29 czerwca w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbył się Fintech Dragons Day 2017. Konferencja zgromadziła startupy, firmy, inwestorów, influencerów i wszystkich pasjonatów z branży fintech w Polsce. Podczas konferencji ze swoimi wykładami wystąpili eksperci z branży, obyła się debata na temat fintech oraz konkurs dla najlepiej zapowiadającego się startupu. Partnerem strategicznym konferencji został ID Finance.

Podczas konferencji wystąpili m.in.

Rudradeb Mitra, przedsiębiorca z dyplomem matematyki z Cambridge, ekspert w obszarze analityki predykcyjnej.
Mariusz Ożga, ekspert w dziedzinie strategii bankowych i obszarach współpracy między firmami fintech i instytucjami finansowymi po wejściu PSD2.
Anna Maj z PayTech Consulting i Michał Miszułowicz z BNP Paribas.
Po wykładach odbył się konkurs na najbardziej rozwojowe startupy fintech. W czteroosobowym jury „Dragonów” zasiedli: Marzena Bielecka z Experior Venture Fund, Piotr Smoleń z Data Ventures, Michael Mellinghoff z Techfluence i Fintech Forum i Adam Jerusalimcew z HardGamma Ventures.
Dragoni wybrali najbardziej perspektywiczny startup z branży finetech. Bilet do akceleratora dla startupów otrzymał Unified API.

Więcej o konferencji Fintech Dragons Day 2017 piszemy na stronie: https://www.moneyman.pl/aktualnosci/id-finance-partnerem-strategicznym-fin-tech-dragons-day-2017