Zmiany w aplikacji mBank – jakie ułatwienia czekają na klientów?

mBank znany jest z wygodnej mobilnej aplikacji. Teraz klienci banku mogą korzystać z dodatkowych funkcjonalności. Ułatwione zostało m.in. zarządzanie limitami na transakcje kartami. Bank wprowadził też bardzo ciekawą opcję tymczasowej blokady karty. Sprawdźcie, co jeszcze zmieniło się dla użytkowników aplikacji.
Zmiany w aplikacji mBank - jakie ułatwienia czekają na klientów?
mBank - weź pożyczkę
mBank

Kredyt gotówkowy od mBank można wziąć bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności możemy dopełnić przez internet. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o mBank?

Weź pożyczkę Opinie o mBank

Proste limity transakcyjne

Do tej pory w aplikacji mBanku dostępne były cztery limity, które oznaczały maksymalną wartość konkretnej transakcji. Klient mógł zarządzać limitami dziennymi i miesięcznymi. Po zmianach mBank zostaje jedynie przy uproszczonych limitach dziennych. Każdy klient ma od teraz do wyboru jedynie trzy ograniczenia wartościowe w złotówkach:

  • na zakupy w sklepie,
  • na wypłaty z bankomatu,
  • na transakcje online.

W ten sposób dotychczasowe 16 suwaków w aplikacji zostaje zastąpionych jedynie trzema. Rozwiązaniem dodatkowo zwiększającym kontrolę nad wydatkami jest możliwość szybkiego wyłączenia każdej z powyższych transakcji.

mBank wprowadza także możliwość jednorazowego znacznego zwiększenia limitu dla danego rodzaju transakcji. Przywrócony do pierwotnego poziomu zostanie automatycznie pod koniec dnia. W ten sposób, gdy klient planuje np. zakup sprzętu elektronicznego online, nie musi martwić się ograniczeniami nałożonymi na środki.

Zniesienie blokady zastrzeżonej karty

Wyjątkowo trafionym pomysłem wydaje się tymczasowa blokada karty. Bardzo często zdarza się przecież, że zguba okazuje się odnajdywać w najmniej spodziewanym miejscu. Jeśli zdążyliście już zastrzec kartę, znalezisko w takiej sytuacji jest bezużyteczne. Pozostaje wówczas czekać na wyrobienie nowej karty. Po zmianach w aplikacji mBanku możecie w łatwy sposób zablokować i równie łatwo przywrócić funkcjonalność karcie pochopnie uznanej za straconą. Zaoszczędzicie w ten sposób sporo czasu. Opcja działa również w serwisie transakcyjnym banku.

Łatwiejsze zarządzanie transakcjami zbliżeniowymi i zagranicznymi

Nie chcecie korzystać z płatności zbliżeniowych? mBank udostępnia możliwość prostego zablokowanie tej opcji na karcie z poziomu aplikacji. Ułatwia również wyłączanie transakcji płatniczych poza granicami kraju. Jeśli klient banku nie planuje w najbliższym czasie żadnych zagranicznych podróży, może dla bezpieczeństwa zablokować funkcję płatności poza Polską. Przed egzotycznym urlopem opcję włączycie ponownie kilkoma kliknięciami. Co bardzo ważne, blokada ta nie uniemożliwia transakcji w zagranicznych sklepach internetowych.

Klienci zyskują większą kontrolę

Wszystkie zmiany poza zwiększeniem wygody użytkowników aplikacji, mają na celu również oddanie w ich ręce większej kontroli i podniesienie bezpieczeństwa. mBank zmianami stara się podtrzymać bardzo dobrą reputację swojej bankowości mobilnej, której według raportu PRNews.pl w IV kw. 2017 roku zaufało 1 607 904 użytkowników. Pod tym względem mBank ustępuje jedynie największemu bankowi w Polsce, czyli PKO BP.

Weź pożyczkę Porównywarka kredytów gotówkowych mBank – opinie

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść