Open Finance

 

Open Finance to największa sieć doradców finansowych, którzy pomogą przy wnioskowaniu o kredyty mieszkaniowe, kredytach gotówkowych, a przede wszystkim inwestycjach oraz regularnym oszczędzaniu. To właśnie w nim wyspecjalizowali się doradcy Open Finance.

Programy Inwestycyjne

Programy inwestycyjne ze składką płatną co miesiąc potrafią dołączać do kredytów, lokat i oferować również klientom przychodzącym tylko w celach informacyjnych. Oczywiście pochwalamy oszczędzanie na emeryturę, jednak zalecamy głębsze zastanowienie się przed wzięciem na siebie długoterminowego zobowiązania. Open Finance jest częścią grupy Getin, w 2011 wszedł na giełdę. W 2012 postanowił otworzyć własne towarzystwo funduszy inwestycyjnych Open TFI. Open Finance rozpoznacie po fioletowych barwach logo.

Doradcy w Open Finance

Doradcy cechują się szeroką wiedzą i profesjonalizmem. Pomogą nam wybrać spośród ofert praktycznie wszystkich banków. Niestety niezależność, która jest obiecywana, przegrywa często z wyższymi prowizjami płaconymi doradcom przez banki.

Przejdź na stronę Open Finance

Expander

Expander jest pierwszym sieciowym pośrednikiem na rynku, powstał już w 2000 roku. Swoje pierwsze placówki otworzył w 2011 roku. Na dzień dzisiejszy mają 60 oddziałów w 44 miastach. Expander rozwijał się pod opieką General Electrics, aby zostać wykupionym przez fundusz inwestycyjny Innova Capital. Prezesem Expandera jest Andrzej Oślizło.

Doradcy Expander

Doradcy Expandera pomogą nam porównać oferty praktycznie wszystkich banków komercyjnych na rynku, zarówno przy kredytach hipotecznych, jak i kredytów gotówkowych. Expander posiada również gamę produktów dedykowanych tylko dla nich, jak inwestycje w postaci produktów strukturyzowanych tworzone przez TUnŻ Warta czy ubezpieczenie nieruchomości i ubezpieczenie utraty pracy TU Europa.

Przejdź na stronę Expander

Dom Kredytowy Notus

Dom Kredytowy - pomoc w wyborze kredytów.

Dom Kredytowy Notus to firma pośrednictwa specjalizująca się w pomocy przy doborze kredytów. Powstał w 2004 roku jak firma, która w niezależny sposób miała zrzeszać ofertę banków. Obecnie ofertę ponad 25 banków sprzedaje 400 doradców finansowych. Prezesem Zarządu jest Robert Pepłoński. Notus ma ponad 50 oddziałów, większość zlokalizowanych w dużych miastach. W 2013 roku Notus pomógł w udzieleniu ponad 2,2 miliarda złotych kredytów mieszkaniowych, co stanowiło ponad 6,5% wszystkich udzielonych kredytów. Z doradcami kredytowymi Notusa umówimy się zarówno w oddziale, jak i w domu lub pracy.

Przejdź na stronę Notus

All Money

allmoney - porównanie i oferowanie najlepszych kredytów gotówkowych

All Money to kolejna firma powiązana z grupą Getin, początkowo powstała, aby udzielać pożyczek pozabankowych. Po czasie jednak przeszli na model pośredniczenia w pożyczkach gotówkowych, dodatkowo połączyli się z siecią pośrednictwa finansowego Idea Expert, dzięki temu dysponują siecią ponad 50 oddziałów oraz ofertą 15 banków komercyjnych. All Money, w przeciwieństwie do swojej konkurencji, nie stawia na kredyty hipoteczne, a porównanie i oferowanie najlepszych kredytów gotówkowych.

Przejdź na stronę all money