Za kartę kredytową Mastercard w ING bonus 150 zł

ING Bank Śląski dołącza do instytucji, które oferują bonus za wyrobienie karty kredytowej i regularne z niej korzystanie. W bardzo prosty sposób można zyskać aż 150 zł bezpośrednio na konto karty. Ostateczny termin udziału w promocji to 15.06.2022 r., jednak ING zastrzega, że tylko pierwsze 3000 wniosków zostanie objęte promocją. Warto się więc pospieszyć i zgarnąć bonus na naszą kartę!
ING
Karta kredytowa w ING - zobacz ofertę
Karta kredytowa w ING

Karta kredytowa od ING to aż 4 różne warianty do wyboru. To, jaki rodzaj karty będzie dla nas dostępny zależy od wysokości uzyskiwanych dochodów. Im wyższe zarobki, tym większy limit kredytu na karcie oraz korzystniejsze warunki. Najniższe dochody miesięczne, które pozwolą na uzyskanie karty kredytowej od ING to już zaledwie 800 złotych. Karta kredytowa od ING przeznaczona jest zatem dla prawie każdego. Żadnych wygórowanych wymagań, a wręcz przejrzysta i korzystna oferta. Do tego dochodzi prosty sposób wnioskowania. Warto też pamiętać, że im bardziej prestiżowy wariant karty, z tym ciekawszych benefitów korzysta klient.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w ING

Co można zyskać w promocji?
  • 150 zł na konto karty kredytowej
Do kiedy trwa promocja?
  • 15 czerwca 2022 roku lub wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

Wszyscy obecni i przyszli klienci ING Banku Śląskiego mogą wziąć udział w tej promocji. Jedynym warunkiem jest nieposiadanie karty kredytowej w tym banku po 1 stycznia 2019 roku. Jest to dość długi okres karencji, jednak bank wymóg ten balansuje niezwykle prostymi i łatwymi do wypełnienia wymaganiami wobec klientów biorących udział w promocji.

Jak otrzymać 150 zł bonusu za kartę kredytową od ING?

Niektóre promocje dotyczące kart kredytowych nakładają na uczestników bardzo wygórowane wymagania. Wysokie kwoty transakcji, odległe terminy wypłaty środków – niczego takiego nie znajdziemy w najnowszej promocji ING Banku Śląskiego. Bonus zdobędziemy w dwóch prostych krokach:

  1. Do 15 czerwca 2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową w internetowej bankowości Moje ING lub w oddziale banku. Podaj przy tym kod promocyjny: CM220221922. Wyraź zgodę na kontakt marketingowy i dodatkowe zabezpieczenie przed cyberoszustami. Pamiętaj, że ilość promocyjnych wniosków jest ograniczona, więc nie zwlekaj z tym do ostatnich dni promocji!
  2. W pierwszym miesiącu od otrzymania karty wykonaj nią 3 transakcje. Ich kwota jest dowolna!
  3. To wszystko! Bonus w wysokości 150 zł otrzymasz do 31 maja 2022 (jeżeli dokonasz transakcji do 30 kwietnia) lub 15 sierpnia 2022 (jeżeli wykonasz je do 15 lipca).

Oczywiście do momentu wypłaty bonusowych środków karta musi pozostać aktywna, a zadłużenie na niej regularnie spłacane. Jest to jedna z najłatwiejszych do zdobycia premii, jaką widzieliśmy od dawna w promocjach kart kredytowych.

ING kontratakuje w sektorze promocji

Jest nam bardzo miło napisać, że dość “uśpiony” dotąd w zakresie promocji ING Bank Śląski, zaczyna coraz częściej kusić nowych i stałych klientów kolejnymi okazjami. W zeszłym miesiącu pisaliśmy o bonusie 200 zł na koncie Mobi dla młodych. Zaś w tym tygodniu także o wielkiej wyprzedaży kredytów hipotecznych w tym banku. Konkurencja na rynku finansowym nie śpi, więc możemy spodziewać się kolejnych promocji w różnych sektorach oferty ING.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść