Setna placówka kredytok w Poznaniu

Jubileuszowa placówka została uruchomiona w Poznaniu na ulicy Kościelnej 1. Jest to jednocześnie drugi oddział firmy otwarty w tym mieście. Z tygodnia na tydzień marka KredytOK jest coraz bliżej swoich Klientów. Dużym sukcesem jest systematyczne zwiększanie liczby oddziałów w dużych ośrodkach miejskich. KredytOK oferuje swoje produkty m.in. w Szczecinie, Bydgoszczy, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Białymstoku i wielu innych lokalizacjach pokrywając swoim zasięgiem większość powierzchni kraju. Pełna lista oddziałów znajduje się pod tym adresem.

Kredyt OK - oddział w poznaniu!

Produkty finansowe Kredytok

Oprócz sieci oddziałów stacjonarnych KredytOK systematycznie rozwija swoje produkty finansowe. W ofercie marki znajdziemy Pożyczkę Odnawialną (chwilówka) udzielaną na okres 30 dni w kwocie do 1000 zł, Pożyczkę Ratalną na okres od 3 do 12 miesięcy i kwocie do 3000 zł, Złotą Pożyczkę, gdzie wyrób ze złota może być zabezpieczeniem pożyczki, a także Kartę KredytOK umożliwiającą stały dostęp do pieniędzy – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W ostatnim miesiącu oferta marki została uzupełniona o Pożyczkę Senior Ratka dedykowaną Emerytom i Rencistom. Decyzja o udzieleniu pożyczki przyznawana jest podczas rozmowy telefonicznej z Doradcą, a gotówka do 2000 zł wypłacana jest w okienku Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Warto również zwrócić uwagę na aktualne promocję. Obecnie Klienci po raz pierwszy korzystający z oferty Pożyczki Odnawialnej KredytOK otrzymują bezzwrotną premię 100zł w gotówce. Premia wypłacana jest w oddziale terenowym.

Poznań 1

KredytOk – Polski kapitał

Marka KredytOK należy do Capital Service S.A., finansowej spółki obecnej od tego roku na rynku obligacji. Uruchomienie 100 oddziału świadczy o wysokiej wiarygodności marki i rosnącej popularności wśród Klientów. Warto wspomnieć, że KredytOK działa w oparciu o polski kapitał. Duża liczba stacjonarnych oddziałów, dostępność i kompetencje Doradców i coraz szersza oferta produktów znacznie zwiększają konkurencyjność marki na rynku finansów osobistych w Polsce.

Poznań 4