Pożyczki online na raty w Hapi pożyczki

Hapi pożyczki to marka znanej firmy pożyczkowej Provident. Firma udziela pożyczek ratalnych od 1500 zł do 7500 zł. Wnioskując o szybką pożyczkę na raty online w Hapi pożyczki samodzielnie ustalamy kwotę, którą chcemy pożyczyć oraz okres jej spłaty. Do wyboru mamy okres spłaty od 3 do 24 miesięcy.

Zasady promocji „Pożyczki samospłacalnej”

W okresie od 16 maja 2016 r. do 15 czerwca 206 r. do należy wypełnić krótki wniosek pożyczkowy. Do wszystkich udzielonych pożyczek klienci dostaną dodatkowe 100 zł od Hapi pożyczki zupełnie za darmo. Oznacza to, że pierwsza rata pożyczki udzielonej w okresie objętym promocją zostanie pomniejszona o 100 zł. Należy mieć na uwadze, iż rata pożyczki zostanie pomniejszona o kwotę 100 zł pod warunkiem terminowej spłaty zobowiązania.

Konkurs „Pożyczka samospłacalna” w Hapi pożyczki

Dodatkowo, codziennie odbędzie się losowanie pożyczki, której nie będzie trzeba spłacać – Hapi pożyczki pokryje jej całkowity koszt. Konkurs pożyczki samospłacalnej trwa w okresie od 16 maja 2016 r. do 21czerwca 2016 r. włącznie. Aby wziąć udział w konkursie należy otrzymać pozytywną decyzję pożyczkową w Hapi pożyczki oraz do 16 czerwca 2016 r. przesłać odpowiedź na pytanie „Dlaczego moja pożycza powinna zostać zrefundowana w całości”.

Pożyczka od 18 lat

Hapi pożyczki udziela szybkich pożyczek online osobom, które ukończyły 18 lat. Firma nie określa górnej granicy wieku pożyczkobiorców. O pożyczki ratalne w Hapi pożyczki mogą ubiegać się osoby posiadające polskie obywatelstwo oraz stały dochód. Do wypełnienia formularza online wystarczy dowód osobisty, indywidualne konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Hapi pożyczki – opinie