Dodatkową motywacją do skorzystania z takiej możliwości właśnie zimą jest najnowszy konkurs Ferratum Bank. Dedykowany jest on wszystkim osobom, które zdecydują się na pożyczkę ratalną. Aby wziąć udział w konkursie trzeba wysłać swoją odpowiedź na pytanie: „Jak jest Twój wymarzony prezent choinkowy?” na adres konkurs@ferratumbank.pl. Wiadomość powinna być zatytułowana „Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum Bank”. W jej treści powinny być umieszczone dane klienta, czyli: imię i nazwisko, PESEL, numer pożyczki oraz odpowiedź na wspomniane pytanie.

Konkurs dla kreatywnych

Twórcy konkursu nie ograniczają kreatywności jego uczestników. Odpowiedzi mogą przyjąć dowolną formę. Zachęcają oni także do dołączenia zdjęć, które będą uzupełniać wypowiedź klienta. Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać w okresie do 5 grudnia 2016 r. Warto skorzystać z tej możliwości, gdy myślimy o wzięciu pożyczki pozabankowej.
Kreatywność zwycięzców zostanie nagrodzona. Zostaną oni wyróżnieni kuponami podarunkowymi PASS Sodexo. Ich wartość wynosi 200 zł. Co istotne, można je zrealizować w wielu punktach usługowych i handlowych w całej Polsce. Komisja zadecyduje o przyznaniu zwycięstwa na przestrzeni 14 dni od zakończenia konkursu. Autorzy najlepszych prac zostaną poinformowani o wynikach metodą telefoniczną.

Weź darmową pożyczkę w Ferratum Bank

Korzystne warunki pożyczki na raty

Pożyczka ratalna, do której wzięcia zachęca Ferratum Bank to forma, która cieszy się uznaniem ze strony coraz większej liczby pożyczkobiorców. Dzieje się tak, ponieważ wiele osób potrzebuje większej kwoty, a nie każda firma pożyczkowa uwzględnia taką przy typowej chwilówce. Ponadto dla wielu ważna jest możliwość rozłożenia sumy na korzystne raty. Można je spłacać systematycznie, zaś odsetki wcale nie muszą być zbyt odczuwalne dla domowego budżetu. Ponadto proces wnioskowania o pożyczkę na raty jest tak samo prosty jak w przypadku chwilówki.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Ferratum Bank – Opinie

„Firmy pożyczkowe starają się zainteresować swoimi ofertami jak największą liczbę potencjalnych klientów. Dlatego coraz częściej organizują atrakcyjne konkursy, które mają dodatkowo motywować do rozpoczęcia współpracy. Propozycja Ferratum Banku dotyczy pożyczek ratalnych, które są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą systematycznie spłacać swoje zobowiązania przez dłuższy okres.” − komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.