Pozytywna historia w BIK i zwrot odsetek

Każda spłacona rata bankowego kredytu gotówkowego jest odnotowywana w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Warto budować pozytywna historie kredytową, gdyż dzięki temu w przyszłości będziemy mogli negocjować warunki wielu umów, między innymi kredytowych, ratalnych, a nawet zawieranych z dostawcami mediów czy sieciami komórkowymi. Pozytywna historia kredytowa zwiększa naszą wiarygodność w oczach usługodawców. Bank BPH nagradza klientów, którzy terminowo spłacają swoje zobowiązania. W ramach wiosennej promocji „Powrót odsetek”, klienci spłacający swoje zobowiązanie zgodnie z harmonogramem otrzymają od banku bonus w postaci zwrotu kwoty równej rocznym odsetkom. Promocja zwrotu odsetek dotyczy kredytów gotówkowych (z zastrzeżeniem, iż oferta nie obejmuje kredytów konsolidacyjnych) udzielonych przez Bank BPH w okresie od 01.03.2016r. do 30.06.2016r. Wniosek o kredyt można wypełnić całkowicie online, a wstępną decyzję uzyskamy bez zbędnego czekania. Do wypełnienia wniosku wystarczy nam dowód osobisty oraz zaświadczenie potwierdzające nasze zatrudnienie. Warto zaznaczyć, iż Bank BPH akceptuje różne formy zatrudnienia, w tym również umowy zlecenia oraz umowy o dzieło.

Promocja kredytu gotówkowego

Promocyjna oferta tyczy się kredytów uzyskanych na kwoty od 1000 zł do 20 000 zł, rozłożonych na okres od 6 do 24 miesięcy. Tak więc, jeśli zdecydujemy się na kredyt gotówkowy na okres np. 7 miesięcy, a następnie wszystkie raty spłacimy zgodnie z harmonogramem spłat wówczas otrzymamy zwrot wszystkich odsetek tj. z 7 miesięcy.

Oprocentowanie roczne dla promocyjnego kredytu jest równe 5,9% i jest objęte gwarancja stałości. Dodatkowym kosztem, który należy brać pod uwagę decydując się na kredyt jest również prowizja równa 14,4%, którą bank wlicza w miesięczne raty. Decydując się na kredyt w Banku BPH mamy możliwość samodzielnego zdecydowania czy interesuje nas kredyt z ubezpieczeniem czy też bez. Pamiętajmy, iż z reguły większość banków preferuje jednak udzielenie ubezpieczonego zobowiązania.

Pamiętajmy, aby odpowiednio określić swoje możliwości finansowe, tak abyśmy bez przeszkód mogli terminowo spłacać zobowiązanie.