Hapipożyczka 500+ to nowa promocja, która daje szansę nowym klientom firmy Hapipożyczki na zgarnięcie do 500 zł. Pieniądze te mogą być wykorzystane na spłatę trzeciej raty pożyczki. Sprawdźcie, jakie warunki trzeba spełnić, żeby skorzystać z oferty i zdobyć dodatkową gotówkę taniej niż dotychczas.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Hapipożyczki – opinie

Hapipożyczka 500+ – tanie pożyczanie!

Promocja Hapipożyczki przeznaczona jest dla osób, które do tej pory nie korzystały z usług pożyczkodawcy. Jednak załapać się na obniżoną ratę nie mogą wszyscy nowi klienci. Szansę na to mają jedynie osoby, które uzyskały pożyczkę rozłożoną na minimum 6 rat. Dodatkowym warunkiem jest terminowa spłata pierwszych dwóch transz pożyczki. Dopiero wówczas możecie cieszyć się z obniżonej trzeciej raty.

Kwota 500 zł jest maksymalną dostępną obniżką. O tyle pomniejszona zostanie wasza trzecia rata. Chyba że wysokość waszej trzeciej raty jest mniejsza i płacicie co miesiąc np. 300 zł. Wówczas skorzystacie z rabatu w tej właśnie kwocie. Obniżka nie może być wyższa od wartości miesięcznej transzy. Analogicznie, jeśli zgodnie z harmonogramem płacicie co miesiąc 600 zł, szykując przelew po raz trzeci, wystarczy, że przelejecie pożyczkodawcy 100 zł. Kolejne raty będziecie regulować w standardowej wysokości. Oznacza to cały miesiąc z wolnymi środkami, które przeznaczycie na dowolny cel. Promocja obowiązuje od 6 do 20 czerwca. Jeśli chcecie z niej skorzystać, musicie w tym czasie aplikować o pożyczkę online w Hapipożyczki.

Jak wnioskować o szybką pożyczkę?

Hapipożyczki udziela pożyczek na raty. O dodatkową gotówkę mogą wnioskować wszystkie osoby, które:

  • są pełnoletnie,
  • mają otwarty rachunek w polskim banku,
  • mają zarejestrowany na siebie numer telefonu komórkowego,
  • mają stałe i udokumentowane źródło dochodu.

Żeby złożyć wniosek o pożyczkę, trzeba zarejestrować się na stronie Hapipożyczki i wypełnić formularz. Będą potrzebne jedynie dane z dowodu osobistego i informacje na temat zarobków. Po przesłaniu wniosku, pożyczkodawca sprawdzi, czy nie zalegacie z płatnościami w innych instytucjach. Jeżeli pozwoli na to wasza zdolność kredytowa, pieniądze z pożyczki zostaną przelane na wskazane konto. Wcześniej powinniście potwierdzić, że jesteście właścicielem danego rachunku, dokonując przelewu weryfikacyjnego.

Jak spłacić pożyczkę w Hapipożyczki?

Terminowe regulowanie zadłużenia jest niezwykle ważne nie tylko w kontekście skorzystania z nowej promocji. Trzymanie się wyznaczonego harmonogramu spłaty, pozwala uniknąć dodatkowych, karnych odsetek. W ten sposób budujecie również wiarygodność kredytową. Hapipożyczki umożliwiają wcześniejszą spłatę pożyczki. Jeśli możecie oddać dług przed terminem, macie szansę zaoszczędzić. Pożyczkodawca zwróci wam bowiem część odsetek i prowizji za czas, w którym nie będziecie korzystali z pożyczki. Czyli im wcześniej oddacie pieniądze, tym więcej zaoszczędzicie.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Hapipożyczki – opinie