Jubileuszowy X Kongres Sektora Pożyczkowego już 8 czerwca 2021 roku!

Serwis Pozyczkaportal.pl ma zaszczyt zaprosić na dziesiąty, jubileuszowy Kongres Sektora Pożyczkowego, który od roku 2012 jest miejscem debaty przedstawicieli czołowych uczestników rynku pożyczkowego w Polsce. Wydarzenie, które odbędzie się 8 czerwca 2021 roku w Warszawie, organizuje Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Kongres zorganizowano w formule hybrydowej, z możliwością udziału stacjonarnego – pod warunkiem złagodzenia obostrzeń.

Coroczny Kongres to miejsce dyskusji na temat aktualnej sytuacji na rynku i niepowtarzalna możliwość omówienia bieżących problemów sektora pożyczkowego w gronie specjalistów. Jest to szansa na poznanie perspektyw rozwoju sektora pożyczkowego w oparciu o najnowsze regulacje prawne i możliwość poznania innowacji i usprawnień sektora biznesowego.

Prelegenci i program X Kongresu Sektora Pożyczkowego

Wydarzenie otworzy i poprowadzi Prezes Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce Marcin Czugan. W trakcie jednodniowego spotkania zostaną omówione najbardziej aktualne problemy rynku pożyczkowego. Prelegenci postarają się przedstawić wizję rozwoju branży w post-pandemicznej rzeczywistości.

W tegorocznej edycji Kongresu udział wezmą czołowi przedstawiciele sektora pożyczkowego w Polsce oraz instytucji bezpośrednio powiązanych. Plan wydarzenia obejmuje cztery części, podczas których zostaną przedstawione konkretne zagadnienia, a następnie poddane dyskusji. Tematyka kongresu dotyczy m.in.: rewizji dyrektywy o kredycie konsumenckim i innych istotnych zmian legislacyjnych, aktualnego stanu rynku, funkcjonowania instytucji pożyczkowych i zmian w profilu klientów w nowej rzeczywistości.

Głos w dyskusji zabiorą przedstawiciele kadry zarządzającej instytucji finansowych, firm pożyczkowych i pośrednictwa finansowego, fintechów, specjalistów doradztwa prawnego i strategicznego oraz dostawców produktów i usług związanych z produktami kredytu konsumenckiego. Udział w X Kongresie wezmą m.in:

  • Zuzanna Kopaczyńska-Grabiec, LL.M., Radca Prawny, Dyrektor Departamentu Prawnego i Compliance, Wonga.pl Sp. z o.o.,
  • Piotr Gałązka, Adwokat, Dyrektor Przedstawicielstwa ZBP w Brukseli, ZBP,
  • Edyta Szymczak, Prezes Zarządu, ERIF BIG S.A.,
  • Piotr Badura, Dyrektor Generalny, CRIF Sp. z o.o.,
  • Tymon Zastrzeżyński, Co-founder, Grupa Loando,
  • Krzysztof Opaliński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Fines,
  • Jolanta Pytel, Senior Key Account Manager, CRIF Sp.z o.o.,
  • Kamil Pluskwa-Dąbrowski, Prezes Rady Krajowej Federacji Konsumentów,
  • Katarzyna Jóźwik, General Manager, Smartney Sp. z o.o..

Jak wziąć udział w Kongresie Sektora Pożyczkowego?

Organizator ZPF oraz partner medialny pozyczkaportal.pl zapraszają do udziału w kongresie wszystki zainterseowanych tematyką rynku pożyczkowego w Polsce. W szczególności, zaproszenie dotyczy osób pracujących w instytucjach sektora pożyczkowego, na każdym szczeblu zawodowym. Jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie rozległej wiedzy, bezpośrednio od ekspertów.

Udział w X Kongresie Sektora Pożyczkowego wymaga rejestracji na stronie wydarzenia – koszt rejestracji po 30 kwietnia 2021 to 1200 zł netto. Wypełniając formularz należy podać dane osobowe i zdecydować o formie udziału: online lub stacjonarnie. Uczestnicy poprzedniej edycji Kongresu otrzymają 5% rabatu.

Rozpoczęcie wydarzenia: 2021-06-08, 9:00

Koniec wydarzenia: 2021-06-08, 16:20

Organizator: Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Status: odbywa się zgodnie z planem
Cena: 1200 zł netto + VAT 23%
Tryb: hybrydowy
Szczegóły: https://zpf.pl/wydarzenia/konferencje/kongres-sektora-pozyczkowego/zglos-uczestnictwo/