Ile kosztują nas Święta?

Według badań przeprowadzonych na zlecenie firmy HapiPożyczki, tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą nas kosztować około 1235 zł. To duża kwota, biorąc pod uwagę, że średnie minimalne wynagrodzenie osoby pracującej na pełen etat wynosi tylko 1850 zł brutto miesięcznie. Oznacza to, że wydatki na Boże Narodzenie przekraczają ponad połowę comiesięcznej pensji. Z tego powodu jednorazowe spłacenie zobowiązania świątecznego jest wielokrotnie niemożliwe. Hapi Pożyczki przygotowały dla swoich klientów bardzo korzystną ofertę pożyczek, które pokryją konieczne do poniesienia koszty. A przemyślane wybory pożyczkobiorców pozwolą im spędzić Święta bez troski o finanse.

Specjalna świąteczna oferta HapiPożyczek

HapiPożyczki, marka nagrodzona przez Totalmoney.pl w kategorii najlepszych pożyczek pozabankowych, ma świadomość trudności w wygospodarowaniu odpowiedniej sumy na przygotowanie niezapomnianych Świąt. Dlatego przygotowała świąteczną ofertę pożyczek ratalnych, których spłatę można podzielić na 24 rozsądne raty. Jest to szczególnie istotne podczas starania się o najwyższe kwoty. Oferta Hapi Pożyczek dotyczy zobowiązań od 800 do 10000 zł. Co więcej, pierwszej raty nie musimy oddawać od razu. Spłatę świątecznej pożyczki możemy rozpocząć nawet za dwa miesiące, powoli odkładając potrzebną sumę. Środki zostaną przekazane niemal błyskawicznie, dlatego warto złożyć wniosek już teraz, aby zdążyć przygotować się do Świąt.

Dodatkowa niespodzianka dla osób spóźnionych ze spłatą

Świąteczna oferta pożyczek to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez Hapi Pożyczki. Pożyczkodawca zatroszczył się również o osoby, które nie mogły w terminie spłacić swoich zobowiązań. Czasami inne, nagłe potrzeby, rujnują nasze plany finansowe, przez co nie możemy o czasie dokonać regulacji należności. Naliczone opłaty windykacyjne zostaną umorzone, o ile pożyczka została wzięta do października 2015 roku, a opóźnienie wynosiło więcej niż 6 dni. Należy również dokonać całkowitej spłaty zobowiązania przed końcem grudnia 2016 roku. Wówczas będzie można skorzystać z atrakcyjnego udogodnienia i nie martwić się dodatkowymi kosztami.

”Pożyczanie w okresie świątecznym musi być tak samo rozsądne, jak podczas pozostałych miesięcy w roku. Trzeba uważnie czytać oferty i pamiętać, że świąteczne wydatki będziemy musieli spłacać zazwyczaj już od stycznia. Dlatego pożyczane kwoty nie mogą być zbyt wysokie, chociaż grudniowe wyprzedaże zachęcają do korzystania z nich. Z rozsądnie dobraną pożyczką na święta zrealizujemy swoje plany, a potem bez problemu uregulujemy zobowiązanie.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert Pozyczkaportal.pl.