Wideo czat gwarancją szybkiego i łatwego kontaktu

Do tej pory potencjalni pożyczkobiorcy mogli korzystać z tradycyjnego czatu tekstowego. Teraz został im udostępniony praktyczny i funkcjonalny wideo czat. Wideorozmowa z przeszkolonym konsultantem to nowoczesne rozwiązanie, które wzbudza w klientach poczucie bezpieczeństwa. Kontakt twarzą w twarz pozwala obdarzyć konsultanta większym zaufaniem. Szybko też uzyskamy odpowiedzi na postawione mu pytania. Mimo, iż dzieli nas ekran komputera, taka rozmowa dla wielu osób jest dużo bardziej wiarygodna, aniżeli rozmowa na tradycyjnym czacie. Tam bowiem tylko wymieniamy się wiadomościami tekstowymi.

Wirtualny asystent pomoże z wnioskiem

Poza wideo czatem Aasa Polska wprowadziła wirtualnego asystenta . Jest to najlepsze wsparcie dla potencjalnego pożyczkobiorcy, który chce zapoznać się ze stroną i wypełnić wniosek o pożyczkę. Wystarczy udostępnić ekran swojego komputera w ramach przeglądarki, a pojawi się na nim kursor naszego konsultanta. Będzie mógł on wesprzeć nas w uzupełnianiu formularza, od razu wyjaśniając wątpliwe kwestie.

Jak korzystać z nowej funkcjonalności?

Korzystanie z nowej funkcjonalności jest proste i bezproblemowe. Jak się nią posługiwać? Wystarczy wykonać trzy kroki:

  • Wejść na stronę internetową aasapolska i kliknąć w czat
  • Wybrać odpowiednią dla siebie formę komunikacji
  • Zacząć rozmowę z konsultantem.

Z funkcjonalności czatu można korzystać od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta między 8 a 19.

Zalety wideo czatu

Wideo czat przede wszystkim umożliwia kontakt z drugim człowiekiem. Rozmowa z maszyną w niewielu z nas budzi zaufanie. Doradca pożyczkowy, którego widzimy na ekranie, jest wiarygodny i autentyczny. Co więcej, wideo czat jest prosty w obsłudze, a klient samodzielnie decyduje, z jakich możliwości kontaktu chce skorzystać.

Aasa – pożyczki ratalne dla każdego

Aasa Polska jest firmą działającą w sektorze pozabankowym, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Jej produkty dostępne są zarówno drogą internetową, jak i przez tradycyjne kanały sprzedaży. Korzystanie z oferty jest proste, szybkie i bezproblemowe. Pożyczkodawca gwarantuje błyskawiczne otrzymanie gotówki, która pomoże rozwiązać problemy z finansami i mądrze wykorzystać uzyskane pieniądze.

Nowe funkcjonalności pozwalają zyskać przychylność klientów, dlatego warto wprowadzać kolejne rozwiązania, tak jak robi to Aasa Polska. Nowe technologie towarzyszą nam już na każdym kroku.