Trejdoo – jakie waluty?

Trejdoo jest serwisem transakcyjnym, który łączy funkcje elektronicznej giełdy wymiany walut, jak i obsługi kontraktów na rachunku powierniczym. Ta firma stanowi obecnie największą i jednocześnie najszybciej rozwijającą się platformę finansową w Europie dostarczającą usługi dla nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych i biznesowych.

Poniżej przedstawiliśmy wszystkie waluty, jakie można w szybki i prosty sposób wymienić poprzez stronę trejdoo.com. Sprawdź!

Waluty główne:

WalutaKod waluty
EuroEUR
Frank SzwajcarskiCHF
Dolar amerykańskiUSD
Funt BrytyjskiGBP

Waluty pozostałe:

WalutaKod waluty
Dolar kanadyjskiCAD
Dolar australijskiAUD
Korona norweskaNOK
Korona szwedzkaSEK
Korona duńskaDKK
Korona czeskaCZK
Forint węgierskiHUF
Rubel rosyjskiRUB
Lira tureckaTRY

Jak wymienić pieniądze na stronie trejdoo.com?

Jeżeli zdecydujesz się wymienić walutę za pośrednictwem strony trejdoo.com, wtedy nie masz się czego obawiać, ponieważ cały proces jest naprawdę łatwy i zajmie niewiele czasu! Jak najprościej to zrobić? O czym należy pamiętać? Sprawdź koniecznie nasz poradnik krok po kroku, w którym przedstawiliśmy wszystkie wskazówki!

  • Najpierw należy się zarejestrować na stronie trejdoo.com. Dzięki temu będziemy mogli swobodnie poruszać się po całej platformie.
  • Następnie zasil swój portfel – będzie to niezbędne do dokonania transakcji. Wystarczy, że ze swojego konta dokonasz przelewu.
  • Kolejnym krokiem będzie dodanie zlecenia wymiany waluty poprzez swój specjalny portfel.
  • Po wykonaniu tych czynności należy wypłacić środki z portfela online. Można to zrobić o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu.To wszystko!

Ile czasu trwa wymiana waluty w trejdoo.com?

Wymiana walut poprzez platformę trejdoo.com nie zajmie nam wiele czasu, na cały proces trzeba poświęcić najwyżej 10 minut! To naprawdę duży atut, dzięki któremu ta trejdoo zalicza się do ścisłej czołówki kantorów na naszym rynku. Cały proces można przeprowadzić bez wychodzenia z domu z dowolnego miejsca na świecie!

Czy wymiana waluty w tejdoo.com wiąże się z jakimiś kosztami?

Wszelkie koszty związane z prowizjami i opłatami pobieranymi przez platformę trejdoo.com można znaleźc na jej stronie internetowej. W tym miejscu należy jednak podkreślić, że w zależności od klienta wysokość wszelkich opłat może ulec zmianie, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi i ustalić tę kwestię.

Warto wiedzieć, że rejestracja i korzystanie z portfela jest bezpłatne, natomiast koszty związane z wymianą walut są zredukowane do minimum. Trzeba też zaznaczyć, że klienci tej platformy mają możliwość wymiany walut po własnym kursie. Ponadto trejdoo pobiera jedynie prowizję od wartości zrealizowanego zlecenia.