Darmowe pożyczki w Smartney w ramach programu TEST 60 dni

Nowa promocja w Smartney umożliwia test pożyczki przez 60 dni. W tym czasie możesz zwrócić pieniądze, nie ponosząc żadnych kosztów. Wykorzystując pożyczkę w pełni, od trzeciego miesiąca rozpoczniesz spłatę prowizji i oprocentowania.
Darmowe pożyczki dla nowych i stałych klientów Smartney
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów

Smartney to bardzo korzystna oferta pożyczki na raty. Sprawdź ofertę Smartney, w której możesz uzyskać nawet do 60 000 złotych na okres 84 miesięcy. Proste zasady udzielania pożyczek czynią ze Smartney wyjątkowo atrakcyjną ofertę pośród licznej konkurencji. Dowiedz się więcej na temat Smartney i czytaj dalej.

Weź pożyczkę Opinie o Smartney

Co można zyskać w promocji?
  • Brak kosztów pożyczki do 60 dni
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 10 lutego 2022 roku

Darmowe pożyczki dla nowych i stałych klientów Smartney

Darmowe pożyczki są bardzo popularną formą promocji w sektorze finansowym, choć zwykle trwają one dość krótko — zazwyczaj do miesiąca. Najnowsza promocja Smartney, “TEST 60 dni” wyróżnia się na rynku kredytowym, oferując pozbawione kosztów dofinansowanie na okres aż dwóch miesięcy.

Promocja dostępna jest dla wszystkich nowych i powracających klientów Smartney, choć skorzystać z niej można tylko raz. W ramach promocji klient spłaca raty pożyczki pozbawione kosztów odsetek i prowizji. Nieistotny jest przy tym czas spłaty zobowiązania. Jeżeli pożyczkobiorca spłaci raty zgodnie z harmonogramem i zwróci wszystkie pożyczone pieniądze w ciągu 60 dni, zostaje on zwolniony z opłat związanych z oprocentowaniem i prowizją. Oznacza to, że w przypadku pożyczek na dłuższy czas można dokonać w tym okresie nadpłaty, aby skorzystać z promocji. Opóźnienie ze spłatą jednej z rat lub kontynuowanie spłat w formie ratalnej po upływie dwóch miesięcy kończy okres promocyjny, a kolejne raty obarczone są kosztami pożyczkowymi tak jak przy standardowych usługach Smartney.

Jak otrzymać darmową pożyczkę w Smartney?

Promocją obarczone są wszystkie pożyczki w Smartney do kwoty 60 000 zł. Wystarczy wejść na stronę serwisu i złożyć wniosek w kilku prostych krokach:

  1. Określ interesujące cię warunki oferty za pomocą kalkulatora pożyczkowego na stronie głównej
  2. Zapoznaj się z kosztem spłaty pod nagłówkiem “szczegółowe informacje”. W ramach promocji unikniesz wypisanych tam kosztów prowizji i odsetek.
  3. Wciśnij przycisk “złóż wniosek”, aby przejść do formularza pożyczkowego. Do wypełniania danych będziesz potrzebować dowodu osobistego.
  4. To wszystko — szczegóły oferty znajdziesz na podanym przy rejestracji adresie e-mail

Oferta obowiązuje do 10 lutego 2022 roku. Dodatkowe pytania odnośnie do oferty można zadawać na infolinii pod numerem 22 528 88 88 lub adresie e-mail kontakt@smartney.pl.

Darmowe pożyczki to tradycja na rynku

Smartney często wygrywa w naszych rankingach kredytów gotówkowych, warto więc zwrócić na tą firmę uwagę, gdy w ramach promocji oferuje darmowe pożyczki. Nie jest to jednak jedyna okazja na pożyczkę bez dodatkowych opłat. Tego typu oferty porównujemy w naszym dedykowanym rankingu pożyczek za darmo. Dzięki niemu zapoznasz się z ofertami takich firm jak Wonga czy Pożyczka plus, z których pomocą dostaniesz pożyczki bez opłat i prowizji na sumy od tysiąca, do nawet 15 000 zł. Oferty te dostępne są przez cały rok, warto więc mieć je na uwadze, jeżeli czas promocji Smartney nie wpasowuje się idealnie w nasze plany.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×