AI & NLP Day 2021 – co to za wydarzenie?

Świat rozwija się praktycznie bez żadnych barier. To co jeszcze niedawno było niewyobrażalne, dzisiaj staje się faktem. Mowa tu o wdrażaniu Sztucznej Inteligencji (AI) i przetwarzania języka naturalnego (NLP) w życie codzienne. Już teraz wiele urządzeń powszechnego użytku wykorzystuje AI i NLP. Dzięki temu, nasze smartfony, auta czy komputery samodzielnie podejmują decyzje zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a wszystko to za sprawą tych technologii.

Konferencja AI & NLP, która odbędzie się pod koniec września 2021 zbierze naukowców i ekspertów z dziedzin związanych z rozwojem różnych dziedzin, powiązanych ze Sztuczną Inteligencją. W trakcie prelekcji zostaną poruszone tematy:

  • ML/AI – uczenie maszynowe/sztuczna inteligencja,
  • Big Data/Cloud – duże, zmienne i różnorodne zbiory danych oraz gromadzenie danych w “chmurach”,
  • NLP – przetwarzanie języka naturalnego.

Kiedy odbędzie się IV edycja AI & NLP Day 2021?

Wydarzenie odbędzie się 23 – 24 września 2021 roku w formule online. Realizacja online pozwala na udział z każdego miejsca na świecie. Konferencja zbierze ponad 30 prelegentów, ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji, przetwarzania języka naturalnego oraz gromadzenia i przetwarzania danych.

Konferencja została podzielona na dwa dni. Podczas pierwszego odbędą się wystąpienia prelegentów z 4 dziedzin – głos zabiorą również zwycięzcy konkursu PolEval, a drugiego będą miały miejsce warsztaty. Uczestnicy mogą wziąć udział w aż 12 warsztatach tematycznych.

Jak wziąć udział w konferencji?

W międzynarodowej konferencji AI & NLP Day 2021 może wziąć udział aż 500 osób. W tym celu należy zarejestrować się na stronie wydarzenia – www.nlpday.pl – i kupić bilet. Ten jest dostępny w trzech wariantach:

  • Conference Pass – dostęp do wystąpień,
  • Conference + Workshops Pass – dostęp do wystąpień i warsztatów,
  • Premium Pass – oprócz wystąpień i warsztatów obejmuje również kurs Masterclass “Przetwarzanie Języka Naturalnego”.

Wszystkie bilety zapewniają udział w konferencji, panelu dyskusyjnego (Q&A) oraz rok dostępu do zapisów wideo wszystkich wystąpień. Różne bilety zapewniają dostęp do różnych usług. Kupując dostęp z wyprzedzeniem uzyskamy zniżkę do nawet 60%!

Organizator wydarzenia

AI & NLP Day 2021 jest organizowane przez Sages – firmę obecną na rynku od 2007 roku, świadczącą usługi szkoleniowe oraz doradcze, w zakresie szeroko pojętym IT oraz Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk.

Rozpoczęcie wydarzenia: 2021-09-23,

Koniec wydarzenia: 2021-09-24,

Organizator: Sages

Status: odbywa się zgodnie z planem
Cena: 199 – 1599 PLN
Tryb: online
Szczegóły: https://www.nlpday.pl/