Wieloletnie doświadczenie budzi zaufanie

SMS Kredyt powstał 10 lat temu i od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony pożyczkobiorców. Przez lata działania firma wypracowała dla swoich klientów szereg korzystnych rozwiązań. Jeżeli borykamy się z jakimikolwiek finansowymi kłopotami, warto zastanowić się nad ofertą pożyczek ratalnych od SMS Kredyt. Firma prowadzi biura kredytowe na terenie całej Polski, prowadzi także kanał online. Dziś pożyczki w SMS Kredyt możemy zaciągać także bez wychodzenia z domu.

Wieloletnie doświadczenie w branży FinTech pozwoliło spółce wypracować prosty sposób udzielania zobowiązania. SMS Kredyt korzysta ze sprawdzonych i zautomatyzowanych systemów, które w błyskawiczny sposób sprawdzają wiarygodność klientów i równie szybko podejmują decyzje o udzieleniu zobowiązania. Wnioskowanie o wsparcie finansowe jest łatwym i niekłopotliwym procesem.

Punkty stacjonarne i sfera online

Pożyczkodawca działa przede wszystkim przez współpracę z biurami kredytowymi na terenie całej Polski. Ta instytucja finansowa pożyczy nam nawet 10 000 zł na okres do 48 miesięcy, lecz jest to opcja dla tych z nas, którzy zobowiązanie zaciągną stacjonarnie. Jeśli chcemy zdecydować się na pożyczkę przez internet, możemy wnioskować maksymalnie o 5 000 zł przy okresie kredytowania nawet do 30 miesięcy. Jeśli pożyczymy pieniądze w SMS Kredyt, to wypłacić możemy je w placówkach Poczty Polskiej i Banku Pekao S.A.

Nowe logo, nowy etap

Nowe logo firmy tematycznie nawiązuje do okrągłej rocznicy działalności. 10 lat działania w sektorze pozabankowym niewątpliwie budzi zaufanie, gdyż jako klienci chętniej będziemy pożyczali od doświadczonych i sprawdzonych pożyczkodawców niż od raczkującej konkurencji.

„Firmy pożyczkowe, które mogą pochwalić się wieloletnim stażem w branży FinTech są chętniej wybierane przez pożyczkobiorców. SMS Kredyt ze względu na swoje doświadczenie i zaangażowanie w rozwój usług spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert portalu pozyczkaportal.pl