotych do 2000 złotych dla nowych klientów.
  2. Wypełnij formularz – prosty i krótki formularz w którym zamieścić należy niezbędne dane personalne.
  3. Weryfikacja wniosku – Kolejny krok to weryfikacja wniosku oraz zawartych w nim danych przy pomocy usługi Kontomatik.
  4. Otrzymujesz swoją kartę – po pozytywnej weryfikacji wniosku, jeśli wnioskujący uwzględnił to w formularzu, Cardina przelewa do 80% limitu w postaci środków na konto wnioskującego. Pozostała część limitu dostępna jest po uzyskaniu fizycznej karty, którą otrzymamy pocztą.

Opinie klientów o Karta kredytowa w Cardina

5/5
1 opinii
1
0
0
0
1
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Monika

Wszystko ok polecam,teraz czekam na kolejny limit do wykorzystania :)))

Szymon
Ocena :
     

Omijać, omijać i jeszcze raz omijać!!

Magdalena

Jestem bardzo zadowolona..Wszystko uczciwie..Polecam 🙂

Michał
Ocena :
     

Wszystko okej! Polecam!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść