Internetowykantor.pl – jakie waluty?

Sprawdź, nasze tabelki i dowiedz się, jakie waluty możesz w szybki i prosty sposób wymienić poprzez stronę internetowykantor.pl.

Waluty główne:

WalutaKod waluty
EuroEUR
Frank SzwajcarskiCHF
Dolar amerykańskiUSD
Funt BrytyjskiGBP

Waluty pozostałe

WalutaKod waluty
Dolar australijskiAUD
Dolar kanadyjskiCAD
Korona duńskaDKK
Kuna chorwackaHRK
Korona norweskaNOK
Frank SzwajcarskiCHF
Dolar amerykańskiUSD
Lej rumuńskiSEK
Korona szwedzkaSEK
Lira tureckaTRY
Lew bułgarskiBGN
Czeska koronaCZK
Dolar hongkońskiHKD
Peso meksykańskieMXN
Dolar nowozelandzkiNZD
Rubel rosyjskiRUB
Dolar singapurskiSGD
Rand południowoafrykańskiZAR

Wymień walutę

Jak wymienić pieniądze w internetowykantor.pl?

Wymiana walut poprzez stronę internetowykantor.pl jest naprawdę prosta i nie będziemy musieli poświęcić na niego dużej ilości czasu. To z pewnością duży atut tej firmy, który jednocześnie czyni ją jednym z liderów rynku wymiany walut online w Polsce. Jak przebiega ten proces? Wystarczy, że zastosujesz się do naszego poradnika krok po kroku!

  • W Kalkulatorze korzyści należy poinformować, czy chcesz chcesz kupić/sprzedać daną walutę, wybrać kwotę w dostępnej walucie oraz wskazać bank, w którym posiadasz konto walutowe.
  • Teraz kliknij ikonkę Oblicz korzyści – dzięki temu dowiemy się, ile będziemy mogli zaoszczędzić, jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług firmy internetowykantor.pl.
  • Potem klikamy czerwoną ikonkę Wymień teraz i wysyłamy przelewem wskazaną wcześniej kwotę pieniędzy ze swojego rachunku do internetowykantor.pl.
  • Po wykonaniu tej czynności musimy w wybranym przez siebie czasie zatwierdzić transakcję, która nie wiąże się z ukrytymi kosztami.
  • Następnie Internetowykantor.pl odeśle pieniądze na nasze konto walutowe. To wszystko!

Ile czasu trwa wymiana waluty w internetowykantor.pl?

Wymianę walut za pomocą strony internetowej internetowykantor.pl można przeprowadzić bez wychodzenia z domu z dowolnego miejsca na świecie! Cała transakcja od momentu wyjścia środków z konta walutowego klienta do momentu otrzymania wymienionej waluty trwa zaledwie kilkanaście minut!

Wymień walutę

Czy wymiana waluty w internetowykantor.pl wiąże się z jakimiś kosztami?

Kupując 1 euro w banku klient zapłaci marżę w wysokości 12 groszy. W tradycyjnym kantorze opłata wyniesie 7 groszy, natomiast na stronie internetowykantor.pl tylko 1,5 grosza. Jak przekłada się to na koszty? Jaką kwotę możemy zaoszczędzić, jeżeli zdecydujemy się na wymianę waluty online za pośrednictwem tej firmy?

Tak niska marża, którą proponuje internetowykantor.pl spowoduje, że przy wymianie 1000 euro oszczędności mogą wynieść nawet 100 złotych!

W tym miejscu trzeba też wspomnieć, że jeżeli posiadamy konto walutowe w banku, który na stronie internetowykantor.pl jest oznaczony ✓, wtedy wymieniona waluta zostanie wysłana za darmo!