Początki Cashless Congress

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego połączyli siły i zrealizowali postawiony sobie cel. Zorganizowali wspólnie pierwszy kongres płatniczy, poświęcony w całości systemowi płatności w Polsce. Już dwa lata później wydarzenie zyskało rangę międzynarodową. Od tej chwili Cashless Congress zrzesza corocznie tysiące uczestników, a także setki prelegentów, panelistów, wystawców. W 2022 roku doczekaliśmy się już jubileuszowej, dziesiątej edycji Cashless Congress.

Czym właściwie jest Cashless Congress?

Jeśli poszukujesz informacji na tematy rynku płatności, nowinek technologicznych związanych z tym sektorem, interesuje Cię branża finansowa, śledzisz nowości ze świata fintech, to Cashless Congress powinno być obowiązkowym punktem w Twoim terminarzu. Największe wydarzenie związane z sektorem płatności bezgotówkowych i nie tylko. Czołowe autorytety, najwięksi dostawcy usług i wszelkiej maści miłośnicy nowinek z zakresu płatności to właśnie Cashless Congress. Setki paneli i prelekcji na dwóch scenach kongresowych, mnóstwo stanowisk z technologią i nowościami, największe autorytety z branży to główne atrakcje wydarzenia.

Cashless Congress – co, gdzie, kiedy?

PożyczkaPortal ma ogromną przyjemność zaprosić na jubileuszowy dziesiąty już Cashless Congress. Wydarzenie, które ma charakter cykliczny, w tym roku odbędzie się w dniach 31 maja i 1 czerwca w hotelu Intercontinental w Warszawie. Setki prelekcji i paneli dyskusyjnych oraz dziesiątki stoisk czołowych graczy rynku finansowego to coś, czego nie można przeoczyć. Jeśli interesuje Cię branża finansowa i pojęcie płatności, to Cashless Congress jest wydarzeniem obowiązkowym. Zabukuj termin w kalendarzu i zgłoś swój udział w wydarzeniu już dziś.