Karta Kredytowa AXI Card

Informacje o Karta Kredytowa AXI Card
Pożyczki AXI Card - informacje i opinie
5/5
2
opinii
Ocena
8/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0% zł
Maks. okres bezodsetkowy
30 dni
Maksymalny limit
6000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
AXI Card to interesująca alternatywa dla kart kredytowych dostępnych w bankach. Właścicielem AXI Card jest firma Easy Payment Service Ltd. Firma, która bankiem nie jest. Karta kredytowa AXI Card nie różni się jednak zbytnio od swoich bankowych odpowiedników. Koszty prowadzenia, opłata za użytkowanie karty, maksymalny limit. Różnice między AXI Card a standardową kartą kredytową są znikome. Jeśli masz dość długich i żmudnych procedur bankowych, to AXI Card jest dla Ciebie idealna alternatywą. Żeby upewnić się co do wyboru, warto dowiedzieć się jak najwięcej, o tym kuszącym dla bankowych kart kredytowych zamienniku.

AXI Card to pojedyncza oferta, bez wariantów kart do wyboru. Wszyscy klienci otrzymują ten sam, pełen pakiet usług i bonusów: kartę zbliżeniową Mastercard z limitem do 6 000 zł, aplikację mobilną pozwalającą na wygodne potwierdzanie transakcji, oraz darmowe wypłaty gotówki z bankomatów. Wszystko to ze stałym oprocentowaniem 6,94%, dzięki czemu nie musisz martwić się o niepewną sytuację na rynku finansowym i ciągłe wzrosty stóp procentowych.

Karta kredytowa Mastercard AXI Credit
Oprocentowanie stałe 6,94%
Limit kredytowy 1 500 – 6 000 zł
Okres bezodsetkowy 30 dni od pierwszego użycia limitu lub dnia aktywacji karty
Spłata minimalna 15%

Opłaty związane z użytkowaniem karty kredytowej AXI

Karta kredytowa AXI posiada stałe oprocentowanie 6,94% oraz RRSO 169,5%. Posiadacze karty mogą wykonywać wypłaty za bankomatów bez dodatkowych opłat w Polsce i strefie EOG. Niestety, poza Europejskim Obszarem Gospodarczym opłata wyniesie 14 zł. Nie płaci się również za samo wydanie karty i wiele operacji płatniczych.

Wszystkie opłaty za korzystanie z karty kredytowej AXI ponosimy tylko za okres, w którym z niej korzystaliśmy! Nie korzystając z karty, nie ponosimy opłat!

Karta kredytowa Mastercard AXI Credit
Wydanie karty głównej brak prowizji
Opłata za kartę główną 0 zł
Bankomaty brak prowizji w Polsce i EOG.

14 zł poza EOG.

Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 15,25%

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 700,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 700,00 zł, w tym: kapitał 2 700,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje

Przykład reprezentatywny dla produktu Prime – kredyt konsumencki na karcie AXI CARD: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 169,5% całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 700,00 zł, całkowita kwota do spłaty 4 448,21 zł (kapitał 2 700,00 zł, odsetki 265,10 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 1 483,11 zł), oprocentowanie stałe 20%, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach.

Zadłużenie na karcie kredytowej AXI

Okres rozliczeniowy karty Axi MasterCard wynosi 30 dni. Z karty AXI korzystać możemy w dowolnym momencie natomiast zapłacimy tylko okres, w którym korzystaliśmy z przyznanych środków. AXI zastrzega prawo do naliczania odsetek karnych w przypadku wystąpienia zaległości w spłacie zobowiązania. Niespłacenie kredytu lub jego części w ustalonym terminie może skutkować również wypowiedzeniem umowy, sprzedażą wierzytelności do podmiotu zewnętrznego, rozpoczęciem windykacji, a nawet wszczęciem postępowania sądowo-egzekucyjnego, jeżeli windykacja nie przyniesie skutków.

Korzyści karty kredytowej w AXI

Kartą kredytową AXI Card zapłacisz zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki bezpłatnym wypłatom pieniędzy z bankomatów możesz również bezproblemowo zaopatrzyć się w gotówkę. O bezpieczeństwo swoich transakcji zadbasz dzięki aplikacji mobilnej, która pozwala na zarządzanie wypłatami i płatnościami, oraz blokowanie i aktywację karty kredytowej.

AXI Card zapewnia:

  • Pierwsze 30 dni korzystania z limitu za 0 zł
  • Środki dostępne w ramach limitu możesz wykorzystać na nowo, bez konieczności ponownego składania wniosku
  • Dostęp do limitu kredytowego na nawet 6 000 zł.
  • Darmowe wypłaty pieniędzy z bankomatów na terenie całej Polski i krajów EOG.
  • Dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej.
  • Pomoc działu obsługi klienta 24/7.

Jak założyć kartę kredytową w AXI?

Aby zdobyć kartę AXI Card należy udać się na stronę internetową firmy i nacisnąć na przycisk “złóż wniosek”. Przeniesie cię on do formularza, w którym podasz niezbędne dane oraz określisz interesujący cię limit kredytowy. Na start dostępne są kwoty od 500 do 4 000 zł.

Firma zbada twoją zdolność kredytową i sprawdzi Twój status w bazach dłużników: CRIF, KRD oraz Erif BIK, po czym wyśle ci proponowaną umowę drogą e-mailową. Z karty mogą korzystać również osoby wpisane do rejestru dłużników. Twoja przeszła historia kredytowa nie gra roli dla AXI, tak długo, jak wykazujesz się zdolnością spłaty zobowiązania.

Po akceptacji wniosku karta zostanie wysłana na adres, który podałeś przy rejestracji. Otrzymasz również link do aplikacji AXI dostępnej w App Store oraz Google Play.

Opinie klientów o Karta Kredytowa AXI Card

5/5
2 opinii
2
0
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Wiciu
Ocena :
     

Wszystko okej, polecam!

Kamila
Ocena :
     

Karta AXI to przede wszystkim wygoda! Bardzo dobra oferta, bo płaci się tylko za wykorzystaną kwotę i okres. Fajna alternatywa dla pożyczek, o które trzeba wnioskować- tutaj ten problem znika. Moim zdaniem ok. Chociaż oferta nie należy do najtanszych- ale wiadomo- wygoda kosztuje.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść