Trejdoo – jakie waluty?

Trejdoo jest serwisem transakcyjnym, który łączy funkcje elektronicznej giełdy wymiany walut, jak i obsługi kontraktów na rachunku powierniczym. Ta firma stanowi obecnie największą i jednocześnie najszybciej rozwijającą się platformę finansową w Europie dostarczającą usługi dla nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych i biznesowych.

Poniżej przedstawiliśmy wszystkie waluty, jakie można w szybki i prosty sposób wymienić poprzez stronę trejdoo.com. Sprawdź!

Waluty główne:

Waluta Kod waluty
Euro EUR
Frank Szwajcarski CHF
Dolar amerykański USD
Funt Brytyjski GBP

Waluty pozostałe:

Waluta Kod waluty
Dolar kanadyjski CAD
Dolar australijski AUD
Korona norweska NOK
Korona szwedzka SEK
Korona duńska DKK
Korona czeska CZK
Forint węgierski HUF
Rubel rosyjski RUB
Lira turecka TRY

Jak założyć konto na Trejdoo.com?

Zarejestrowanie się na platformie wymiany walut Trejdoo.com trwa dosłownie chwilę. Co trzeba zrobić? Wystarczy kilka prostych kroków:

 1. Wejdź na stronę trejdoo.com i kliknij duży zielony przycisk “Zarejestruj się”, widoczny w prawym górnym rogu witryny.
 2. Podaj swój adres e-mail (będzie on też loginem).
 3. Stwórz hasło – najlepiej jest wpisać takie, które posiada minimum jedną cyfrę i jedną dużą literę.
 4. Powtórz wprowadzone hasło.
 5. Wpisz kod promocyjny (jeśli taki posiadasz).
 6. Zapoznaj się z regulaminem i go zaakceptuj.
 7. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 8. Możesz także wyrazić zgodę na przesyłanie informacji o nowościach, jednak nie jest to obowiązkowe.

Na wskazany w formularzu adres e-mail Trejdoo.com wyśle link aktywacyjny. Po wejściu w niego konto zostanie aktywowane. Od tej pory będzie można swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji Trejdoo.com.

Jak wymienić pieniądze w kantorze Trejdoo.com?

Jeżeli zdecydujesz się wymienić walutę za pośrednictwem strony trejdoo.com, wtedy nie masz się czego obawiać, ponieważ cały proces jest naprawdę łatwy i zajmie niewiele czasu! Jak najprościej to zrobić? O czym należy pamiętać? Sprawdź koniecznie nasz poradnik krok po kroku, w którym przedstawiliśmy wszystkie wskazówki!

 • Najpierw należy się zarejestrować na stronie trejdoo.com. Dzięki temu będziemy mogli swobodnie poruszać się po całej platformie.
 • Następnie zasil swój portfel – będzie to niezbędne do dokonania transakcji. Wystarczy, że ze swojego konta dokonasz przelewu.
 • Kolejnym krokiem będzie dodanie zlecenia wymiany waluty poprzez swój specjalny portfel.
 • Po wykonaniu tych czynności należy wypłacić środki z portfela online. Można to zrobić o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu.To wszystko!

Ile czasu trwa wymiana waluty w Trejdoo.com?

Wymiana walut poprzez platformę trejdoo.com nie zajmie nam wiele czasu, na cały proces trzeba poświęcić najwyżej 10 minut! To naprawdę duży atut, dzięki któremu ta trejdoo zalicza się do ścisłej czołówki kantorów na naszym rynku. Cały proces można przeprowadzić bez wychodzenia z domu z dowolnego miejsca na świecie!

Karta walutowa prepaid Trejdoo.com

Trejdoo.com oprócz wymiany walut proponuje przedpłacone karty walutowe, które pozwalają na płacenie w 4 walutach – PLN, EUR, USD, GBP, bez konieczności posiadania rachunku walutowego w banku. Istnieją 3 różne odmiany:

 • dla podróżujących,
 • na wakacje,
 • dla studentów,

Każdy z powyższych rodzajów posiada wielorakie funkcje np. możliwość ustalania limitów czy blokowanie / odblokowanie w dowolnym momencie, a przede wszystkim dokonywanie płatności bezgotówkowych i gotówkowych. Te karty walutowe prepaid pozwalają zaoszczędzić nawet do 7 proc. Wydanie pierwszego środka płatniczego jest bezpłatne. Maksymalnie można mieć 7 kart Trejdoo.com.

