NetCredit – 4000 zł już przy drugiej pożyczce

Terminowa spłata pierwszego zobowiązania, które w przypadku NetCredit jest darmowe i może wynosić do 1500 zł, upoważnia Cię do aplikowania o najwyższą oferowaną przez markę kwotę. Jest to 4000 zł, na których oddanie możesz dać sobie od 1 do 30 dni. Ostateczna wysokość zobowiązania uzależniona jest od zdolności kredytowej. Jako lojalny klient, zyskujesz też prawo do premii w postaci zniżki rzędu od 5 do 50 proc. (wysokość rabatu zależy od liczby spłaconych pożyczek).

Łatwy Kredyt – 3000 zł już za drugim razem

Po nawet 3000 zł może sięgnąć osoba, która drugi raz chce skorzystać z usług Łatwy Kredyt. Okres spłaty wynosi od 7 do 30 dni. W przypadku problemów z oddaniem zobowiązania w ustalonym terminie, można skorzystać z opcji przedłużenia pożyczki o 7, 14 lub 30 dni. Usługa jest płatna, a jej koszt uzależniony jest od wysokości należności oraz liczby dni, które dodatkowo potrzebujemy na uregulowanie zaległości.

Taką samą sumę stałym klientom oferuje Kredito24 oraz SohoCredit, jednak ostateczna wysokość zobowiązania uzależniona jest od aktualnej sytuacji finansowej wnioskodawcy i oceny zdolności kredytowej. O pożyczkę można aplikować z poziomu konta na stronie internetowej lub, w przypadku Kredito24, również za pomocą SMS-a.

Ekspres Kasa i Ofin – 2000 zł na 60 dni

O 2000 zł przy drugiej pożyczce można aplikować w Ekspres Kasie i na Ofin. Spłata pożyczki rozłożona jest na dwie raty, płatne w ciągu 60 dni od momentu zawarcia umowy. Co więcej, stały kient może wnioskować o pieniądze już 24 godziny po oddaniu pierwszego zobowiązania, wysyłając SMS-a.

Net Gotówka – 1200 zł tylko po zalogowaniu

Do 1200 zł może wzrosnąć kolejna pożyczka w Netgotówce. Aby aplikować o dodatkowe pieniądze, należy zalogować się na swoim profilu w serwisie firmy, kliknąć w okienko „Wniosek o pożyczkę” i załączyć aktualne (nie starsze niż 1 miesiąc) potwierdzenie otrzymania przelewu od pracodawcy na konto bankowe (plik PDF pobrany ze strony WWW swojego banku). Nie trzeba wypełniać wniosku.

Cashsport.pl – Gwarancja Najtańszej Pożyczki

Od 400 do 1000 zł z okresem spłaty od 7 do 30 dni oferuje stałym klientom Cashsport. Co więcej, do 30 czerwca można skorzystać z promocji „Gwarancja Najtańszej Pożyczki”. Polega ona na tym, że jeśli jakaś inna firma pożyczkowa zaoferuje nam niższą całkowitą prowizję spłaty pożyczki niż Cashsport zanim jeszcze podpiszemy z nim umowę, to pożyczkodawca będzie starał się przekonać go do swoich usług, obniżając jeszcze bardziej wysokość prowizji dla takiej samej kwoty i okresu spłaty, jak u konkurencji.