Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców? – cel wydarzenia

Polski Ład, czyli program rozwoju gospodarczego zaproponowany przez partię rządzącą spowoduje wiele zmian w życiu polskich przedsiębiorców. Projekt obejmuje również zmiany w zakresie ordynacji podatkowej, które budzą szereg wątpliwości wśród podatników. Aktualny projekt ustawy znajduje się w fazie konsultacji.

Webinar organizowany przez Arena Tax ma na celu wyjaśnienie kwestii związanych ze zmianami, jakie wprowadzi nowelizacja ustawy podatkowej. W trakcie wydarzenia uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania: Jakie konsekwencje dla biznesu niesie ze sobą Polski Ład i kiedy można spodziewać się wejścia zmian w życie? Kto zyska, a kto straci na nowych zasadach?

Ile ładu w Polskim Ładzie – organizacja webinaru: co, gdzie i kiedy?

Wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia 2021 roku, o godzinie 12:00, w formule online. Doradcy podatkowi Arena Tax: Aneta Saramak, Bartosz Mroczkowski, Łukasz Kumkowski i Justyna Żbikowska, przedstawią główne założenia projektu nowej ustawy podatkowej oraz wynikające z nich konsekwencje dla podatników.

Webinar pt. Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców w głównej mierze skierowany jest do polskich przedsiębiorców, których dotyczą zmiany podatkowe.

Organizatorzy planują omówienie bloków tematycznych:

  • Zmiany w PIT oraz ZUS,
  • Zmiany w VAT,
  • Zmiany w CIT,
  • Zmiany w ulgach podatkowych,
  • Zmiany w cenach transferowych,
  • Zmiany w WHT.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Webinar skupi się na problemach przedsiębiorców w Nowym Polskim Ładzie. W związku z tym, jest to wydarzenie skierowane do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą a także małe, średnie i duże firmy. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje rejestracja.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować swój udział, co można zrobić pod tym adresem: https://arenaadvisory.clickmeeting.com/ile-ladu-w-polskim-ladzie-czyli-co-czeka-przedsiebiorcow-/register.

Rozpoczęcie wydarzenia: 2021-08-05, 12:00

Koniec wydarzenia: 2021-08-05

Organizator: Arena Advisory

Status: odbywa się zgodnie z planem
Cena: bezpłatnie
Tryb: webinar online
Szczegóły: https://arenaadvisory.clickmeeting.com/ile-ladu-w-polskim-ladzie-czyli-co-czeka-przedsiebiorcow-/register