Jak wpłacić pieniądze do kantoru Trejdoo.com

Wpłaty pieniędzy do tego kantoru internetowego można dokonać na jeden, ale za to prosty i skuteczny sposób. W tym celu wystarczy zasilić swój elektroniczny portfel na Trejdoo.com. Aby to zrobić:

  Zaloguj się na trejdoo.com.
 1. Wybierz zakładkę “Moje konto”, a następnie “Mój portfel” i “Wpłaty”.
 2. Zaloguj się do serwisu bankowości elektronicznej Twojego banku.
 3. Zleć przelew w oparciu o wyświetlone na Trjedoo.com dane.

Po zaksięgowaniu transakcji środki w portfelu można wykorzystać na kupno i sprzedaż walut. Wpłaty są całkowicie bezpłatne, jeśli zasilimy konto Trejdoo.com z następujacych banków:

 • BNP Paribas.
 • Inteligo.
 • Millennium Bank.
 • PKO BP.
 • ERA Bank (Czechy).
 • OTP Banka (Słowacja).
 • TATRA Banka (Słowacja).
 • DNB Bank ASA (Norwegia).

Należy jednak pamiętać o możliwych opłatach za przelewy walutowe, pobierane przez nasz bank.

Odbiór pieniędzy w Trejdoo.com

Aby dokonać wypłaty środków zgromadzonych w portfelu Trejdoo, należy zalogować się do konta używając loginu i hasła, a następnie:

 1. Wybrać walutę dostępną w portfelu i kliknąć “Wypłata”.
 2. Wskazać rodzaj banku, do którego trafią wypłacone środki – rachunek w Polsce lub zagraniczny.
 3. Kliknąć “Dalej”.
 4. Wybrać rachunek bankowy, na który chcemy przekazać pieniądze – trzeba go dodać jeszcze przed samą wypłatą (Moje konto > Moje dane > Konta bankowe). Waluta na koncie musi być zgodna z wypłacanymi środkami np. GBP na konto w GBP
 5. Wpisać tytuł przelewu.
 6. Ustalić kwotę do wypłaty lub zaznaczyć opcję “Wypłać wszystko” i kliknąć dalej.
 7. Sprawdzić poprawność danych w podsumowaniu i zatwierdzić polecenie przelewu.

Warto wspomnieć, że nie musimy sprawdzać w FAQ, kiedy dojdzie przelew – na karcie podsumowania widnieje oczekiwany czas transakcji np. “Alior Bank – czas oczekiwania max. 24h”.

Trejdoo.com – prowizje i opłaty

Przelewy na Trejdoo.com są bezpłatne, jeśli wykonujemy je w ramach banków rekomendowanych. Transakcje walutowe także nic nie kosztują, ale mogą je pobierać banki, zgodnie ze swoim cennikiem.

Trejdoo.com pobiera prowizje oraz opłaty w oparciu o tabelę opłat i prowizji dostępnej na stronie trejdoo.com. Wysokość należności może różnić się w zależności od klienta, ponieważ istnieje możliwość indywidualnego ustalania kursu lub negocjacji z dealerem walutowym. Rejestracja konta i portfel wirtualny są usługami darmowymi.

Wady i zalety kantoru internetowego Trejdoo.com

Trejdoo.com to wiarygodna platforma do wymiany walut, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Oferuje szereg usług – nie tylko sprzedaż i kupno środków pieniężnych, ale także rachunek powierniczy czy karty walutowe prepaid. Wymiana walut w Trejdoo.com jest szybkie i wygodne, a to wszystko przy niskiej prowizji. Z drugiej strony brak tu aplikacji mobilnej. Jakie są zalety i wady tej platformy?

Zalety:

 • Darmowe konto i portfel walutowy.
 • Wiarygodna instytucja nadzorowana przez KNF.
 • Wiele walut do wyboru.
 • Niskie prowizje.
 • Darmowe przelewy w ramach banków rekomendowanych.
 • Karta walutowa Trejdoo.com
 • Wygodne wpłaty i wypłaty środków.
 • Przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs.
 • Transakcje międzynarodowe.

Wady:

 • Brak aplikacji mobilnej.
 • Brak kalkulatora walutowego na stronie trejdoo.com