Program Lojalnościowy Wandoo – większa zniżka z każdą następną pożyczką

Instytucja pozabankowa postanowiła docenić swoich stałych klientów. Od 12 czerwca mogą oni korzystać z Programu Lojalnościowego Wandoo. Polega on na zmniejszeniu kosztów prowizji od każdej następnej pożyczki. Wysokość rabatu zależna jest od naszego stażu jako pożyczkobiorcy, czyli tego ile pożyczek już poprawnie spłaciliśmy.

Wandoo to firma oferująca swoim klientom szybkie pożyczki do 5 000 zł na 30 dni. Nowi klienci mogą liczyć na pierwszą chwilówkę za darmo do 2500 zł. W razie problemów ze spłatą pożyczkodawca daje możliwość odroczenia spłaty pożyczki z opcją jej refinansowania. Klientami Wandoo mogą być osoby od 20 do 70 roku życia, które nie posiadają wpisu w bazach dłużników.

Otrzymanie pożyczki jest szybkie i proste. Proces przebiega w 5 krokach:

  1. rejestracja i utworzenie konta przez stronę internetową pożyczkodawcy,
  2. dokonanie opłaty weryfikacyjnej lub skorzystanie z usługi Instantor,
  3. złożenie wniosku pożyczkowego w trakcie trwania promocji,
  4. przejście weryfikacji i otrzymanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej,
  5. otrzymanie pozytywnej decyzji pożyczkowej i przelew pieniędzy na konto.

Dlaczego warto skorzystać z Programu Lojalnościowego Wandoo?

Program Lojalnościowy polega na obniżeniu standardowej wysokości prowizji pożyczkowej. Wysokość rabatu jest inna dla każdego konsumenta. Pożyczkodawca oblicza ją na podstawie ilości dotychczas zaciągniętych i terminowo spłaconych przez klienta chwilówek. Pierwszy rabat może być udzielony po poprawnej całkowitej spłacie co najmniej trzech pożyczek.

Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie wniosku o nową pożyczkę w okresie trwania promocji. Konsultanci poinformują nas o ile mniejszy koszt prowizji możemy zapłacić. Każda terminowo spłacona pożyczka przybliża klienta do osiągnięcia maksymalnego rabatu wynoszącego 50 proc.

Jak należy spłacać pożyczkę? Nie wcześniej niż po 21 dniach i nie później niż po 30 dniach. Jeśli przekroczymy termin spłaty, organizator będzie mógł przyznać rabat na indywidualnych warunkach, anulować go lub zmniejszyć. Warto pamiętać, że Program Lojalnościowy trwa do odwołania, więc warto się spieszyć. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez Wandoo.