Wandoo to zaufana, międzynarodowa firma

Pochodząca z Łotwy grupa Wandoo Finance ma doświadczenie w dostarczaniu usług finansowych w ponad 30 krajach Europy i Ameryki Północnej. Grupa stosuje w swojej działalności najnowsze technologie z sektora fintech. Samouczący się, inteligentny system oceny zdolności kredytowej gwarantuje sprawiedliwe warunki przyznania pożyczki.

Wandoo Finance działa na Polskim rynku już od trzech lat i wciąż rozwija swoją działalność. Z jej usług zadowolonych jest wielu klientów, którym niejednokrotnie za darmo pomogła w kryzysowych sytuacjach.

Proste warunki pożyczki w Wandoo

Aby wziąć pożyczkę w Wandoo, trzeba spełnić tylko kilka warunków. Należy mieć od 20 do 70 lat, posiadać dowód osobisty, konto w banku, być obywatelem Polski i nie figurować jako dłużnik w zaledwie trzech bazach: BIG infomonitor, ERIF i Krajowym Rejestrze Długów.

Do wzięcia pożyczki wystarczą tylko trzy kroki

Wystarczą trzy proste kroki, aby uzyskać pożyczkę w Wandoo. Najpierw wybierz na suwakach kwotę – od 300 do 5000 złotych i czas spłaty – od 10 do 30 dni. Kliknij ‘złóż wniosek’ i wypełnij formularz, następnie potwierdź numer konta w banku przez usługę instantor lub jednogroszowy przelew.

Gratulacje! Pozostało tylko czekać aż Wandoo przeprowadzi analizę wniosku. Powinno to zająć zaledwie kilka minut, o czym zostaniesz poinformowany w wybrany przez siebie sposób. Jeśli przejdziesz pozytywnie weryfikację, to pieniądze wkrótce pojawią się na twoim koncie.

Program lojalnościowy się opłaca

W biznesie pożyczek rzetelny i terminowy klient jest bezcenny, a poprawna spłata zobowiązania to łatwy zysk dla obu stron. Dlatego dla uczciwych pożyczkobiorców Wandoo przygotowało świetny program lojalnościowy.

Jeśli poprawnie spłacimy trzy zobowiązania, otrzymamy ofertę rabatu na prowizję od pożyczki. Może on sięgnąć nawet 50%, co sprawi, że pożyczka w Wandoo stanie się praktycznie bezkonkurencyjna. Ponadto, już od drugiej pożyczki można pożyczyć nawet do 5000 złotych. Po pierwszej udanej spłacie dostaniemy też osobistą obsługę klienta przez telefon.

Dodatkowe korzyści z pożyczki w Wandoo

Program lojalnościowy i doskonałe warunki pożyczki to nie jedyne korzyści, które oferuje klientom Wandoo. Zobacz co jeszcze jest atrakcyjnego w ich ofercie.

  • Istnieje możliwość refinansowania pożyczki na 14 lub 30 dni. Jest to rozwiązanie awaryjne, unikniemy w taki sposób odsetek karnych i windykacji.
  • Firma niekiedy prowadzi przeznaczone dla klientów konkursy. Ostatnio można było wygrać dwa Samsungi S9 i Ipad Pro w zamian za wymyślenie sloganu reklamowego.
  • Zgodnie z polskim prawem można spłacić pożyczkę przed terminem. Koszt pożyczki ulegnie wtedy zmniejszeniu o niewykorzystany okres spłaty.
  • Do zaciągnięcia pożyczki nie jest konieczne posiadanie stałego źródła dochodu. Inteligentny system indywidualnie ocenia zdolność kredytową na podstawie złożonych czynników.