To już 10 lat działalności na rynku pożyczkowym CreamFinance! Wszystkiego najlepszego!

Grupa CreamFinance świętuje 10 urodziny! Z tej okazji cały zespół pozyczkaportal.pl składa serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów! CreamFinance to jeden z pionierów i liderów rynku lendtech w Polsce. Grupa została wielokrotnie doceniana i nagradzana przez media oraz organizacje związane z branżą finansową m.in.: Magazyn Inc. oraz Financial Times.

CreamFinance była jedną z pierwszych spółek, które usprawniły proces wnioskowania o pożyczki z pomocą nowych technik scoringowych i uczenia maszynowego. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań skrócono proces wnioskowania do kilku minut.

Z jakimi markami można kojarzyć CreamFinance? W Polsce firma działa pod dwoma markami: międzynarodową Lendon.pl oraz lokalną Extraportfel.pl. Oba serwisy pożyczkowe cieszą się olbrzymią popularnością klientów. Pożyczki online CreamFinance zajmują wysokie miejsca w naszych rankingach, dzięki mocno wyróżniającej się ofercie.

Podziękowania prezesa CreamFinance Poland

Z okazji 10-lecia działalności firmy Prezes CreamFinance Poland, podziękował wszystkim udziałowcom sukcesu:

Cieszę się, że oddział polski ma mocną pozycję w kraju jak i w Grupie. Zawdzięczamy to z jednej strony intensywnej pracy naszego zespołu, a z drugiej bardzo owocnej współpracy z Partnerami. Z okazji 10-lecia chcielibyśmy podziękować zarówno wszystkim Pracownikom i Partnerom, bez których ten sukces nie byłby możliwy.

Jerzy Kachnowicz, prezes CreamFinance Poland