Co można zyskać w promocji?
  • Brak miesięcznych opłat za obsługę karty przez pierwszy rok użytkowania
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2022 roku

Kto może uniknąć opłat przez rok?

Promocja na kartę kredytową przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy zdecydują się na wyrobienie karty przed 30 czerwca 2022 roku. Jest tylko jeden dodatkowy warunek. W okresie 3 miesięcy przed złożeniem wniosku klient nie może mieć żadnej karty kredytowej wydanej przez bank. Jeżeli w przeszłości taką miał, ale zrezygnował z niej wcześniej niż przed 3 miesiącami, to może wziąć udział w promocji.

Warunkiem, który należy spełnić już po wydaniu karty, jest wykonanie nią minimum 3 transakcji w ciągu 30 dni od zawarcia umowy. Jak widać próg wejścia i oczekiwania wobec klienta są bardzo niskie, co sprawia że promocja powinna przyciągnąć wielu chętnych.

Jak wziąć udział w promocji?

Każda osoba, która podpisze umowę na nową kartę kredytową w Santander do 30 czerwca 2022 roku będzie automatycznie brała udział w promocji. Wniosek można złożyć na trzy sposoby:

  • Za pośrednictwem bankowości internetowej (Santander internet i Santander mobile). Wystarczy zalogować się, wypełnić wniosek, a decyzję otrzymamy nawet w 60 sekund. Karta dotrze do nas pocztą i będziemy mogli ją aktywować również przez internet.
  • Telefonicznie. Podczas rozmowy wspólnie z konsultantem wypełnimy wniosek i otrzymamy wstępną decyzję. Konieczna będzie wizyta w oddziale, by podpisać umowę. Karta również w tym przypadku, zostanie wysłana pocztą.
  • W oddziale banku. Gdzie konsultant pomoże nam wypełnić wniosek, a wszelkie niezbędne dokumenty podpiszemy na miejscu.

Pozostaje nam tylko wybór jednej z czterech, oferowanych przez Santander, kart kredytowych:

  • Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk RRSO 12,50% – wspierająca akcję charytatywną Pajacyk;
  • Karta kredytowa Mastercard Silver RRSO 12,70% – z limitem do 20 000 zł, usłudze Fast Cash oraz możliwością korzystania z limitu bez odsetek do 54 dni;
  • Karta kredytowa Mastercard 1|2|3 RRSO 12,40% – ze zwrotami za zakupy zrealizowane na terenie Polski, 1% zwrotu w obiektach sportowych, parkach rozrywki, przy usługach medycznych; 2% zwrotu przy zakupie odzieży i obuwia; 3% w restauracjach i fast foodach.
  • Karta kredytowa Mastercard World RRSO 13,76% – z której możemy używać za granicą i nie płacić za przewalutowanie transakcji, a jeżeli zapłacimy nią za podróż ubezpieczenie pokryje część kosztów leczenia za granicą.

Dokładne opisy kart i warunki korzystania znajdziemy na stronie internetowej Santander Banku Polska.

Uniknie opłat na prostych warunkach

Nie może dziwić, że promocja na karty kredytowe w Santander wciąż przyciąga klientów (to już jej szósta edycja!). Korzyści są bardzo wymierne, zaś warunki proste do spełnienia. Ilość wymaganych transakcji jest bardzo niska i z pewnością większość klientów i tak by ją przekroczyła, nawet gdyby nie była od tego uzależniona promocja. Jeżeli więc zastanawiasz się nad kartą kredytową – warto zwrócić uwagę na ofertę Santander Bank Polska.