Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Hapipożyczki – opinie

Hapipożyczka 500+ – tanie pożyczanie!

Promocja Hapipożyczki przeznaczona jest dla osób, które do tej pory nie korzystały z usług pożyczkodawcy. Jednak załapać się na obniżoną ratę nie mogą wszyscy nowi klienci. Szansę na to mają jedynie osoby, które uzyskały pożyczkę rozłożoną na minimum 6 rat. Dodatkowym warunkiem jest terminowa spłata pierwszych dwóch transz pożyczki. Dopiero wówczas możecie cieszyć się z obniżonej trzeciej raty.

Kwota 500 zł jest maksymalną dostępną obniżką. O tyle pomniejszona zostanie wasza trzecia rata. Chyba że wysokość waszej trzeciej raty jest mniejsza i płacicie co miesiąc np. 300 zł. Wówczas skorzystacie z rabatu w tej właśnie kwocie. Obniżka nie może być wyższa od wartości miesięcznej transzy. Analogicznie, jeśli zgodnie z harmonogramem płacicie co miesiąc 600 zł, szykując przelew po raz trzeci, wystarczy, że przelejecie pożyczkodawcy 100 zł. Kolejne raty będziecie regulować w standardowej wysokości. Oznacza to cały miesiąc z wolnymi środkami, które przeznaczycie na dowolny cel. Promocja obowiązuje od 6 do 20 czerwca. Jeśli chcecie z niej skorzystać, musicie w tym czasie aplikować o pożyczkę online w Hapipożyczki.

Jak wnioskować o szybką pożyczkę?

Hapipożyczki udziela pożyczek na raty. O dodatkową gotówkę mogą wnioskować wszystkie osoby, które:

  • są pełnoletnie,
  • mają otwarty rachunek w polskim banku,
  • mają zarejestrowany na siebie numer telefonu komórkowego,
  • mają stałe i udokumentowane źródło dochodu.

Żeby złożyć wniosek o pożyczkę, trzeba zarejestrować się na stronie Hapipożyczki i wypełnić formularz. Będą potrzebne jedynie dane z dowodu osobistego i informacje na temat zarobków. Po przesłaniu wniosku, pożyczkodawca sprawdzi, czy nie zalegacie z płatnościami w innych instytucjach. Jeżeli pozwoli na to wasza zdolność kredytowa, pieniądze z pożyczki zostaną przelane na wskazane konto. Wcześniej powinniście potwierdzić, że jesteście właścicielem danego rachunku, dokonując przelewu weryfikacyjnego.

Jak spłacić pożyczkę w Hapipożyczki?

Terminowe regulowanie zadłużenia jest niezwykle ważne nie tylko w kontekście skorzystania z nowej promocji. Trzymanie się wyznaczonego harmonogramu spłaty, pozwala uniknąć dodatkowych, karnych odsetek. W ten sposób budujecie również wiarygodność kredytową. Hapipożyczki umożliwiają wcześniejszą spłatę pożyczki. Jeśli możecie oddać dług przed terminem, macie szansę zaoszczędzić. Pożyczkodawca zwróci wam bowiem część odsetek i prowizji za czas, w którym nie będziecie korzystali z pożyczki. Czyli im wcześniej oddacie pieniądze, tym więcej zaoszczędzicie.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Hapipożyczki – opinie